2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

28. Feb 2013, 10:19

Mano Benulis kai maitinau tai ir nesusdavo, o kai va jau pradejom valgyt koses tai ir prasidejo. O dar kai jis taip daznai prigamina 😃 tai mums reikia naudoti kremuka. As ir naudojau sudocream, bet kai pasibaige meginukas tai nusipirkau ekologiska Welwdos su Zn ir medetku aliejumi. Na labai patiko!!! Nepigiai kainavo, bet pagalvojau, kad daznai tepu tai norisi kazka naturalaus naudoti. Bet didelis kiekis net 75g! Bet labai fainas! 😀 Mano Benas jau ismoko uzlipti ir nulipti ant lovos. 😀 Bet koks gudrus, kad lengviau butu uzlipti, nusitempia nuo lovos pagalve uzsilipa ant jos ir uzlipa, o kai nulipa tai atsuka pirma kojytes ir nuciuozia 😃 O vakar kai grizom is lauko, tai kaip pradejo jis man daug vaikscioti 😀 O Titas rekia ,,mama zek, bolis eina'' 😀

28. Feb 2013, 10:12

Sveikutes 😀 pagaliau prisedau, po savaitgalio kazakip uzsitingejau ir beveik prie kompo nebuvau 😀 Sandra, jau torto grazumas!!! Ir manau, kad labai skanus! Ar patiko mamai? As tai biskvito niekada nekepiau, kazkaip nusipirkdavau tuos biskvitinius lakstus. O siaip darau vaisinius, zele su grietine ir kefyru ir medaus kepus. 😀 Bet reiks pabandyti kada. 😀

23. Feb 2013, 14:21

biskvita tai pagal šita recepta kepiau ir gaunasi 😀 http://www.15min.lt/ji24/receptas/klasikinis-biskvitas-100 o toliau iš čia http://aj-receptai.blogspot.com/2011/02/jogurtinis-tortas-su-vaisiais.html pagal šita recepta nedrįsau kept biskvito,pagalvojau,kad neišeis 😃

laurora laurora 23. Feb 2013, 10:26

kai nedirbau, tai kazkaip nepatogu buvo vyro prasyt pinigu vien tam, kad produktus gadinciau. dabar gal jau kada reikes ir man bandyt

laurora laurora 23. Feb 2013, 10:21

labukas. torciukas 👍 gal galetum biskvito recepta imest? o pertepima su kuo darei?

23. Feb 2013, 09:53

Tik Ligita atbėgus nuo torto su pirščiuku tuos nutekėjimus šokolado pradėjo laižyt 😃 sako mama bėga 😃 nu tai sakau taip ir turi būti 😃

23. Feb 2013, 09:51

va koks gavos mano torčiukas 😃 tikiuos mamai patiks 😀

22. Feb 2013, 21:37

Nu man irgi neišeidavo tie biskvitai,daba radau intike recepta,tai pora kartu jau kepiau ir gavos 😀 o taip tai skonis būdavo kaip blyno,tik kad keptas orkaitėj,o dabar jau ir skonis geras 😀 aš tai vis bandau,darau ir vis su kiekvienu kartu ko pasimokau ir kita kart taip nedarau 😀 tik nervina mano orkaitė tik iš viršaus kepa,dariaus tėvu naudota,reiktų naujos,bet dar kol šita veikia tai ir neperkam,vis pinigų gaila 😀 nu jo,tie vaikai tokie neatsargūs,kad baisu

laurora laurora 22. Feb 2013, 17:51

sandra, kaip faina, kad mokikept biskvitus. as tai kelis kartus esu bandzius, neisejo man, tai dabar ir nedristu kept

laurora laurora 22. Feb 2013, 17:49

siandien buvau poliklinikoj. parejaunamo persigandus. eidama namo praejau pro moteri su 2 vaikais. vienas buvo gal kokiu 3 m, o kitas apie 6 m. tas vyresnelis buvo su paspirtuku. jau buvau tolokai nuo ju, bet pamaciau, kaip su paspirtuku vaikas atlekia. ir tiesiai i gatvele (kur isuka i kiemus). spejausuciupt ta vaika.masinos kaip tik vaziavo (1 issukinejo, o kita ivazinejo i ta gatvele). pervedziau per gatvele ir liepiau laukt savo mamos. net negera pasidare.

laurora laurora 22. Feb 2013, 17:44

labukas. ir as eiviltei rodydavau prikakotus triusikiukus. sakydavau, paziurek, kokie negrazus ir smirda. tai zaisdama savo lelems sakydavo, kad prikakoti triusikai smirda.

