Ar tikite, kad kas kelinti metai šeimą aplanko taip vadinamos periodinės krizės - kas treti, septinti, penkiolikti metai?
O gal tai toks įsitikinimas? Juk kaip kurstysi šeimą, kaip ją puoselėsi, tokią ir turėsi.
Kartais būna, poros juokauja - štai jau mūsų santuokai sukako treji metai, tuoj meilės baigsis, kaip rašoma toje knygoje. Žiūrėk, po kurio laiko išties kažkas nutinka ir meilės išblėsta.
Ar tikite bendro šeimyninio gyvenimo krizėmis? Kaip padaryti, kad jos niekada neateitų?
Pasidalinkite savo gyvenimška patirtimi.
as apejau saviskes, primezge daug, bet dar nera, jei tokie karsciai bus, manau uz savaites pilnu tempu valgysim savas, prilaisciau, kad didesnes uzaugtu 😀
as 3 is savo darziuko jau nuskyniau,o perku geras 2 savaites jau
o as noriu braskiu... bet tokiu laiku turgely jauciu nebebus....
as va sutryniau ,padariau sava pomidoru padaza ir einam valgyt 😛
va cia jo
Siaip Jokubas grynas Ugnes kopija 😀
nepanasus visai 😀
as parlekiau su vejaliu,zaibai,griausinis..tupim..verdu makaronus
mano zuikiai 😀
einu maitint vaika
tai va galejai bulvytes dabar valgyt o salotas vakarui 😉
as neprisidejau tokiu priedu 😀 galvoju, ka vakarienei pasidaryt...
man uztenka privalgymui,galima gi ri vistienos det ir mozorelos,vaje vaje juk ne tik lapai salotose yra 😉
salotos tik trumpam uzkmsa pilva
😃 😃 as ir noriu bulvyciu 😃 nes nuo salotu tik alkis sukilo 😃
labai,kur nepatiks maudynes,supynes,fry bulvytes 😃
VA SITA PARDE man patinak,tokie laisvalaikio rubai,mb paperku vis ka,norejau komi parodyt sau,bet nera pvz cia,bet tokiso emdziagos,kap bliuzes
http://www.jeans-fritz.de/index.php?id=mode1
ir kaip patiko ?
oho koks karstis jau as namie sedeciau 😃
o taip,pana pasiemiau is gastroliu