Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
a ai vyno dietos laikysitės? vakare su jumis susikalbėt bus neįmanoma po vyno😃 mama sakė apsisuka labai galva 😃
mano mama su savo daruge ligu man vis iesko 😃,tai valgyt gal neturiu ko tai vel kas..sakau atsokit,esu normali motera
oi patikėk kiek daro, krosai, namie trys dviračiai ir dar visokių pribumbasų
leta apytaka matyt
o sportas ar daro ji?
šaunu tai šaunu bet ji nepaisekia norimo svorio ir tiek daryk ka nori, maudos žiema eketėje, gali nevalgyt ir vsio, kažkas su apykaita jai blogai
oi kiek reik valios turet dietai, svarbiausia kad dvugubai neataugtu😃
man tinka sventes kaip tik 😃
tai darom kartu sia dieta?
man iki mamos toli
👍
gal ir nieko. matysiu,jei ryt bus sventine nuotaika vynui,gal pasirasysiu siai dietai 😀 tik reikes zygiuot i parda darzoviu 😀
mano mama yra sveikuolių klubo narė, ruonis ir pan, ji daug vaizdų duoda su toms dietom, pvz vasara važiavo i irgi įdomią sulčių stovyklą, kur gėrė vien tik sultis, viena diena pvz apelsinų, kitą dieną burokų ir pan
kai sako viena stikl.alaus nieko blogo nu ka ziurek jau stabdziu nebesuvalde, tai gerai kad atikvosejo...
as visad isgeriu balto vyno taure
vyno taurė per dieną nieko blogo
ir cia tikrin tuos agurkus
😃 😃 😃
o tai kaip cia tavo mama sumaste?
bet kaip kitur saly valgo pietus ir vyna uzsigeria
😃