Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
aaaaa.aaa.. man vel stringa MK 😀
http://edieta.mama.lt/dietos_a_z/s64/
kai viena pazystama ispanijoj buvo sako isein pana pusnuoge...o cia tik pamegink iskart nuziures😃
tai tada as dvi dienas jos uoliai laikiausi 😃
60 zmoniu bus
niekada 😃 😃 😃
kada lietuviu mada pasibaigs kreivai spoksot😃
kiek vyniuko reik isgert per diena 😃
tai va ir as taip galvoju
tegu ziuri lietuvai dar toli suprast kas yra grazu 😃 👍
yra net vyno dieta žinok
ai cia maniskio ismyslai, va sidras, miksiukai sako myzaliuka gerat😃
jauciu visi ziures i mane ,busiu su krybeliuke per vestuve,na kai vazynesim visur po gamta 🤓|
tai kas blogai uzpilde tai jie ir lauks kartu kas pilde paprastai
nepastebejau,kad skaudetu nuo vyno
koki i liepos 1 aš juk intiku pildžiau.........
as labai faina kombi maciau sau kartunini,galvoju gal nsuipirkt atsotogom,labai fainuolis
kaip mano vyras sako😃 nuo vyno subine skaud😃
man tai isvis negalima gert..
kazin is alkoholio ar ne vynas maziausiai turi kaloriju?m?