Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
as poilsiauju 😀 pas mamuka isvaziavus
labas rytas😀
Labas rytas. na ar cia pramanas ar sutapimas, bet man 3 metu krize santykiuose buna lemtinga. Arba arba. Taip buvo ir su ex ir su dabartiniu vyru. Artejant link triju bendro bendravimo ar gyvenimo metu, atsiranda nesutarimai del dalyku, kuriu pradzioje net neakcentuodavom. gal tikrai meile trunka tris metus? Su pirmu vaikinu issiskyrem po musu draugystes 3 metu sukakties praejus tik 2 menesiams. Dabar su vyru bandom aiskintis kas ir kur ne taip. ka blogai darome, kodel nebesusisnekam. Taigi, kad cia butu pramanas nemanau.
Sveikutes ,na as netikiu ,bet gal cia sutapimas ,bet musu seimoje jos buvo ir 3 metu ir 7 metu ,viskas buna gerai ir nezine is kur atsiranda nesutarimai ir panasiai ir tada paziurim akurat tie krizes metai. Bet po to viskas kaip pirma karta buna ,jausmai ir t.t. 😀 O gal cia seimos stiprumo patikrinimas ? Bet labai jau ju nenoriu daugiau tureti ,ir visiems linkiu to paties 😀
100% pritariu😀
Labas, kaip pasiklosi taip išmiegosi. 😀 Manau, kad visiška nesąmonė. Mylėkit, gerbkit vienas kitą ir nebus jokių krizių. 😛
labas, aš tikiu, kad yra tos krizės... žinoma, jei užsiciklinsi ir lauksi, kad po 3 ar 7 metų kažkas blogai bus, tai taip ir gali būti...
o tai kaip su vaikų krizėmis, mamos? pvz., 3 metukų krizė? čia gal irgi tiks kaip pasiteisinimas, jog vaikas pasikeičia, ai numojam ranka ir sakom Jam 3 metų krizė ☺
arba papraščiausiai prietarai
Sveikos 👋
mano manymu, buna tos krizes 😀
na as ir netikiu cia gal taip sutapimas buvo
na aš tuo netikiu
labas rytas. na mums buvo krize...