Ar jiems pavyko užgrobti dangų?

Ar jiems pavyko užgrobti dangų?

17. Jun 20:45 Renata_SGI Renata_SGI

Ši knyga pristatoma kaip:

"Įspūdingas epinis pasakojimas apie keturis draugus, apie jaunatviška aistra, tikėjimu ir mirtimi paženklintą jų gyvenimo kelią.

Kiekvieną vasarą Tereza kartu su tėčiu keliauja į jo vaikystės namus Apulijos regione, kur kaitrioje pietų saulėje auga šimtamečiai alyvmedžiai ir gyvena tylūs, išdidūs žmonės. Tereza dienas leidžia vartydama močiutės mėgstamus pigius detektyvus ir beviltiškai nuobodžiaudama. Tačiau vieną vasaros naktį ji išvysta baseine plaukiojančius tris nuogus jaunuolius, ir jos gyvenimas pasikeičia.

Nikola, Tomazas ir Bernas gyvena netoliese, paslaptingame ūkyje – maserijoje. Nors yra iš skirtingų šeimų, vaikinai gyvena lyg broliai, siejami sudėtingo, artimo ir, atrodytų, nesutraukomo ryšio. Tereza trokšta geriau pažinti šią trijulę ir pamažu tampa brolijos dalimi. Ateinančios vasaros jai pažeria naujų potyrių ir atradimų, dovanoja tikrumu grindžiamą ryšį su žmonėmis ir žeme.

Vis dėlto net ir tvirčiausi draugystės saitai bejėgiai prieš pavydą ir kartėlį, o tamsios praeities paslaptys, užuot vienijusios broliją, tampa nesantaikos pleištu."

Jei tikitės lengvi vasarinio romano,nelaukite. Knyga privers stabtelti, permąstyti gyvenimo vertybes. Primins pavydo ir išdavystės skonį. Supažindins su sunkumais, per kuriuos pereina nemaža dalis šeimų, norinčių susilaukti vaikų. Drauge išgyvensite tikrąjį ryšį su šeima. Nepaisant nieko visada grižtame ten, iš kur išėję.

Ar tikroji meilė gali nugalėti viską, ar ir po daugelio metų išsiskyrimo galima grįžti ten,kur buvai, ar tikrai draugystė amžina ir koks stiprus kraujo ryšys? Į visus šiuos klausimus rasite atsakymus perskaitę iki galo.

Ar man patiko? Labai.
Ar skaityčiau dar kartą? Būtinai.

Įpusėjus dar svarsčiau duoti skaityti ir sūnui, bet atradau ne visai jo amžiui tinkamų vietų. Vietomis knyga kaip šaltas dušas įkaitusiu kūnu, atgaiva,bet kartu ir sugražina į neretai skaudžią realybę, primindamas, kad ne visada už sienos verda rožinis gyvenimas.