TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Servetėlių origami

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Servetėlių origami

28. Jan 2022, 13:30 jaldija jaldija

Puoselėjame šeimos tradiciją susėsti vakarais prie arbatos puodelio. Kol  vaikai buvo maži, tai būdavo jiems tartum pramoga, dabar tai tartum pareiga, duoklė šeimai, atrasti bent trumpą valandėlę pabūti kartu. Aišku negaliu teigti, kad nebūna tokių dienų, kuriomisarbatėlės vakarėliai nevyksta. Būna, ir ne viena,ypač dėl mamos darbo pobūdžio.

Bet būtent todėl, dar smagiau ir jaukiau vakare visiems susiburti. Dažnai sakau, kad paaugliui sūnui tai gal daugiau pareiga, nei malonumas. Bet kai matydamas, jog dar nevyksta pasiruošimas arbatėlei, klausia: o tai arbatos šiandien negersime? Pagalvoju, o gal vis tik jam taip pat gera susėsti kartu ( nors tuo metu ir reikia nutraukti savo veiklas). O aš žvelgdama į ateitį tokius vakarus dar labiau branginu, ech…. vaikai auga per greitai, ir tėvų namus palieka per greitai…

Susėdę paplepame, kartais pažiūrime kokią laidą, kartais tiesiog patylime ir pabūname kartu.
O štai kelis vakarus susiorganizavome servetėlių lankstymo pamokėles.

Internete pilna įvairių video, kaip gražiai sulankstyti servetėles. Todėl pasirinkome keletą nesudėtingų variantų. Airidui origami technika lengvai perprantama, bet šitie išbandyti mūsų būdai buvo  itin lengvi ir mums, tėvams.Visai patiko, juk smagu taip pasipuošti ir kasdieninį pietų stalą.

floryte floryte 28. Jan 2022, 19:54

Oi, naudingas dalykas mokėti lankstyti servetėles!?

Gintarep Gintarep 28. Jan 2022, 15:21

Nerealu!!! Súper!!! Viskas, eisime ir mes klonuoti Jūsų idėjas ?

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 28. Jan 2022, 14:13

Na jūs ir kūrybingi, šeimynėle 😀 Be žodžių, kaip gražu