Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
zaliso arbatos,arbatos neturi kaloriju
nuo ugio minus 10-13kg,tada idealu
jop kavos negalima 😤
nu man 10reiketu
ko šauki ta dieva? 😃
skysiu kaip visad vandens 2lt minimum
😃 dieve dieve
👋 pabudo mano princulis iki
ir seksui geram trukdo gelbejimo ratai
mano vaikas pabudna apie 10val, tai as ji pamaitinu,o tada pati uzkandu.tai man tiktu 😀
ebt jauciu kavos negalima,ane?bet manau,kad skysciu siaip ar taip reiketu irgi kuo daugiau
pas mane tik kad pilvas didelis po nestumo liko, o siaip savo svoriu as patenkinta 😃 53 kg man kaip kartas 😃 tik va vyras del to pilvo erzina 😈
galiu tau duoti negrįžtamai mažiausiai 15kg 😃 norėtum, ar tiek per daug 🤣
ne,nu 5kg,tai ka tuuuu 😀 😀 😀 spirkit man i dupce ir sakykit: Sima,tu galiii 😃
ir dar sakė nepusryčiaukit iš kart pabudud, nes tada anksti viską suvalgysit ir vakare tikras badmetis bus, pusryčius 10 geriausiai, o galima ir vėliau, nes matot pagal ta dieta valgysit valandom, tai vyno pagersit apie pietus jei anksti viską suvalgysit ;D
duokit man kg o ne meskit😃
man 5 reikia,na jau 4 😃
😃
nejuokink 😀 10men atbuvau zeme maitintoja 😀
buciau laiminga,jei netekciau 5kg,bet uztektu ir 3 😀
nu va ka tik mamai paskambinau, taip patviritno -7 kg, per 7 dienas nes tiek ji laikės, sakė vyno galima ir daugiau jei pageidaujat tas nekenks 😃
nenoriu silikonu