22. Feb 2013, 08:14

Šiandien atsikėliau anksčiau,kol vaikai miega iškepsiu torčiuka,ryt mamos gimtadienis 😀 tik aišku,jei kas gero gausis iš mano torčiuko 😃 reik eit biskvita išsikept 😀 ai va dar vakar daviau mantukui konservuota persika pačiulpėt,bet kaip patiko jam,į mano ranka įsikibęs su abiem rankytėm ir tiek suspaudęs,kad nei pajudint rankos nėjo 😃

22. Feb 2013, 08:10

Tie vaikučiai greit vienas iš kito mokosi,Ligita iš sesės išmoksta visko,kai apšaukiu ją tai sako nekenčiu taves ir nueina į savo kambarį 😃 Ligita kai nenori man pūst nnosies irgi sako aš pati ir taip pat kaip Titas išsipučia 😃 tai,kad nebuvo Mantukas man iššutes,turiu sudocrem jei odytė truputi parausta,patepu ir praeina 😀 nuo gimimo dar nesunaudojau nei vieno to mažo induko 😀 su Ligita irgi buvo problema kai reikėjo keist pampersus kai paaugo,dėl to pradėjau sauskelnes-kelnaites naudot 😀

22. Feb 2013, 08:03

Labuka,Laura,nu tikrai šaunu,kad Eiviltė jau susidraugavo su puodu 😀 Ligita tai man atrodo užmiršta,kad nori sysiu,laukia iki paskutinio,nubėga iki klozeto ir prisisioja kelnes 😃 tada nusimauna įdeda į skalbinių dėže kelnes,atėjus sako nebespėjau 😃 ji jau visalaik pati nueina ant klozeto atsisėda,kai padaro kaku tada pašaukia mane,kad nuvalyčiau šikna,nes kai pati nusivalo triusikėlius reik persimaut,kažkada pati nusivalė,tai aš jai rodau tuos triusikėlius,sakau kas čia,o ji sako šokoladas 😃 kai juokiaus 😃

21. Feb 2013, 23:21

bet jau mano Benas koks su charakteriu darosi tai man atrodo, kad Titas tokius ozius parode jau virs metu budamas. Sakau eina Benas i "Tito mokykla" tai greit mokosi, stropus mokinys 😃 o kaip pradejo nebemegti pampio keisti, rengtis, krenta, griuna , kad vos galiu islaikyti, kad tik ji paleisciau 😀

21. Feb 2013, 23:16

Titas tai kai buna pervarges tada nelabai duoda plaut ir pust nosi, bet sakau reik, kad pasveiktum. O siaip daznai net ir papraso, kad noriu nosyte pusti. Arba atsiplesia tualetinio popieriaus lapuka pagalmzo palei nosi, paputineja ir tipo viskas 😃 Jo, o vaistai tai kosmaras kiek kainuoja! kai apsergu sloga pvz as, Titas, Benas tai quixx, hummeris, sinupretas, tai jau netoli ir 100 lt kainuoja. O ka kalbeti kai dar visokiu kitu reikia.! Sandra, o ka Mantukui naudoji nuo isutimu?

