Bendro gyvenimo krizės: mitas ar tikrovė

Bendro gyvenimo krizės: mitas ar tikrovė

31. May 2011, 00:00

Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?

 

O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.

 

Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.

 

Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?

 

Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.

31. May 2011, 16:02

o kas del vaiko atsiradimo tai ir mes pristabdem arklius, mazai kada balevojam. man svarbu kad vaikas atsigultu laiku, nebutu triuksmo, kad pailsetu

31. May 2011, 16:02

😀

31. May 2011, 15:59

nu mazu kas susigundys 😃 jau cia pigiau nerasi

31. May 2011, 15:56

as ir taip pagalvojau😀

31. May 2011, 15:55

cia dikuzai tiktu jie megsta visokius pribumbasus 😃

31. May 2011, 15:54

kol Dianos nebuvo dazniau baliukai budavo, db kazkaip stabdi ijungiau viskam😀

31. May 2011, 15:51

ai mes kazkaip nezaidziam

31. May 2011, 15:51

tai va pas mus ir tas pats su kompanija, per pusmeti karta jei kas uzeina

31. May 2011, 15:51

siaip tai ydomus zaidimas kompanijoj bet kai mes mazai gerentys tai mum tik vieta uzima, naudotas tik pora kartu stikliukai issveisti ir sudeti graziai

31. May 2011, 15:50

kad mes nereriam beveik😃 bet kas balius daro tai 👍

31. May 2011, 15:49

mazu reikia atiduociau uz 20 lt 😉

31. May 2011, 15:47

fainas koks😀

31. May 2011, 15:46

😃

31. May 2011, 15:39

dar toks zaidimas yra

31. May 2011, 15:37

gal kam reikia gerimu zaidimo rulete?

31. May 2011, 15:17

mano dar miega, vakar vaikas kepe smelio tortus su giminaiciu mergyte pas anyta mano tai buvo tik akys matyt kad svarios 😃 😃 😃

31. May 2011, 15:14

😃

31. May 2011, 15:13

jega 👍
seimynine ranga 😉
bunda mano ezys jau 😉

31. May 2011, 15:13

darom kartu su vyru atsilenkimus, jis 50 padaro an karto o as vos 15 istenu 😃 😃 😃

31. May 2011, 15:12

mano kmi 20.02.

1 2 3 4 5 6 7 ... 22