Pramogos lietingu oru

Pramogos lietingu oru

14. Jun 00:27 irmantaite irmantaite

Lietui lyjant ieškojome pramogų ADVENTICA šeimos pramogų parke. Užsukome čia pirmą kartą. Todėl viskas buvo nauja, nebandyta ir labai įdomu. Vos apsižvalgę vaikai nusprendė, jog ši vieta labai puiki. 

Pradėti pramogas rekomenduoja nuo šokinėjimo ant šio gigantiško batuto. Tai ir mankšta, ir apšilimas, ir begalinis džiaugsmas vaikams.

Pailsėti ir atgauti jėgas galima poilsio zonose.

Patirčių ir žaidimų erdvėje ypatingai patraukė dviračių zona. Tai erdvi žaidimų karalystė, kurioje persipina mokslas, žinios, patyrimas, jausmai ir žingeidumas... Čia yra didelė šachmatų ir šaškių lenta ramiam loginiam mąstymui, muzikos ir garsų zona, vaikų dėlionių erdvė ir t.t. 

Laipynių trasos yra skirtos fiziškai aktyvesniems vaikams ir paaugliams: lipimas tinklu ore, beždžionių tiltas balansuojant „virš bedugnės“ su ore kabančiomis kliūtimis, trumpa poilsio stotelė, karstymasis po labirintą, pusiausvyros takas, kopimas tinklu žemyn, aukščio tunelis, lynas ir kiti nuotykiai! 

Elektrinių mašinyčių kartodromas  ne tik berniukų svajonė.  80 metrų trasa su 2 natūralaus dydžio šviesoforais, įvairiais kelio ženklais, perėjomis moko saugaus eismo kelyje. O kur dar smagumas vairuoti mašinytę.

Vaikams ši vieta labai patiko. Dar nespėjus išeiti klausia kada vėl čia grįš. Manau, tikrai grįš, dar tiek visko galima čia nuveikti, nes tos 2 pramogų valandos pralėkė itin greitai.