Mamų blogai: dėkojame už birželio rašinius

Mamų blogai: dėkojame už birželio rašinius

03. Jul 2021, 14:06 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Sveikos gyvos. Iškart atsiprašau, kad šiek tiek vėluoju su birželio blogų apžvalga. Nežinau, kaip jums, bet man vasarą savaitės dienos tarsi susivienodina - pirmadienis ar sekmadienis - jokio skirtumo :) Ką tik grįžau iš atostogų po lietuvišką pajūrį (pravertė ne viena jūsų rekomendacija Vasaros gide), tad leidau sau truputį ir patingėti, nors Mamyčių klubo gyvenimą viena akimi visada seku, juk kaip gi be manęs...cha cha :)

Tad skubu žiūrėti, kokių įdomybių prirašėte birželio mėnesį:

GINTAREP

MAMOS DIENORAŠTIS

SIMONADUB

CHIPMUNKS

IRMANTAITE

RAGANELESKISENELE

KRISTINA B

PICAMA

GRETA

POPOU

AISTIA

RENATA_SGI

FLORYTE

JALDIJA

DOVANOS jums - knygos iš įvairių leidyklų!

Balto.lt

Almalittera.lt

Vaga.lt

+ Naujosios Ringuvos priziukai

Primename - tam, kad pretenduotumėte į prizų gavimą, reikia parašyti mažiausiai 4 blogus per mėnesį. O jų kiekiui ribų nėra! 

Apie ką rašyti?

Apie viską, kaip ir iki šiol darėte. Ir toliau galite rašyti savo įprastus blogus įprastomis jums temomis, bet galite ir pasidalinti tiesiog jums į galvą šovusiomis mintimis, apie kurias norite padiskutuoti su mamomis, kaimynėmis, bičiulėmis ir pan. Tad jūsų rašiniai Mamyčių klubo portale gali būti įvairių žanrų - ir fotoreportažai, ir diskusijos, o gal norite surengti kokią apklausą, gal pasidalinsite savo eilėraščiais, minimtis apie matytą filmą, perskaitytą knygą, kurią norite rekomenduoti, o gal receptais. APIE VISKĄ! TIK VIENA SĄLYGA - TAI TURI BŪTI JUMS PAČIOMS ĮDOMU!