Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
vaje damu geriau per velykas paksutini karta
Silikonai tave tik isgelbes
reik intike paiekot gal yra kokia tekilos ar damų dieta 😃
o kaip svori priaugt, nes jaucu pagimdysiu vel kudena liksiu
norėčiau ir aš prisjungti į ,,alkoholikių" būrį 😃 mėgstu vyną, o papildomi kg trukdo gyvent 👎
o tu nemaitini ar aš maišau?
o kiek nori numest?
nu jei svente,tai ja ir reikia svesti 😀 as bandysiu. gal dar atsiras daugiau norinciu 😀
ai dar mama kai laikos kokių dietų ir išpuola koks balius ar kas tai ji tik su vynu mūčinas, o yra dietų kad ir to nei lašo negalima
kokio šeštadienio jau ryt ka nors simboliškai vartosim 😃
pasku vyras sakys tu cia ne dietos laikais o tik vyna geri😃
tai iki 6ienio turi laiko 😉
man is to juoko net vaikelis spardosi stipriai😃
bokalai gerai skamba 😃
😃 tai po svenciu dviguba doze dietos darykis 2bokalai vyno...😃
sauni mama 😀
maniske buvo per paskutinius pora metu uzsimetus nereikalingu kg,bet stebiuosi ir zaviuosi jos valia,be jokiu dietu per kokius 4 men neturi apie 7 kg 😀 ir pati matau kokia laiminga. paprasciausiai sako nustojau `esti` 😉 ismokau valgyti 😀
va raudona vynas sveika nescioms siek tiek gelezi gerina...
tai kad man ne tos dienos, vyro gimtad žinau kad priėsiu daugiau ir išgersiu daugiau 😃
junkis ir tu,bus smagiau trim svaigt 😃 👍
nu davai,darom.as uz.
komentarus po ta dieta paskaiciau. kokie kvaili gi kai kurie zmones