2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

laurora laurora 10. Jul 2011, 00:22

ech, vel savaitgalis ir vel mamyciu nebera 😕

laurora laurora 09. Jul 2011, 14:50

sveikos. o mes nuo ryto, kai tik atsikele eivilte ir pavalge, po visa miesta gastroliu dejom ir grizom namo su pirkiniais. kadangi sugedo mano blenderis, tai nusipirkau nauja. ir dar eiviltei sandaliukus nupirkau. pas mus norfoj avalynei 40% nuolaida, tai reikejo pasinaudot sia proga.

09. Jul 2011, 10:04

Sveikos 😀 pas mus labai daug zemuogiu, tetis pradzioje pririnko 5l. sake dar tiek daug buvo tarpumisky, kad gaila buvo palikti, tai sekancia diena vel vaziavo ir vel 5l. pririnko 😀 mes tai ir pas anyta mano palike zemuoges, nes pas mus ir 3 skyriai tik. Tai cia isidedam tik keliems kartams ,paskui pasipildmom. O mes ir kiaule perkam is ukininko per puse su anyta, tai ir mesos daug turim. Tai pas ja yra saldiklis saldytuvo dydzio, tai ten ir vel prisiglaude su mesyte 😀

laurora laurora 09. Jul 2011, 00:12

va, braskiu tai siemet saldymui pirkau kelis kg. bet naudoju po truputi. eiviltei grynu neduodu uogu, nes po to viduriuoja, tad dedu tik i jogurta ar varske

laurora laurora 09. Jul 2011, 00:10

uzsispyrus esu 😀 kartais i nauda 😀 vyras irgi dabar jau dziaugias. kai parvaziuoja is reiso, tai kruva rubu reikia plaut. anksciau i kaima vesdavosi, bet ten jo motina paskutinem dienom isskalbia, kada jau reikia i reisa vaziuot, tai pusiau slapius dedasi. absurdas kazkoks. o zemuogiu siemet ir mes gausiai uzsisaldem, nes abi mociutes rinko. pas mane saldikly 3 skyriai. visi sausakimsi, nes neseniai pjautos 2 kiaules buvo, tai mesos... ne tas zodis. bet visos nekroviau pas save. dali pas uosviene, dali pas tevus palikus, tai dar ir uogoms vietos buvo.

08. Jul 2011, 23:38

vaje iš kur tiek daug žemuogiu 😀 mes tai tik kelis litrus teradom ir tai tuoj suvalgėm 😃 praeitais metais buvau užsišaldžius braškių,bet kažkaip nesuvalgėm išsiėmiau stovėjo stovėjo ir atsidūrė šiukšlinėj,tai kažkaip nešaldaus šiemet,ir šaldiklį pas mane mažai vietos,atrodo keturi skyriai,bet vis tiek niekas netelpa,tikrai šaunuolė,Laura,kad nepaklausei vyro,nesamonė be skalbiankės,ypač kai vaikas yra,o važinėtis pas tėvus tai irgi ne išeitis,mes tai kai kartu apsigyvenom tai pirmas pirkinys buvo skalbiankė 😀

08. Jul 2011, 23:34

snd su Titu buvau parke, tai susipazinau su dviem mamytem. Jos turi abi mergytes, vienai 1,5m kitai 11 men., tai pasikeitem tel nr. tai bus smagu pasivaikstineti visoms. 😀 o dar kai vaikuciai panasaus amziaus 😀 Titui bus panu 😉 pasisodinau ta vyresne ant keliu, bet mano vaikas visai ramiai regavo ir pavydu scenu nekele 😀 matyt i teti. 😀

08. Jul 2011, 23:29

na labai gerai Laura, kad taip padarei. 😀 as tai net kartais neturiu laiko, kada skalbiniu issidziaustyti 😃 kur ten dar vezioti tau ir dar kai vaikas tokiu metu... Geriau kartais tu vyru nepaisyti 😀 is savos patirties sakau 😃 mes ir zemuogiu pilna saldikli prisidejom, tetis mano 10 l. pririnko. Sake labai bus daug avieciu miske.Tai jau dabar parnese parinkes siek tiek.

