TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ.  Sveiki sulaukę Tigro metų

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Sveiki sulaukę Tigro metų

04. Jan 2022, 00:19 jaldija jaldija

Sveiki įžengę į 2022 - uosius metus. Atrodo juk niekas ir nepasikeitė, tik skaičiukai datoje, kuriuos reikia pratintis užrašyti be klaidų.
O naujus darbus pradėti, tikslus įgyvendinti, būti laimingais ir sveikais galim sau linkėti bet kokia proga, net ir išaušus naujai dienai.
Tad nesustokite, svajokite, džiaukitės gyvenimu, kurkite planus ir juos įgyvendinkite. Viskas priklauso nuo jūsų, o ne nuo prasidėjusių naujųjų metų.
Naujųjų išvakarėse šeimos vyrukai užbaiginėjo didįjį Airido “projektą” origami tigrą - 2022 metų simbolį.


Ko gero tai pats didžiausias darbelis kada nors darytas, bet ir labiausiai nepavykęs. Ne kartą norėjo viską mest, bet juk taip negalima, reikia kažkaip bandyti pabaigti tai kas pradėta. O be to,  kaip mes pradėsim metus be jų  simbolio.
Mažųjų detalių reikėjo pasiruošti apie 5000, čia daug pagelbėjau, kaip ir visada. O toliau jau tik stebėdavau vis atsirandančias naujas kūno dalis.


Paskutinio etapo, kūno dalių sujungimo gyvai nemačiau ( dirbau… ir darbe laukiau atsiunčiamų nuotraukų). Įsivaizduoju, kad turėjo būt nemažai bambėjimo.

Juokaujam, kad tigras išėjo su dinozauro kūnu ir veršiuko kojomis. Bet vis tiek juo džiaugiamės, daug darbo ir laiko  prireikė , kol mažos popierinės detalės įgavo  pavidalą, kad ir netobulą.


 

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 04. Jan 2022, 16:50

Aš neįsivaizduoju iš kur tiek kantrybės, bet nuostabu!

floryte floryte 04. Jan 2022, 16:35

Kažkas neįtikėtino tie jūsų darbai!?❤??

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 04. Jan 2022, 10:42

Bet tai kiek darbo! Na jūs ir turite kantrybės, o ypač sūnus! Šaunuolis 😀

Gintarep Gintarep 04. Jan 2022, 10:16

Labai, labai dailus! O kas sakė kokios kojos turi būti ir kūnas? Juk tai metų simbolis jis gali būti išskirtinis, vienetinis!