VASAROS GIDAS: kur keliavote liepą? + dovanos

VASAROS GIDAS: kur keliavote liepą? + dovanos

02. Aug 2019, 16:03 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Ačiū jums, mielosios keliauninkės, kad nepailstate dalintis kelionių reportažais tiek po Lietuvą, tiek po užsienio šalis. Džiugina, kad dauguma jų sudaro fotopasakojimai apie mūsų kraštą - juk tiek daug dar neaplankytų ir įdomių mūsų šalies vietų, tiesa?! Yra ką iš naujo atrasti ir pažinti :) Tikiuosi, kad pasinauojate viena kitos patarimais, kur nukeliauti su šeima.

Apžvelgiame VASAROS GIDO liepos mėnesį:

PROFESIONALI MAMA

MAMATEST

JALDIJA

FLORYTE

RAUDONAS BALIONĖLIS

GINTAREP

KRISTINA B

NERA_BLOGO_ORO

LINA.JO

PAGRINDINIS MĖNESIO PRIZAS

PAKVIETIMAS VISAI ŠEIMAI (2 suaugusieji ir 2 vaikai) į "UNO Park" nuotykių parkus Vilniuje, Kaune ar Druskininkuose

 www.unoparks.lt

Pagrindinio prizo laimėtoja - RAUDONAS BALIONĖLIS! Sveikiname!

Dovanos nuo MANILLA.lt!

SPF 20 kremas veidui ir kūnui su mineralais ir skvalenu NUDITUM

...FLORYTE ir PROFESIONALI MAMA!

SPF 20 drėkinamasis kremas apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. Pakuotė 75 ml. Sudėtis yra 100 % natūrali augalinės ir uolieninės kilmės apsauga nuo kenksmingų saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių. Natūralus alyvuogių skvalenas yra puikus odos drėkiklis ir antioksidantas, kuris nekemša porų bei greit įsigeria. Tinka jautriai odai ir vaikams nuo 3 m. Tinka naudoti kaip makiažo pagrindas.

Kūrybinis rinkinys "ŠEIMOS ŽEMĖLAPIS"

...MAMATEST!

Šį žemėlapį sukūrė profesionali kartografė Jovita Žemaitienė, vedanti vaikams edukacijas, šeimoms kūrybines dirbtuves apie žemėlapius (Žemėlapių edukacijos): "Žemėlapiai vaikams yra labai įdomi, įvairiapusiška ugdymo ir lavinimo priemonė. Manau, per mažai skiriama jiems dėmesio". Šeimos pačios susikonstruoja savo giminės, šeimos, draugų ar gyvenamos vietos Lietuvoje žemėlapį.

PAPILDOMAS LIEPOS MĖNESIO PRIZAS

dovanojame JALDIJAI!

"Po Lietuvą su šeima“ (Terra Publica) – kelionių vadovas, kuriame rasite 25 specialiai šeimai parengtus maršrutus, 250 objektų ir daug naudingos informacijos: kaip pasirengti kelionei, ką įdomaus papasakoti mažiesiems, kur papietauti, kur geriausia vieta nusifotografuoti ir netgi ką parsivežti lauktuvių. Kelionių vadovas parengtas pagal draugiškas vietas šeimoms.

"Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę"

...KRISTINA B.

„Kol sieloje ramybė, esame nepriklausomi nuo pinigų. Tada turime jų ar ne – jaučiame pilnatvę. Turime jų ar ne – esame laimingi. Jeigu nuoširdžiai tikėsime, kad išgyventi įmanoma, jeigu gyvensime pagal savo išgales, būsime nepajudinamai tvirti ir ramūs". Knygos autorius kviečia liautis vartoti skatinamiems troškimų, liautis vertinti save ir aplinkinius remiantis materialumo kriterijais. Riūnosuke Koike siūlo vartoti atsakingai, atsikratyti nereikalingų daiktų, išmokti valdyti savo norus, prireikus pirkti tik kokybiškus daiktus ir nebūti šykštiems. Tikslas – iš gyvenimo, kur sąlygas diktuoja pinigai, pereiti į gyvenimą, kur pinigai mandagiai tyli. Ir nesvarbu, jų yra ar ne.

Edukaciniai žurnalai vaikams 

KODAS: Džiunglės ir KODAS: Mėnulis

dovanojame GINTAREP!

O mamoms LINA.JO ir NERA_BLOGO_ORO dovanojame vieną iš edukacinių žurnalų

KODAS: Vandenynas ir KODAS: Piramidė

AČIŪ, kad dalyvaujate! Laukiame įdomių kelionių reportažų iki pat rudens!

Tradiciniame vasaros projekte "VASAROS GIDAS 2019" kviečiame papasakoti apie vietas ir šalis, kurios šią vasarą tapo jūsų šeimos atradimais.

