Kokie mums buvo praėjusieji metai: nominacijos ir „stop“ kadrai

Kokie mums buvo praėjusieji metai: nominacijos ir „stop“ kadrai

03. Jan 2022, 22:30 floryte floryte

   Esu tas žmogus, kuris užsiima refleksija. Praėjus metams, neprošal "grįžtelėti atgal", peržvelgi, kaip gi sekėsi per tuos visus metus, gal galima pasimokyti iš savo klaidų, o gal - kažkuo pasidžiaugti ar pasijuokti iš savęs. Pabandžiau nominuoti keletą mūsų šeimos užfiksuotų metų įvykių, darbų, akimirkų.

Nominacija  "Metų žygdarbis" - išgelbėtas katinas. Vėlai vakare grįžę namo, savo kiemo tvoroje radome įstrigusį kažkieno katiną. Teko išardyti tvorą, kad išgelbėti vargšelį. Išties išgelbėjome, nes per naktį būtų negyvai nusikankinęs. Atsipirko tik sulaužyta letenėle, tačiau radome jo šeimininkus ir viskas baigėsi gerai. Kaip gera būti gelbėtojais!

Nominacija "Prabangūs pietūs mamai" - juos mano Augustė pagamino man pajūryje, su didele meile. Prabangios lėkštės - akmenukai, ypatingas 3 patiekalų maistas - smėlis, įrankiai - sudžiūvę pajūrio augalų stiebeliai.  Buvau labai laiminga!

Nominacija "Avangardinis kostiumas iš atliekų". Aš ir Augustė jį sukūrėme mokyklos avangardinių madų šou "Kaukių balius". Už šį kostiumą Augustė gavo padėką, "Už žiemiškiausią kostiumą". Šis bendras darbas mane ir vaiką labai suvienijo siekiant bendro tikslo! Smagumėlis!

Nominacija "Metų gėlė". Nors ir nemažai gėlių auginu, daugelis jų nuostabios, tačiau šiais metais mano simpatijas "nuvainikavo" kardelis. Kažkoks stebuklas ta žalsva spalva su rausvumu jo vidurėlyje! Kitas metais pasistengsiu geriau nufotografuoti!

Nominacija "Metų paradoksas". Parke, anksti pavasarį pavyko tokį vaizdą pamatyti. Visa tai padarė žmonės. Akivaizdu, kad vieni parūpino paukščiams inkilą, kiti gi - atvežė ir išvertė atliekas.

Nominacija "Netikėčiausias poilsiautojas". Juo tapo Kolorado vabalas, kurį sutikome ne kur kitur, o pajūryje, tiesiog kopose. Esu įsitikinus, kad bulvės pajūrio kopose neauga, tad geriausia versija - Koloradas atvyko pailsėti!

Nominacija "Žiūrimiausias 2021 m filmas" atiteko filmui "Liūtas karalius". Šį filmą žiūrėjo ne tik mūsų vaikai, bet ir katinas Pixelis!

Metų "Nepavykusiu auklėjimu" tapo grybavimas. Augustę bandžiau sužavėti baravykais, raudonikiais ir kitais gražuoliais grybais, o ji tuo tarpu pilną krepšį prisirinko visai ne grybų, bet.....pagalių. Šioje nuotraukoje įamžinau, kaip Augustė stengiasi nuo manęs kuo greičiau pabėgti, kad pagavus neiškratyčiau iš krepšio tų pagalių :-)).

Nominacija "Netikėtas gyventojas". Žinokite, staigmenos gali ištikti bet kur. Štai kas man nutiko. Su dukrele vaikščiojom po žaislų parduotuvę, ieškodamos kokios smulkmenėlės mergaitei, pas kurią ruošėmės važiuoti į svečius. Lentynoje, dėžutėje, pamačiau nukainotą pliušinį padarą neįtikėtinai liūdnomis akimis ir ilgomis blakstienomis. Iškart supratau, kad jis - mano gyvenimo bendrakeleivis. Pavadinau jį Šmuriku, apsigyveno jis pas mane automobilyje. Nuo tada mes - kasdieniai bendrakeleiviai.


"Metų teleportacija". "Mama, ar teleportacija egzistuoja realybėje?" - paklausė mano aštuonmetė dukra, važiuojant automobiliu kelionėje. Dabar, kai tik automobilyje pamatau štai tokį vaizdą, suprantu, kad Augustė teleportavosi :-)).

Na gerai, teleportacija gali ištikti bet kur ir bet kada... :-)). Kad ir miške...

Metų daina - "Vienas namuose"! Ir ne tik daina, bet ir vaiko užsiėmimai, kai lieka viena, virsta bandymais, išbandymais ir pakvailiojimais! Net ir savo telefone kartais randu jau tokių self'ių!....

Nominacija "Augustės Metų valgis". Jau kelinti metai ši pozicija lieka toje pačioje vietoje! Kukurūzai! Juos Augustė gali valgyti kasdien, tris kartus per dieną! Skanu ir taškas! "Gal man kukurūzų lauką pasisėti kitais metais?" - mąstau sau tyliai...

"Metų vaizdas.Metų akimirka". Kai beeinant keliu pamatai tai, dėl ko sustoji, drąsiai gali pasakyti, kad tai - ypatinga!  Ramunės, iškišę galvas per tvorą, sutinkančios ir palydinčios kiekvieną praeivį - ypatinga! Tarsi žmonės, kurie nori matyti ir žinoti daugiau! Ir kas gi galvoja apie pavojus, kai už tvoros - kitas pasaulis?....

Štai tokie tie mūsų praėjusieji metai. Buvo juose liūdesio, pykčio, skausmo, vilties, džiaugsmo, laimės, atradimų, nusivylimų, nuostabos...Ėmėm viską, išgyvenom įvykius, akimirkas ir įgijom patirtį, kuri mus ves ir šiais metais, nesvarbu, kad galbūt kitais takais, takeliais.

Gerų visiems 2022 - ųjų metų!

 

floryte floryte 05. Jan 2022, 00:31

Ačiū, Jaldija❤. Koks nuoširdžiai gražus palinkėjimas?!

jaldija jaldija 04. Jan 2022, 00:13

Neapsakomai smagu jus skaityt. Nominacijos kartu rimtos ir žaismingos, nuotraukos parinktos nuostabiai.❤?
Lai atėjusių metų kiekviena diena būna žavinga ir nominuotina :-)