Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
nebereikia ne Maldyvu 😀
😀as namie..kartsis +38
grizom is daktares. Priaugo pagaliau mano vaikis svorio 😀 per nepilna menesi 800 gr. ugis liko tas pats 😀 tai dabar sveria 8.8, o ugis 72 😀
as siandien isviriau sriubytes o vakarienei padarysiu salotu, ridikeliai jau baigia peraug reikia valgyt butinai 😀
man guliasas gaminas..
reikia eit saltibarsiu gaminti😃
o mano anytele tai tik zyzia palikit man vaikuty ir varykit ten ten ir ten 😃 kartais uzknisa
mano tetis vienas nepaziuretu,l mama turi savo lepinama drauga, nera laiko vaikui, tai lieka uosviene, bet ta ir daznai dirba, nervina😀
ir pas mus taip budavo dabar nusprendem daugiau laiko praleisti kartu
man tai sunku palikt vaika tevai ukiu vercias...
uosviene nelabai nor ziuret..sesuo tipo negali sako kaip kitos su vaikais...nu zodziu bet mano tevai is bedos priziuri su malonumu na jei kokia svente tai paliekam tada kai po zygiu tevai. tada su mielu noru. nes vistiek bijo drug i piemeni atsitrenks...
tai kas be ko, db visas poilsis atskirai😀 palieku vaika islekiu pas tevus, jisai pa koki drauga nueina kartais
zinok reikia bent viena diena ar nakty leist sau pailset. isvaziuokit su vyru kaskur y gamta pabukit vieni, labai liuks 👍 mes va savaitgaly buvom nuleke y vistyty dviese su vyru, pasikepem saslyku paplaukiojom valtim, labai atgaivina santykius 😉
lengvai ipranta?maniske mociutes nebijo, bet kai pas mus ateina ir mes esam😀
as esu palikusi kai reikejo i vesele isvaziuot per nakti 2kartus esu palikusi
as nesu palikusi dar, bet jau teks😀 uosviene kaip tik 2 sav atostogaus, bendysiu palikti, noriu pailseti😀
o jei norim pabalevot tai vaika paliekam pas senelius kad butu ramu 😀 nors palike buvom tik du kartus o vaikui jau 1,3 men.
vyras kaskada mokejo 40 lt man atrodo
as ir tokia pat, pastebiu kad kartais ir per daug.
taip kokios ju kainos ein
siaip kaip dovana labai 👍