Užrašinė - sezoninė knyga

Užrašinė - sezoninė knyga

31. Jan 2022, 22:19 irmantaite irmantaite

Be užrašinės, planuoklės ar darbo kalendoriaus matyt jau sunkiai išsiversčiau. Nepriprantu dienotvarkės planuotis  telefone. Man vis dar patinka ranka rašyti tiek pirkinių sąrašus, tiek siekius, tikslus, planus ar svajones. Patinka vartyti, peržvelgti užrašus popieriniuose lapuose.

. Darbo kalendorių ir užrašinių turėjau ir turiu labai įvairių. 

Šiais metais mane džiugina ir ilgai dar džiugins labai spalvinga, puikiai apgalvota ir naudinga sezoninė knyga. 

Knygoje yra pateikta visų 12 mėnesių vietiniai sezoniniai ingredientai. Toks kaip mini žinynas, ką šiuo metu jau  galime rasti užaugusio miške, sode ar darže.

Taip pat yra vietos užsirašyti mėnesio planus, užrašams (knygelės gale). Knygoje yra mėnulio kalendorius, pažymėtos valstybinės ir tradicinės šventes.

Bet svarbiausia, šioje knygoje yra net 365 receptai kiekvienai metų dienai QR kodų pavidalu, kurie priglaudus telefoną, nuves į rekomenduojamą dienos receptą. Argi ne puiku? Man kartais iš tiesų pritrūksta idėjų maisto gamybai. Čia jų tikrai nestigs arba bent jau praplės maisto gamintojų vaizduotę.

Dar labai patinka knygos spalvingumas ir tai, jog turint laisvą minutę gali pradėt planuotis dienos meniu ar rinktis receptus pagal kalendorines šventes. Viskas kaip ir pridera, vienoje vietoje.

Kokios užrašinės labiausiai džiugina jus?

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 01. Feb 2022, 10:41

Kokia faina užrašinė! Naudinga tikrai

floryte floryte 31. Jan 2022, 23:08

Oho, kokios šiuolaikinės užrašinės!?. Turiu darbo užrašų knygą, namie- telefonų/adresų(jei pamesčiau telefoną), receptų, sodo/daržo užrašinę ir vaiko posakių užrašinę. Ko gero - tiek!