Labas, kalinio gyvenime

Labas, kalinio gyvenime

29. Jun 2021, 21:32 RenataŪselienė RenataŪselienė

Nori pamatyti kaip gyveno kaliniai?

Pirmyn į Lukiškių kalėjimą. Šiuo metu ten vyksta ekskursijos ir parodo visą nepagrįstą kalinių gyvenimo aplinką nuo...iki.

Aš visada norėjau pamatyti Lukiškes iš vidaus. Nežinau iš kur toks smalsumas. Bet kai pamačiau, kad yra galimybė, ilgai nedvejojau. Ir Igno gimimo dieną pradėjome būtent čia.

Ar tau įdomu kiek vienu metu galėjo kalėti asmenų?
Ar žinai kokie recidyvistai čia buvo laikomi?
O gal nori įsiamžinti vienoje iš kamerų?


Tas kvapas, nenudailintos sienos, nusitrinę dažai, prasmirdę tualetai ir nurudusios kriauklės. Viskas autentiška.
Plytelės, kurios išsilaikė nepazeistos nuo sovietinių laikų, cerkvės grožis, kurios paskirtis su laiku buvo pakeista ir daug kitų vietų, kuriose galima pajausti tą tikrą kalėjimo dvasią.Ekskursijos metu Jums papasakos visą istoriją, daug įdomių faktų, atsakys į klausimus ir leis įkišti nosis ten,kur buvo neįmanoma patekti.

Mes buvome su visais vaikais. Ignas per mažas dar tokiai apžvalgai, greitai pabodo, bet vyresniems ir mums su vyru labai patiko.

Nusiteikit, kad viduje gali būti vėsu, nesidabinkite gražiais rubais, nes nuo sienų galite išsitepti, yra vietų, kur vielos,ten taip pat reikėtų drabužius pasaugoti. Lauks daug laiptelių, painių koridorių, bet įspūdžiai garantuoti.

Kaina asmeniui 15 eur. Vaikams iki 7 metų nemokamai.
Bilietais prekiauja bilietai.lt arba http://www.lukiskiukalejimas.lt/pasivaiksciojimai

 

Pasivaikščiojimo.trukmė apie 2 val.

Kiemelyje yra baras, kuriame galima atsigaivinti, o užkandžiais prekiauja Foos truck'as, bet jis darbą pradeda į vakarą.

floryte floryte 30. Jun 2021, 08:56

Na bet kaina...15 eur už 2 val pasivaikščiojimą...

Simonadub Simonadub 29. Jun 2021, 23:29

Labai įdomu