Portalo www.mamyciuklubas.lt taisyklės

Portalo administracija prašo kiekvieno iš jūsų susipažinti su portalo taisyklėmis

Portalo www.mamyciuklubas.lt lankytojai – tai visi fiziniai ar juridiniai asmenys, kurie naudojasi portalo HYPERLINK "http://www.mamyciuklubas.lt" www.mamyciuklubas.lt paslaugomis ar publikuoja jame tekstus, nuotraukas, pranešimus, komentarus ir t.t.

Taisyklės galioja ir prisiregistravusiems, ir neprisiregistravusiems nariams. Mamyčių klubo taisyklės gali keistis.

Jeigu lankotės šiame portale, mes manome, kad Jūs susipažinote su taisyklėmis ir su jomis sutinkate.

Labai prašome gerbti kitų nuomonę, net jei ji ir nesutampa su jūsiške. Būkime mandangūs, juk būtent Jūs – portalo lankytojai – ir esate viso portalo pamatas.

Už taisyklių nesilaikymą numatytos griežtos bausmės: pranešimai (straipsniai, komentarai ir pan.) bus blokuojami arba pašalinami, kaip ir šių pranešimų autoriai.

Autorinės teisės

Tekstinė ir foto medžiaga, esanti www.mamyciuklubas.lt, saugoma pagal Lietuvos Respublikos autorinių teisių įstatymą. Bet koks tekstinės, foto ar video medžiagos kopijavimas, keitimas, archyvavimas arba pilnas/ dalinis jos publikavimas griežtai draudžiamas be raštiško autoriaus sutikimo.

Portalo www.mamyciuklubas.lt lankytojų atsakomybė

Draudžiama registruoti savo slapyvardį grubiu, šiurkščiu, įžeidžiančiu ar pašiepiančiu turiniu, taip pat reklaminio pobūdžio informaciją, nesuderintą su redakcija.

Kievienas portalo lankytojas pats nusprendžia, kokią informaciją publikuoti www.mamyciuklubas.lt - kokius asmeninius duomenis, fotografijas, video, komentarus viešinti.

Portalo lankytojas prisiima atsakomybę už tai, kad atsiųsta informacija yra originali, nenukopijuota iš kitų šaltinių ir jis turi teisę publikuoti atsiųstą informaciją.

Jeigu portalo lankytojas kopijuoja blogus, nuotraukas, turi nurodyti šaltinį. Kiekvienas šios internetinės svetainės Lankytojas atsako už galimas pasekmes, kurios gali iškilti jam publikuojant tekstus ar nuotraukas www.mamyciuklubas.lt

Portale www.mamyciuklubas.lt draudžiama publikuoti ar kitiems persiųsti informaciją, kuri pagal visus normatyvinius aktus laikoma netinkama publikuoti, įskaitant tekstus, skatinančius smurtą, prievartą, neapykantą ir kt., taip pat bet kokio pobūdžio reklamą, kuri neteisėta www.mamyciuklubas.lt, tekstus, kuriuose nėra nuorodos į pradinį šaltinį.

Pagal visas taisykles portalas turi teisę tokius tekstus ištrinti arba blokuoti lankytojo priėjimą prie šio šaltinio.

Atsiųsdamas ir talpindamas informaciją www.mamyciuklubas.lt Lankytojas patvirtina ir sutinka su portalo taisyklėmis, pagal kurias jis taip pat leidžia redakcijai naudoti atsiųstą informaciją pagal savo nuožiūrą – publikuoti, platinti, išversti, redaguoti, pritaikyti.

Komentarai

Visiems portalo lankytojams be išimties reikia sekti straipsnio arba diskusijos temą. Komentarai, kurių turinys akivaizdžiai skiriasi nuo pagrindinės temos, bus ištrinami be perspėjimo.

Komentuodami atminkite, kad jūsų komentarai išsaugomi, juos gali perskaityti nauji portalo lankytojai. Todėl komentarai turi būti konstruktyvūs, reikšmingi.

Komentarai, neatitinkantys konkrečios temos reikšmės, bus ištrinami be perspėjimo.