21. Feb 2013, 23:01

Laba 😀 O tai jau smagu, kad Eivilte susidraugavo su puodu. Saunuole 😀 Titas tai jau po biski rodo nora ant klozeto daryti. Nesasi sulankstoma kedute i wc ir sako mamyte einu sysiu padaryti. Uzsideda ant klozeto dangti ir uzsilipes ant kedutes sedasi. Tai tik pagalbos praso, kad palaikyciau dangti, kad nenuslystu kai sedasi. 😀 Buvo tarpsnis, kad apsizergia puoda ir atsistojes daro 😃 bet reik nusimauti ir kelnes, ir triusikelius 😃

laurora laurora 21. Feb 2013, 11:56

tiesa, norejau pasigirt, kad eivilte dienos metu jau nebedaro i kelnytes. pratinau su saldainiais daryt ant puodo. daug kas nelabai pritare mano sumanymui, nes sake, kad be saldainiu nedarys ant puodo. bet dabar jau nebepraso saldainio. siaip netgi ne saldainius jai duodavau. buvaunusipirkus saulegrazu sokolade ir duodavau po grudeli. kartais spalvota akmenuka duodavau (razinos cukruje). is pradziu labai jau prasydavo, bet pamazu vis reciau pradejo prasyt. o dar pas mamakai buvo, tai ji saldainiu neduodavo ir sakydavo eiviltei, kad as duosiu, kai parvaziuos namo. taip ir uzsimirso. o ant puodo tai pati praso ir sako "geitai geitai einam kakot", tad tenka begti sodinti ant puodo

21. Feb 2013, 10:57

Labuka,Laura,sveik greičiau 😀 o tie vaistai tai tikrai brangūs,baisu ir į vaistinę nueit ☹ mums snargliukas jau į pabaigą eina,nesulaukiu jau kada pasibaigs 😀 Ligita kita kart irgi nenori pūst ir viskas,bet mes vistiek susitariam 😀 nu šiaip kai noriu tai ir aš atrandu su kuo išvaryt,tik daba Mantuks mažas,kai paaugs biški sakiau reiks nuvaryt kur prasiblaškyt ir man 😀 jo,mes čia labai išsimėčiusios po Lietuva 😀 būtų smagu,kad arčiau būtume 😀

laurora laurora 21. Feb 2013, 09:09

rytoj eisiu i poliklinika. labai jau ilgai tesias biuletenis - net 10 d. ir visas tas dienas geriu antibus. 7 d. sugeriau, bet pratese toliau gert, nes dar karkalu rado bronchuose. net plauciu sviestis nusiunte, nes mane, kad plauciu uzdegimas. o jau vaistu brangumas... su mano ir eiviltes vaistaisvirs 100 lt isleidau. ir tai sau nepirkau nei geruju bakteriju, nei lasu i nosi, nes dar viska turejau namu vaistinelej.

laurora laurora 21. Feb 2013, 09:04

jau kaip ligos pradejo pult visus. labai daug pazistamu (ne tik vaiku) serga. o juk lauke dar nera kazkokio atsilimo,del kurio labiau veistusi virusai. sveikit ir jus greiciau

laurora laurora 21. Feb 2013, 09:01

labukas. aciu, jau beveik pasveikau. eivilte irgi po truputi sveiksta. jau 2 naktys kaip temperaturos nera. duodu hedelixa nuo kosulio ir lasinu juros vandenuka i nosi. viskas butu daug geriau, jei eivilte pustunosi. 1,5 metubudama mokejo puikiausiai ispust, o dabar is principo nepucia. ir graziuoju bandziau, o paskui ir griezciau - sakau, jei nepusi ir bus negera nosytei. sako "jokiu budu nepusiu". pompa pasiliko pas tevus, bet jie isvaziave i tetos laidotuves. deja, man taip ir neteks palydet tetos ☹ ir labai irzli eivilte. vakar ziurejo multikus (smalsute dora), tai kai baigesi isjungiau, o ji kad pradejo rekt, kad dar ijungciau. arba kad teletabius ijungciau. nenusileidau, nes sitaip ir visa diena prie tv galetu sedet. tai ilgokai ji dar reke.

