Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
👋
nesiojau ir as tuos trusikus, vyras labai juokiasi dar iki siol vis paklausia kur tavo tie seksovi triusikai iki pazastu 😃 😃 😃 😃
viskas as nuo rytojaus,saziningai laikysiuos sitos dietos.tikrai..
Guzikeli,daryk atsilenkimus 👍
uzsidek sluota su ilgu kotu ant peciu ir sukiok i sonus,na atsisedus 👍
man nei 18ner kmi
as matai kai pagimdziau tokius trusikius nesiojau 😃kad pilvas ir susitrauktu
kmi mano 20,99
mėgstu ir aš kavą... bet kava sulaiko skysčius...negerai...
o kaip atsikratyt to gelbejimo rato?
tai aš vos ne 30 kg turėčiau kažkam atiduoti... jei norėčiau būti normali...
nebent uzuovejoj ir kur skersvejo nera
😃 na seksas greitina kraujo apytaka...
gerai merginos,reikai dupce kelt
as cia bisky ne y tema, siandien vyras nupirko baseinely vaikui tai pripylem vandenuko ir galvoju ar nebus jam salta toks vejas nemazas?
ziurint kuris dirba 😃
tipo seksas ir mazina kalorijas kune😃
100proc sutinku dėl sekso 🤣
cia isvis nera maisto toje dietoje 😃
tai kad labai mažas kiekis maisto 😃
tu nebesvaik, vėjo pučiama būsi, suplėšys tave vidurį gatvės