Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
va va cia ir mano beda su tuo edimu 😃 niekad nepaliksiu stalo neapsirijus ☺
sutinku, bet kaip reik sumažint😃 bevalė esu
negaliu dabar agurku,maras 😃
o tau tinka laimonda agurkus mėgsti 😀 dar yra knyga :VYNo dieta" irgi mama turi
AS jums pasakysiu,sumazinus kalorijas krenta svoris betoki maista valgant
😃 bet tai ten obuoliukas... o kur mesyte?😃
man sunku, nebent daugiau gerčiau 😃
nepatinka, bet jis tinka dietoms labiausiai
mazai kaloriju cia,nu reik paskaitynet..o tu nesilaikai?
mantai sunku, mažai ėst 😃
fui sausas nepatinka
ir gėrė baltą sausą vyną
aš jum sakau mama savaitę taip valgė
nu geras.ir pavalgyt,ir isgert. va cia tai dieta 👍 😉
nu nepavirstu ne,cia gi ne per diena
bokalas vyno 😃per keik laiko numeet? visai lengva dieta
na po buteli isgert..kitas zmogus ir alhoholiku pavirstu
turburt tik ne lietuvoj o tai uz pirmo kampo isprievartautu 😃 😃 😃
mano mama jos laikės -7 kg
nu as su permatoma beveik bliuze ir be liemenuko ir galiu iseit 😛