Dėkojame 2022 metų sausio BLOG'erėms

Dėkojame 2022 metų sausio BLOG'erėms

01. Feb 2022, 14:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Ačiū jums visoms, kurios atradandate laiko pasidalinti tuo, kas jums aktualu ir įdomu. Tai ir psichologinės temos, ir knygų apžvalga, ir receptai, ir įspūdžiai iš parodų, spektaklių, muziejų ar kitų renginių. Dėkoju, kad esate!

Štai kuo gyvenote sausio mėnesį:

Dovileab

Floryte

Mamos dienoraštis

Jaldija

Simonadub

Raganeleskisenele

Gintarep

Picama

Kristina B.

RenataŪselienė

Irmantaite

DOVANOS

Kaip visada, jūsų laukia nuostabios knygos iš įvairių leidyklų

Niekorimto.lt

Vaiga.lt

Balto.lt

PRIMENU: tam, kad pretenduotumėte į prizų gavimą, reikia parašyti mažiausiai 4 blogus per mėnesį (nesiskaito atsiliepimai apie jau gautą prizą) O jų kiekiui ribų nėra! 

Apie ką rašyti?

Apie viską, kaip ir iki šiol darėte. Ir toliau galite rašyti savo įprastus blogus įprastomis jums temomis, bet galite ir pasidalinti tiesiog jums į galvą šovusiomis mintimis, apie kurias norite padiskutuoti su mamomis, kaimynėmis, bičiulėmis ir pan. Tad jūsų rašiniai Mamyčių klubo portale gali būti įvairių žanrų – ir fotoreportažai, ir diskusijos, o gal norite surengti kokią apklausą, gal pasidalinsite savo eilėraščiais, minimtis apie matytą filmą, perskaitytą knygą, kurią norite rekomenduoti, o gal receptais.

APIE VISKĄ! TIK VIENA SĄLYGA – TAI TURI BŪTI JUMS PAČIOMS ĮDOMU!

raganeleskisenele raganeleskisenele 03. Feb 2022, 11:37

Ačiū!

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 03. Feb 2022, 00:20

♥️♥️♥️ kiek daug įdomių blogų!

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 02. Feb 2022, 14:10

Knygos jau visoms išsiųstos, tiksliau, supakuotos - tuoj kurjeris paims. Net ir vilnietėms šįkart atsiųsiu, nes kai toks susirgimų mastas, taip bus saugiau, nei gyvai kontaktuoti 😀 ir labai prašysiu - kai gausite knygas - pasidalinkite foto ir trumpu komentaru Storiuose (FB ar Insta), pritaginę atitinkamą leidyklą ir MK. Širdingai dėkoju 😉

floryte floryte 02. Feb 2022, 09:53

????