Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
o kas del vaiko atsiradimo tai ir mes pristabdem arklius, mazai kada balevojam. man svarbu kad vaikas atsigultu laiku, nebutu triuksmo, kad pailsetu
😀
nu mazu kas susigundys 😃 jau cia pigiau nerasi
as ir taip pagalvojau😀
cia dikuzai tiktu jie megsta visokius pribumbasus 😃
kol Dianos nebuvo dazniau baliukai budavo, db kazkaip stabdi ijungiau viskam😀
ai mes kazkaip nezaidziam
tai va pas mus ir tas pats su kompanija, per pusmeti karta jei kas uzeina
siaip tai ydomus zaidimas kompanijoj bet kai mes mazai gerentys tai mum tik vieta uzima, naudotas tik pora kartu stikliukai issveisti ir sudeti graziai
kad mes nereriam beveik😃 bet kas balius daro tai 👍
mazu reikia atiduociau uz 20 lt 😉
fainas koks😀
😃
dar toks zaidimas yra
gal kam reikia gerimu zaidimo rulete?
mano dar miega, vakar vaikas kepe smelio tortus su giminaiciu mergyte pas anyta mano tai buvo tik akys matyt kad svarios 😃 😃 😃
😃
jega 👍
seimynine ranga 😉
bunda mano ezys jau 😉
darom kartu su vyru atsilenkimus, jis 50 padaro an karto o as vos 15 istenu 😃 😃 😃
mano kmi 20.02.