Pradinukas užaugo

Pradinukas užaugo

14. Jun 2021, 09:21 RenataŪselienė RenataŪselienė

Keturi metai, kaip viena akimirka.

Atrodo dar vakar vedėme tave į pirmą klasę. Dar vakar rinkome uniformą ir pasakojome, kas tavęs laukia mokykloje. Dar vakar tu nei nenutuokei kas ta mokykla ir kaip viskas vyks. Tavo galvoje sukosi tik namai, šeima ir ką tik gimęs brolis. O dabar tu jau pradinę baigęs vaikinukas, kurio laukia naujas kelias.

Keturi metai žingeidumo, išbandymų, atradimų, nuopolių, pirmų kartų, nepadarytų pamokų, pasiekimų  ir daug pagyrimų. Tavo gabumais mes niekada neabejojome, nemeluosiu, buvo akimirkų, kai reikėjo tave pastūmėti, priminti, kas svarbiausia, bet visumoje buvo labai stropus mokinys.

Mums belieka pasidžiaugti, kad tavo gyvenimo kelyje buvo nuostabi mokytoja, kuri ne tik mokė, palaikė, padėjo, vedė šiuo nauju keliu, bet atidavė visą save, įskiepijo pagarbą, empatiją, draugystės svarbą, ir tikrąsias gyvenimo vertybes. Pirmoji mokytoja, kaip pirma meilė, ji nepasimirš niekada. Ji svarbus vedlys gyvenimo kelyje. Aš labai didžiuojuosi, kad tavo asmenybė formavosi tinkamose rankose.

Linkiu išlaikyti tai, ką jau nešioji savo širdyje. Linkiu, kad niekada nepamirštum tų keturių metų, kurių dėka dabar esi ten, kur keliauji.

Didžiuojamės tavim, sūnau. Tikėk savim, kaip tikim mes tavim, ir judėk tik pirmyn.

floryte floryte 14. Jun 2021, 23:43

Koks džiaugsmas! Sveikinimai!