Mokslo metų pabaigtuvės Adventica parke

Mokslo metų pabaigtuvės Adventica parke

16. Jun 12:38 Kristina B. Kristina B.

Mano antrokui buvo jau paskutinė pamoka. Kažkaip stebuklingu būdu įveikėm antrą klasę gana neblogais įvertinimais. Toks palengvėjimas užplūdo, kad kilo noras kuo nors nudžiuginti vaikus. Nudžiuginau apsilankymu pas dantistę :) Juokauju (nors iš tikrųjų tai ne, nejuokauju. Tikrai nuvedžiau).

Nutarėm keliauti į Adventica žaidimų kambarį Oze. Anksčiau nesame jame buvę, tad ir pačiai smalsu. Dvi valandos 10 eur, suaugusiajam 2 eur. Mažajam dar nėra šešių, tad turėjau eiti kartu. Įdomu tai, kad parke beveik viską galėjau daryti kartu: laipioti karstynėmis, šokinėti ant batuto, žaisti žaidimus. Paprastai tėveliai užima stebėtojo padėtį tokiuose kambariuose, bet tik ne čia. Viskas pritaikyta kartu aktyviai dalyvauti ir tėveliams. 

Man labai patiko didžiulis pripučiamas batutas. Jis tikrai didelis, labai smagu šokinėti, kopinėti, slydinėti.

Dičkiam tai,aišku, reikėjo ko nors ekstremalesnio. Tam yra eliminatorius. Ten sukasi tokie stulpai, reikia jų išventi peršokant arba pralendant pro apačią. 

Man patiko dviračių lenktynės. Minant dviratį švieselę reikia užkelti iki finišo.

Daug interaktyvių žaidimų

Kūrybiškumui lavinti - didelės kaladėlės

O jau visokių karstynių ir laipynių :) bent trys didelės trasos, įvairaus sudėtingumo lygio. Kai kurios įveikiamos tik nindzėms :D Man patiko, kad leido ir man jas išbandyti

Mažasis labai norėjo mašinyčių. Tam reikia atskirai pirkti specialius žetonus, bet jos sužavėjo tik mažąjį, didžiajam ten mažoka veiksmo buvo.

Dar tikrai ne viską nupasakojau. Porai valandų tikrai yra ką veikti. Užkandžių vietoje nesirinkome, nors ir yra mažutė erdvė, kur gali nusipirkti atsigerti ir užkąsti. Dar pastebėjau, kad labai daug įdomiai dekoruotų kambarių gimtadienio šventimui. Vaikams labai patiko ir sakė mielai kartotų! Labiau tinkama aktyviems ir judriems vaikams. 

 

 

 

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 17. Jun 09:33

Kaip seniai buvom! Labai faina ten 😀 ir pasirodo, aš ne viską buvau mačius. O gal dviračių pvz., ir nebuvo anksčiau? Ačiū, kad pasidalinot 😀

Renata_SGI Renata_SGI 16. Jun 21:52

Simona, Vilniuje. Prekybos centre Ozas jis yra.

Renata_SGI Renata_SGI 16. Jun 21:51

Labai ispudingai atrodo🥰

Simonadub Simonadub 16. Jun 21:25

Woow kaip įdomu , kokiame jis mieste ar sunku rasti ?😉