Laimė su mano SEIK

Laimė su mano SEIK

29. Jan 2022, 19:22 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Nauji metai visada atkeliauja su naujais pažadais sau. Tačiau dažnai pritrūkstam motyvacijos tuos tikslus įgyvendinti. Vienus tikslus perkeliam į dar vienus naujus metus, kitus pamirštame. 

Tačiau ar susimąstėt, koks tų tikslų TIKSLAS? Tikslas labai paprastas - būti laiminga. O juk dėl to verta pasistengti. Ir tie laimės tikslai nebūtinai turi būti kažkokie kosminiai. Juk laimė slypi paprastuose dalykuose. 

Iš Mamyčių klubo ir SEIK leidyklos atkeliavusi laimės užrašinė sako - DREAM BIG, STAY WILD. Skamba lyg kažkoks mažas užkalbėjimas, bet kiek jame jėgos. 

O iš tiesų tai mūsų minčių, savianalizės dienoraštis. Anskčiau dažnai atlikinėjau rašytines praktikas. Jos išvalo galvą, sutelkia ties tikslais, atskleidžia viduje tūnančias problemas ir išlaisvina vidinį vaiką. Tačiau praktikoms reikia pasiruošti. O su SEIK planuokliais viskas jau paruošta. Imi ir pildai. Tave tarsi užveda ant kelio. Be to, dar gauni idėjų, kaip pagauti laimę už uodegos.

Po idėją kiekvienai dienai: 

*Pagamink saldainių

*Padaryk ką nors gero kaimynui

*Išmok ką nors naujo

*Suorganizuok žaidimų vakarą

Ir dar daug daug puikių minčių!

Taip pat tau užduodami labai paprasti, bet galingi motyvaciniai klausimai:

* Kas tave privertė didžiuotis savimi?

* Kokios muzikos tau patinka klausytis?

* Kas neįprasto įvyko šią savaitę?

* Kas tave motyvuoja imtis veikmų?

Tai tarsi darbas su savimi pačiu kaip su gyvenimo treneriu/koučeriu. Tik nemokamai. Juk ir koučeris viso labo užduoda tau tinkamus klausimus, o visi atsakymai jau yra tavyje.

Be viso to, tai patogi savaitės/mėnesio/ metų planuotė. Su kalendoriumi, su visomis svarbiomis datomis, su darbų sąrašu, vardadieniais.

Žodžiu, viskas viename. Viskas, ko reikia mums - nuolat skubančioms mamoms, dukroms, sesėms, žmonoms. 

Tai ne tik puiki saviugdos priemonė ir užrašinė, tai puiki dovanos idėja artimam žmogui. 

Nuoširdžiai dėkoju MK ir SEIK leidyklai už šią nuostabią dovaną ir taip pat atvira širdimi rekomenduoju visoms ir visiems, kam dabar trūksta meilės sau ir šviežių idėjų.