Nauji metai – nauji lapai

Nauji metai – nauji lapai

07. Jan 2022, 23:26 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Pirmiausia, noriu visas pasveikinti su Naujaisiais metais ir palinkėti, kad jie jums ir jūsų šeimoms būtų nuostabūs, kupini džiaugsmo ir naujų pradžių, įkvepiančių įspūdžių!

Atėjus naujiems metams juk atrodo, kas va štai naujas etapas ir viskas prasideda nuo naujo lapo. Bet apsidairai ir supranti, kad tiesiog tęsi tai, ką jau "rašai" ilgus metus, tik tikiesi, kad bus geriau, smagiau, įdomiau. To dar kartą ir linkiu :)

Tada pasižiūri į kalendorių ir supranti, kad jis teberodo tau praeitus metus, o naujo tu tiesiog nenupirkai. 

Ne tai, kad nemokėčiau gyvent be kalendoriaus, jis juk dabar kiekviename mobiliajame telefone yra, bet tai tiesiog tradicija - sieninis kalendorius.

Arba tematinis - pagal tam tikra metų gyvūną, arba šiaip koks labai labai mielas. Pernai pas mus kabėjo vaikiškas kalendrorius su įdomiais faktais apie gyvūnus.

Na o šiemet aš pasidariau kalendorių pati. Nediduką A4 formato ir apie tai, kas brangiausia. Apie mūsų šeimą ir kažką mums reiškiančias akimirkas. Bet viršelyje apsigyveno tigrų šeimyna. Juk kaip ne kaip - metų simbolis!

Viskas ko reikėjo, tai atsirinkti 12 nuotraukų, kas nebuvo lengva, susimaketuoti kalendorių kompiuteryje ir atsispausdinti. Na ir teko pasidaryti savadarbę pakabą-laikiklį, kurį sumeistravau iš... sąvaržėlių. Na, dar viršelio lapus įlaminavau.

Kaip ir visas darbas. Visus metus mus lydės akimirkos iš mūsų kasdienybės, kelionių, švenčių.

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 08. Jan 2022, 19:57

O! Aš nežinonau, kad galima Colorland susimaketuoti, net nepagalvojau! Ačiū 😀 šį kartą jau paliksiu tokį 😀

floryte floryte 08. Jan 2022, 18:57

Patys geriausi kalendoriai- savos gamybos! Aš Augustės krikšto mamai kasmet gaminu - su Augustės gyvenimo nuotraukomis! Aš iš Colorland darausi, labai patogi, lengva ten pogramėlė!?