 • Jeigu kas nors apie tą vietovę jau rašė Mamyčių klubo portale, tačiau jūs ten pabūvojote pirmą kartą, tai drąsiai apie tai parašykite; 
 • Jei jūs atvykote jau į jums pažįstamą vietą Lietuvoje ar užsieno šalį, tačiau ji kažkuo jus iš naujo nustebino, kažką naujo atradote - vėl gi drąsiai apie tai papasakokite;
 • Jei apie tai niekas dar portale nerašė ir jūs pirmieji apie tai norite papasakoti, kur buvote ir ką pamatėte įdomaus - su nekantrumu laukiame jūsų fotoreportažo!

Tegu atradimu jums tampa muziejai, kavinės, svečių namai, parkai, paplūdimiai, naujos šalys ir miestai...ir  būtinai dalinkitės tuo Mamyčių klube!

Kaip įkelti kelionių blogą Mamyčių klubo svetainėje?

 • pirmiausia užsiregistruokite ir prisijunkite portale: https://mamyciuklubas.lt/;
 • viršutiniame dešiniame kampe spauskite oranžinį mygtuką "+Pridėti straipsnį";
 • tuomet rinkitės rubriką "Moterų klubas" bei žymą "Vasaros gidas";
 • parašykite savo pasakojimą, įkelkite pagrindinę nuotrauką (horizontalią) ir būtų puiku, jei įkeltume į tekstą ir daugiau foto;
 • kai viską baigsite, apačioje spauskite "Išsaugoti straipsnį" ir po kelių akimirkų jūsų reportažas pasirodys portale! (viską atidžiai peržiūrėkite - neskubėkite, nes paspaudę "Išsaugoti", galimybės redaguoti teksto jau neturėsite).

Projektas tęsis nuo birželio 5 iki rugpjūčio 31 d..

VASAROS GIDO UŽDUOTIS - papasakoti apie pačias įdomiausias jūsų šeimos aplankytas vietas Lietuvoje (ir ne tik) šią vasarą, naudojant tik savo nuotraukas (ne iš interneto) ir informaciją apie tai:

 • kaip nuvykti į tą vietovę Lietuvoje ar užsienio šalį;
 • kokios išlaidos nusimato (kelionės, maisto kainos, galimos nuolaidos ir pan.);
 • kas tikrai bus įdomu ir patrauklu įvairaus amžiaus vaikams.

Iš esmės, tai kelionių blogas-maršrutas, kuriuo galėtų naudotis bet kas - atsidarė portalą, paskaitė, išsirinko datą ir nuvyko ten su šeima, klausydamas blogerio nurodymų, gal perspėjimų, naudingų pastebėjimų ir patarimų. 

PROJEKTO TIKSLAS - padėti šeimoms su vaikais idėjomis, kur ir kaip įdomiai praleisti laiką visiems kartu ir įkvėpti dažniau išvykti iš namų ;)

KO NEVERTĖTŲ DARYTI:

 • Projekte „Vasaros gidas“ nepublikuojami tekstai, kuriuose yra tik reklaminė informacija apie nuolaidas, nuolaidų kuponus bet kokiai kelionei. Tam yra forumas su atskiromis žymomis "Nuolaidos", "Perku-parduodu..." ir pan.
 • Nesidalinkite informacija, kuri jau buvo jūsų praėjusiuose bloguose apie pamatytas vietas, maršrutus - to kopijuoti iš naujo nereikia. Jei iš naujo ten būsite šią vasarą, žinoma, galite įdėti nuorodas į ankstesnį savo blogą. Rašome tik apie tai, ką atradote ir pamatėte šių metų birželio - rugpjūčio mėnesiais.
 • Jei įkelsite ne savo nuotraukų, o iš interneto, tokie blogai nedalyvaus lošime dėl prizų, taip pat ir tekstai, kurie bus visai be nuotraukų. 

Vertinsime ir jūsų kelionių bei išvykų reportažų kokybę (turinį) bei kiekį (mažiausiai reikėtų atsiųsti 3 blogus per mėnesį, jei norite pretenduoti į pagrindinį mėnesio prizą).

SĖKMĖS IR GRAŽIOS VASAROS!

Profesionali Mama Profesionali Mama 03. Aug 2019, 15:30

Aš irgi tiek daug sužinojau apie Lietuvą iš šio projekto, šaunuolės mamos reporterės ??

floryte floryte 02. Aug 2019, 21:46

Nuostabus projektukas! Tiek daug vertingo sužinai. Ačiū už dovanėlę. Labai miela?.

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 02. Aug 2019, 20:26

Ačiū!!! ❤️? Apskritai šitas projektas nuostabus, tiek daug vietų aprašyta! Nežinau kaip kiti, bet aš jau nusižiūrėjau vietų ateinantiems kelionių maršrutams 😀

Gintarep Gintarep 02. Aug 2019, 17:44

Ačiū, dukrelė nuo MK gimtadienio proga jau turi dovanų ?♥️☀️Ačiū. Sveikinimai kitoms mamytems

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 02. Aug 2019, 16:24

Wow! Ačiū labai! Smagu dalintis savo kelionėmis 😀