Bendro gyvenimo krizės: mitas ar tikrovė

Bendro gyvenimo krizės: mitas ar tikrovė

31. May 2011, 00:00

Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?

 

O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.

 

Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.

 

Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?

 

Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.

31. May 2011, 14:43

aaaaa.aaa.. man vel stringa MK 😀

31. May 2011, 14:42

kai viena pazystama ispanijoj buvo sako isein pana pusnuoge...o cia tik pamegink iskart nuziures😃

31. May 2011, 14:42

tai tada as dvi dienas jos uoliai laikiausi 😃

31. May 2011, 14:42

60 zmoniu bus

31. May 2011, 14:42

niekada 😃 😃 😃

31. May 2011, 14:41

kada lietuviu mada pasibaigs kreivai spoksot😃

31. May 2011, 14:41

kiek vyniuko reik isgert per diena 😃

31. May 2011, 14:41

tai va ir as taip galvoju

31. May 2011, 14:40

tegu ziuri lietuvai dar toli suprast kas yra grazu 😃 👍

31. May 2011, 14:40

yra net vyno dieta žinok

31. May 2011, 14:40

ai cia maniskio ismyslai, va sidras, miksiukai sako myzaliuka gerat😃

31. May 2011, 14:40

jauciu visi ziures i mane ,busiu su krybeliuke per vestuve,na kai vazynesim visur po gamta 🤓|

31. May 2011, 14:39

tai kas blogai uzpilde tai jie ir lauks kartu kas pilde paprastai

31. May 2011, 14:39

nepastebejau,kad skaudetu nuo vyno

31. May 2011, 14:38

koki i liepos 1 aš juk intiku pildžiau.........

31. May 2011, 14:38

as labai faina kombi maciau sau kartunini,galvoju gal nsuipirkt atsotogom,labai fainuolis

31. May 2011, 14:38

kaip mano vyras sako😃 nuo vyno subine skaud😃

31. May 2011, 14:38

man tai isvis negalima gert..

31. May 2011, 14:38

kazin is alkoholio ar ne vynas maziausiai turi kaloriju?m?

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 22