20. Feb 2013, 23:13

Laba 😀 nakti jau benui nebuvo temp ir siandien jau nebe, tai ir visai kitoks linksmas. O biski leukositu padideja, biski nusedimas, bet sake toks nedidelis buna prie karsciavimu. Tai kaip ir nieko. Sandra, oi tokiem maziukam sloga tai tikrai isvargindavo ne tik maziuka, bet ir mane. O kol maitini tai zinoma viskas apsiriboja. As ir niekur neislekdavau. I maitinimo gala jau siaip ne taip i fejerverku festivali islekem. 😀 mano sita drauge kur buvau Vilniuje gyvena, bet atvazineja pas mama 😀 Siaip tai as turiu ir geru pazystamu su kuriomis galeciau islekti kur papramogaut. Ir dvi drauges, na ir sese 😉 arciau gyventume, tai ir forumo senbuviu suvaziavima padarytume 😃

20. Feb 2013, 10:28

Labuka,dėkui Živile,man irgi miela šita nuotraukytė 😀 tai smagu,kad taip fainiai laika praleidai 😀 kartais aš irgi pagalvoju,kad būtų smagu kur nuvaryt,ale,kad draugių nėra 😃 visos išsilakščiusios po pasauli,o ir Mantuko dar nepaliksi kai pati maitinu,teks kol kas pakentėt 😀 o išsikalbėti yra gerai 😀 matyt,Benukas pagavo kokį virusiuka ☹ sveikit greičiau,Mantukui vis sloga dar nepraeina,tai vargstam kol ištraukiam

19. Feb 2013, 23:53

Laura, o kaip tavo sveikatele?

19. Feb 2013, 23:51

Ir labai sveikinam Mantuka su pirmu dantuku! 😀

19. Feb 2013, 23:49

Sekmadienio vakara mano Benukas sukarsciavo, vis temp laikosi 38,5-38,8 numusu ir vel uzkyla. o siaip nieko nei sloguoja, nei kosina, tik labai didelis verksnys ☹ gaila maziuko. tai buvom pas gyd tai padare kraujo tyrima, ryt ats. bus ir slapima ryt Benuko nuvesiu. sake gerkle raudona. Na ir man sekmadieni siek tiek gerkle pradejo skaudenti. Bet man tai zinau, kad nuo saltu kokteiliuku. Kai prideda pilna stikline ledo! Nors sakiau, kad be ledo 😃

19. Feb 2013, 23:44

Sveikutes 😀 Sandra, oi kokia miela ir grazi nuotraukyte 😀 Koncertas tai man gerai Puntojazz palepej buvo Marko Palubenko gyvos muzikos koncertas. Aplinka tokia kaip ir bohemiska, ir labai visi tokie prie meno buvo susirinke. Patiko! Baigesi pries 23 val. tai su drauge sumastem, kad is Kauno dar per anksti gristi, tai nulekem i kluba 😃 😃 Pasisokom, pabendravom ir namo grizom 2 val. Vyras lauke manes 😀 Pasisnekejom taip fainiai su vyru iki puse 5 ryto! 😃 Aptarem savo santuokele, na ir dabar kol kas super! 😀 Dar zadam butinai nulekti i kina ''Valentinas vienas'', girdejom gerus atsiliepimus. 😀

19. Feb 2013, 10:32

Nu kita kart ir man užplaukia,kad einu bambėdama dėl visko 😃 matyt irgi pms veikia 😃 bet paskui praeina ir vėl gerai 😀

19. Feb 2013, 10:30

Labuka,nu Živile,tai kaip tau koncertas?alų tai aš irgi mėgstu 😀 mes kai gyvenom bendrabuty tai būdavo baliukai 😃 tada žiūrėdavom kas pigiau ir stipriau būtų 😃 o dabar žiūriu,kad skanu būtų,kažkaip nesinori degtinės nei stikliuką išgert 😃 o tada tai gerdavom spanguolinę 😃 ot sakau laikai buvo,bet gerai,atsibaliavoji laiku ir paskui jau nebereik 😀 vidurinėj tai neidavau į šokius,nes ttoli buvo ir grįžt paskui nebūdavo kaip,tai tik keliuose šokiuose tebuvau vidurinėj 😀 o sekmadieni Mantukui dantuka atradom 😃 bet dar tik kraščiukas pralindes 😀

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 78