laurora laurora 08. Jul 2011, 23:01

uosviene ir mums prirenka. pilnas saldiklis zamuogiu, o melyniu dar spes (ir mama renka melynes). as tai kai uogaudavau, tai is pradziu sau prisirinkdavau nemazai, o tada jau rinkdavau pardavimui. bet parduodavau ne i punkta, o zmonems, tad daug daugiau gaudavau. per kazkuria vasara nemazai buvau uzsidirbus. taip vis per iseigines nuvaziuodavau kaiman ir i miska. gerai prie algos prisidurt. takart, atsimenu, nusipirkau dulkiu siurbli ir tv nediduka 😀 del dulkiu siurblio tai vyras nepritare pirkimui, o dabar dziaugias, kad turim savo (kai vyko remontai, skolinomes is tevu). lygiai taip pat ir su skalbianke - nenorejo, kad pirkciau uz gimdymo pinigus. sake, kad kai 1 beveik visada bunu, tai rankom smulkmenas issiskalbsiu ir mechanine skalbianke (turiu tokia nediduke), o didesnius skalbinius pas tevus nusivesiu , o veliau atsieit issimokejimui pasiimsim. 😤 tegul tik nejuokina svieto!!! emiau ir nusipirkau, tai dabar jokio vargo nematau 👍

08. Jul 2011, 19:27

sveikutės,tai jau persikėlėt į kitą temą 😀 man irgi buvo toptelėjus tokia mintis,kad gal alerginė slogytė,bet ji būna kad bėga ištisai,tai gerai,kad tik nėra sinusito,nu ir patampėt vaiką po klinikas,tiek ištvert gavo vargšiukas,bet ką darysi,svarbu,kad pasveiktų 😀 aš tai praeitais metais niekur nebuvau uogaut,tai šiemet einu,sakau gerai kad sesė,o taip ir aš sėdėčiau namie 😃 oi nenorėčiau parduot mėlynių,tiek vargsti kol prirenki ir parduok,nesamonė 😀 laura,tai geriau uošvienė anūkei pririnktų kokį kibirėli 😀

laurora laurora 08. Jul 2011, 18:25

as dar irgi buvau pamanius, kad titukui alergine sloga, bet susilaikiau nuo tokio komentaro, nes pamaniau, kad tokie dalykai pavasari tik gali but

08. Jul 2011, 16:38

Sveikos, sveikos naujoje temeleje 😀 na mes parvaziavom is visu daktaru. Titas pavalge ir nusikales miega, o as iaslkusi pasidariau graikisku salotu ir dabar valgau, nes ryte tik kavos geriau. 😀 Tai akytei musu antibiotika prirase ir sake gavosi uzdegimasnuo nosytes. Tai tada vaziavom i poliklinika pas LOR, tai siuntimo reikejo pas vidaus, tai dar pas trecia gyd apsilankem 😀 Titui klause sirdute, nugaryte, o jis baisiai verke 😀 tada sugryzom pas nosies gyd tai plove nosyte, tai ir vel mazius reke, muistes, vos islaikyti sugebejau. Na ir sake i sinusita tikrai nepanasu. Ilgai ten manes klausinejo visko, kol gyd labiausiai atrode, kad cia alerginis rinitas. Tai gavom gerti zyrtec po 1ml. Na ziuresiu ar cia mums pades ar ne. 😕 tai nusikalem snd abu!

laurora laurora 08. Jul 2011, 13:03

musu komodos stalciai su fiksatoriukais, tai sunkiau atsidaro ir eiviltes jie del to nedomina. lovos spinteliu stalciu nesurasdavo, nes jie giliau, bet spinteles ji grauzdavo. tad teko susirast nebenaudijamus dzemperius ir "apvilkt" spinteles. vaizdas gal ir nekoks, bet uz tai lieka sveikos spinteles 😃

08. Jul 2011, 11:39

sveikutės mes ir į nauja temukę atkeliaujam 😀

08. Jul 2011, 10:30

Sveikos 😀 mus tai nelabai domina durys, buna, kad uzdaro, bet tada apsisuka ir nueina, stumdomas duris pastumdo ir tiek, man buna baisiau, kai po stalcius varineja, ne karta sau pirstus prisivere, bet uztat kiekviena karta vis atsargiau elges...as pagaliau gydytojai pasiskambinau del kraujo ir slapimo tyrimu, tai save viskas normoje, tik kraujas tirstokas, daugiau skysciu reikia, nors atrodo, kad ir taip nemazai ju suvartojam...

laurora laurora 08. Jul 2011, 10:11

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. 😀 Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

1 ... 75 76 77 78