Apie Mamyčių klubą

Sveiki atvykę į Mamyčių klubą - vietą, kurioje kasdien susirenka tūkstančiai tėvų! Esame bendruomenė, vienijanti šeimas Baltijos šalyse ir ne tik. Turime savo autorinę TV laidą, internetines svetaines keturiomis kalbomis - lietuvių, latvių, estų ir rusų.

Mamyčių klubas Lietuvoje savo veiklą pradėjo 2009 metais ir iki šiol vienija aktyvius tėvus, kuriems rūpi socialiniai klausimai, žmogiškieji santykiai ir aplinka. Kiekvieną dieną mūsų interneto portaluose mamos BLOG’erės siunčia savo istorijas ir straipsnius, redakcija publikuoja kompetetingų specialistų patarimus apie vaikų sveikatą, ugdymą ir auklėjiimą, būsimų tėvų sveikatą.

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus ir unikaliausius klausimus - Mamyčių klubo archyve yra geriausių gydytojų nuomonės ir pastabos, taip pat tėvų nuomonė, patirtis ir patarimai. Bet kurią akimirką galite prisijungti prie mūsų komandos ir blogų rašymo apie tai, kas jums įdomu - Mamyčių klubas yra plati informacinė platforma su tūkstančiais vartotojų!

Baltijos šalių portalus kas mėnesį lanko daugiau nei 450 000 vartotojų:

Mamyciuklubas.lt - lietuvių kalba;

Maminuklubs.lv - latvių kalba;

Maminklub.lv - rusų kalba;

Emmedeklubi.ee - estų kalba

Mamyčių klubo benduomenės nariai susitinka ir realybėje - už virtualaus pasaulio ribų. Kartu švenčiame didžiąsias metų šventes bei Mamyčių klubo gimtadienį, kuris pritraukia bene daugiausiai šeimų iš visos Lietuvos. Taip pat mamos su vaikučiais dalyvauja seminaruose ar tiesiog susitinka smagiems pokalbiams savuose miestuose.

Mamyčių klubas veikia dėka daugelio rėmėjų. Didžiausi mūsų partneriai - gerai žinomi prekiniai ženklai kaip MAXIMA, HUGGIES, HiPP ir kt.

Kontaktai:

Pagrindinė vadovė ir Mamyčių klubo Baltijos šalyse įkūrėja Sandija Salaka:

SIA Lietišķās kreativitātes grupa Tel.: + 37129395519 sandija.salaka@ccg.lv