TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Rubiko kubai, nenusibostantys žaidimai

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Rubiko kubai, nenusibostantys žaidimai

30. Jun 2021, 00:36 jaldija jaldija

Šeimoje, kurioje vaikai jau beveik užaugę, dar vis žaidžiami žaidimai, perkami žaislai. Na taip, tokie žaislai, kuriais gali žaisti ir maži, ir dideli. Kaip mėgstama rašyti ant įvairių žaidimų ”iki 99 metų”. Abu mūsų vaikai užaugo sukinėdami rubiko kubus. Ir kubų namuose prisikaupę įvairiausių, ir laikas nuo laiko vis pasipildo kokiu nors nauju.

Paskutiniai štai tokie neįprasti. Vienas neoninis, šviečiantis tamsoje, kitas šiek tiek vaikiškas, bet labai reikalingas, kad papildytų jau turimą kolekciją.

ir dar vienas gigantas, iš pažiūros panašus į turėtąjį.

Iki šiol buvau “ balta varna”, nemokėjusi surinkti viso rubiko kubo, bet jau esu pažengusi, moku surinkti kubą 2/2, ir beveik moku 3/3. Teko Airidui imtis rimtų mokymų, kad šito pasiekčiau. Štai kaip kartais būna: visi sukame.

O Airidas gali užsiimti ir šachmatų žaidimu, ir rubiko kubo sukinėjimu vienu metu.


Sakysite ar nenusibosta?  Tikriausiai ne, nes vis prisigalvoja naujų pratimų, lavina įgūdžius, muša sukimo greičio rekordus, mokosi naujų formulių. Šiuo metu jau vėl dairosi kokios nors naujienos, tad lauksime papildymo.

raganeleskisenele raganeleskisenele 30. Jun 2021, 17:13

Kažkada autobuse stebėjau vaikinuką, kuris sukinėjo kubą, tai net pamiršau išlipti, kur reikia. Nesuprantu, kaip žmonės ten kažką supranta?

floryte floryte 30. Jun 2021, 08:48

Oho! Kai kuriuos kubikus pirmą kart matau! Man tų kubikų surinkimas- irgi tamsus miškas?. Bet Jums tai fainiai- yra kas pamoko!

Gintarep Gintarep 30. Jun 2021, 00:48

Ne, čia man tamsus miškas....