Portalas HYPERLINK "http://www.mamyciuklubas.lt" www.mamyciuklubas.lt neatsako už forumuose esančius komentarus, turi teisę ištrinti temas ir komentarus, o taip pat pranešti apie tai teisėsaugos institucijoms, jeigu:

  • komentarai prieštarauja LR ar tarptautinėms normoms;
  • komentuojama tik tam, kad įžeistum kito jausmus, draudžiama komentuoti ar aptarti kito Lankytojo vertybes, jeigu jis pats to nenori;
  • komentarai žeidžia žmogaus garbę ir orumą;
  • komentaro turinys yra pornografinio pobūdžio, taip pat draudžiama publikuoti komentarus su nuorodomis į tokius šaltinius;
  • neetiški komentarai, grasinimai, pašiepiantys, keliantys rasinę ar nacionalinę neapykantą (tekstai, foto, video);

 

Prašome nenaudoti necenzūrinių, nekorektiškų išsireiškimų, draudžiama įžeidinėti portalo lankytojus tiesiogiai ar netiesiogiai.

Draudžiama provokuoti portalo lankytojus (tiesiogiai ar netiesiogiai) už taisyklių nesilaikymą, draudžiama kritikuoti kitų nuomonę.

Skyrius „Pirk-parduok-mainyk-dovanok“

Draudžiama pirkti, pardavinėti, mainyti, dovanoti įvairius medikamentus, vitaminus maisto papildus.

Draudžiama pirkti, pardavinėti, mainyti, dovanoti prekes, gautas neteisėtu būdu. Draudžiama publikuoti skelbimus copy-paste keliuose forumuose be redakcijos leidimo.

Draudžiama kaip nors komentuoti kitų parduodamas prekes, nes žmonės daiktus perka ir parduoda, bet nelaukia jų vertinimo (kaip atrodo išorė, ko jie verti ir pan.).

Draudžiama pirkti, pardavinėti, mainyti, dovanoti vaikų priežiūrai ar vystymuisi skirtus daiktus, kurių Mamyčių klubo specialistai nerekomenduoja naudoti, pvz. kūdikių plaukiojimo ratas, vaikštynės ir t.t. Tokie skelbimai bus ištrinami.

Kurdami pranešimus, draudžiama naudoti didžiąsias raides, o taip pat daugiau nei du ženklus kaip %@#^&*!?.

Įdėdami skelbimą, pavadinime nurodykite konkretaus daikto ar prekės pavadinimą, pvz. vežimėlis ir gamintojo pavadinimas, o ne tiesiog „Parduodama“ ar „Mainau“ ir pan. Tokie ir panašūs skelbimai bus trinami.

Mamyčių klubo portale draudžiama publikuoti temas su prašymu už ką nors balsuoti kuriame nors konkurse, kurie vyksta įvairiuose portaluose. Tokios temos bus trinamos be perspėjimo.

Pranešimai forume

Draudžiama publikuoti skelbimus copy-paste keliuose forumuose be Redakcijos leidimo.

Kuriant įrašą draudžiama pavadinime naudoti visas didžiąsias raides, o taip pat daugiau nei du ženklus, pvz: %@#^&*!?.

Kurdami temą, rašykite konkretų pavadinimą, o ne „Padėkite“, „Nežinau, ką daryti“ ir pan. Tokie įrašai bus ištrinami be perspėjimo

Nesipykite dėl to, kad „tokia tema jau buvo“. Portale atsiranda vis naujų mamyčių ir jos negali sekti visų esančių temų. Geriau padėkite joms ir nukopijuokite tos temos nuorodą.

Naudokitės Paieška! Prieš kurdami naują temą, pirmiausia paieškokite jos per paiešką.

Draudžiama specialistų temose juos įžeidinėti ar kitaip netinkamai apie juos rašyti.

Jūs – pats geriausias informacijos šaltinis. Dalinkitės informacija ir asmenine patirtimi, kuri gali praversti kitiems.

Bendros taisyklės

Visose rubrikose naudokite tik lietuvišką abėcėlę su visoms nosinėmis ir reikiamais taškais ant raidžių.

Portale www.mamyciuklubas.lt draudžiami prašymai dėl balsavimų už save įvairiuose konkursuose.

Draudžiama kurti netikrus profilius vien tam, kad būtų balsuojama už jūsų blogą ar fotoblogą. Atminkite: mes matome Jūsų IP-adresą, tad operatyviai galima nustatyti, kas sukūrė netikrą profilį. Ir nors iki šiol neafišavome vardų, bet kurią akimirką galime pradėti tai daryti.

Dalyvaudami konkursuose tikėkite sėkme ir jos linkėkite kitiems! Nediskutuokite po konkurso, kas nusipelnė prizo, o kas ne. Kartu džiaukimės laimėtojų sėkme.

Nuoširdžiai tikimės supratimo!
Mamyčių klubas