2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

06. Feb 2014, 18:42

sveikutes gal ka sudomintu ir ka issirinktumete mano fb parduotuveje
https://www.facebook.com/pages/Vaikuciams-ir-netik/709669355732483

12. Dec 2013, 08:39

Labuka,nu jo Laura labai senai čia besilankei,tai smagu dabar turi pagalbininke 😀 smagiau kai vyro tiek ilgai nebūna 😀 maniškiai dar i darželi neina tai dar nereikia rūpintis kostiumais 😃 o mes tai kiekviena diena einam i lauka,važinėjamės rogutėm,abiem labai patinka važiuot 😀 nu aišku dabar naujiena,o paskui jau nusibos,tik šiandien žiūriu,kad tas sniegas baigia ištirpti 😃 nu tikiuos,kad bent kalėdos su sniegu bus 😀 tai ka dovanu saviškiams pirksit? aš tai Ligitai barbę žadu nupirkt,mačiau parduotuvėj su daug drabužėlių,nes jai patinka vis nurengt aprengt tai bus kaip tik 😀 o Mantui dar nesugalvojau 😀

laurora laurora 06. Dec 2013, 13:53

labukas. senokai besilankiau pasjus. kazkaip laiko vis nebudavo... o kad ir budavo, tai tokiomis niuriomis dienomis sedim su eivilte lovoj ir tv ziurim. retai kada i lauka iseinam, dar reciau i darzeli vedu. dabar pas mane mano sesuo gyvena, tai kai as dirbu, su eivilte buna.
o kada jusu darzeliuose sventes kaledines bus? pas mus tai 17 d. bus visa grupe kiskiukai. visgalvoju, kaip cia ja aprengt. ausytes kiskucio tai turim, o rubelius reiketu kazkaip papuost. tik nesugalvoju, kaip

15. Nov 2013, 16:04

Živile,gražuoliai tavo vyrukai,bet man atrodo nebėra tokie panašūs kaip anksčiau, tai man vos ne kaip dvynukai atrodė 😀

15. Nov 2013, 16:02

Labuka,nu jo susipyksta tai irgi dažnai 😃 bet greit susitaiko ir vėl gerai 😃 su iltinukais tai apsirikau,kai daugiau pradygo žiūriu,kad krūminukai 😃 nelabai jis duodasi apžiūrimas tai greit pažiūrėjus sumaišiau su iltinukais,dabar viršuj abu krūminukai pradygo normaliai ir apačioj kalasi 😀 bet sakyčiau ganėtinai lengvai jie mums lenda 😀 Laura jau visai senai bebuvo,turbut,nieko neatsitiko ☹ aš tai irgi pripratau prie šito forumo,vis ilendu pažiūrėt kaip jums sekasi 😀

10. Nov 2013, 14:52

va mes ir pasirodysim 😀

10. Nov 2013, 14:47

Laba, laba 😀 oi kokie jau diduciai 😀 Mantukas jau tikras didckis su zuikio dantukais 😀 Sandra, tai anksti iltinukai jums prasikale. Taip buna lb smagu ziureti kaip zaidzia, bet buna, kad ir pesasi, tu paciu zaislu reikia, ant tos pacios kedes sedeti reikia ir pan 😀 tai tada tenka galva pasukti kaip cia abu nuraminti 😀 Mano Benulis jau neblogai daro, tik vis dar reik primindineti, kad nueitu 😀

07. Nov 2013, 16:13

Labuka,aš tai vis užeinu,tik žiūriu nieks nieko neparašė,vėl užeinu nieko,tai buvau pamiršus beužeit,galvoju jūs jau dirbat tai nebėra ir to laiko čia beužeit,tik aš vieena čia namie sėdžiu 😀 o mes tai augam puikiai,smagu žiūrėt kai abu gražiai žaidžia,tik paskui būna,kad susipyksta 😃 Mantui irgi pradygo viršutiniai iltinukai,mokomės ant puodo daryt reikaliukus,tai veiklos turim oi oi 😃 va senai besirodėm 😀

29. Oct 2013, 09:55

Labuka. Kaip gyvenat mamukai? Jau kaip visos seniai lankesi. Mes tai gerai. Sveiki, tik Benui iltiniai dygsta tai temp sokineja. Tai pakyla tai nukrinta taip kokias 3d. Po to vel sav ramu. Tai vis neiseina paskiepyti. Beja jau savaite su virsum gyvenam visai be soskes(nors jis tik preis miegeli imdavo). Labai lengvai atprato. Is pradziu galvojau gal kol dantys kalasi palikt,bet po to nusprendziau pabandyti. Na ir visai sauniai pavyko. Na o kaip jus laikotes? Ar Eivilte atprato ciulpt pirstuka? O kaip Mantukas su Ligita auga? Kazkaip vis norisi pasikalbet su jumis. Prisirisau prie forumo :-)

03. Oct 2013, 10:18

nu aš dėl tų skiepų dar irgi visiškai neapsisprendus ar skiepyt Ligitą,nes nežinosi kaip organizmas vaiko gali reaguot,nu gal dar neskiepyt,kol į darželį neina 😀

03. Oct 2013, 10:14

Labuka,Laura,jau tikrai nesmagu tos ligos,mums gi ruduo irgi prasidėjo su ligom,bet tik mes su Ligita daugiausiai sirguliavom,kažkaip keista,kad Mantas neužsikrėtė nuo mūsų,o galvojau kraujas nusilpęs tai tikrai susirks,bet nieko 😀 Ligita,tai šauniai laikės pas dantų gydytoja,užtai ir barbę jai nupirkau 😀 jau senai prašė 😀 dar du dantukus reiktų užplombuot,bet jau ji nebenorėjo eit,tai su gydytoja pasitarėm,kad padarysim pertrauka ir kai jau sako eis prišnekint vėl važiuot tai ir važiuokit 😀 tai vakar jau ji sako noriu važiuot pas dantuku gydytoją 😃 nors aš nebuvau nei puse žodžio užsiminus apie ją 😀 blemba,bet kaip greit išgedo,kai valydavau visi balti gražūs buvo,tik kažkurį kartą žiūriu,kad jau juodų taškiukų yra 😕 va Mantui kitokios firmos geležį nupirkau tai viduriukai susitvarkė,nebeviduriuoja jis,ir dantukai jau baltesni,šita nedažo emalio,bent jau informaciniame lapelyje taip rašo,nu bet ir pati pamačiau skirtuma,kad jau dabar vėl pagražėję dantukai 😀 maniškiai rytais pradėjo valgyt penkių grūdų košę 😀 ir Mantas daug suvalgo,anksčiau tai nevalgydavo jos,o dabar tai abu,kad kerta 😃 kai atsikeliam sakau ka pusryčiams valgysim tai Ligita sako penkių grūdų košę 😀

01. Oct 2013, 19:32

Sveikos, tai saunuole bus Eivilte jei atpras ciulpt pirsta. 😀 O siaip i pienini sakandi neverta labai kreipt demesio. Viskas dar labai pasikeis, kai prades krist dantys ir augt nuolatiniai, zandikaulis pats ziurint kaip paaugs. Daugelis tevu labai isigasta kai gyd tai pasako. Bet zinoma ciulptuku ir pirstuku jau nuo 2m. rekomenduojama neciulpti. Laura, Titas ir padukus nesioja. Bet jo pedu isgaubimas geras, bet siek tiek viena koja i vidu kreipia. Tai as i tapkutes idejau kur darzelyje buna, pagalvojau, kad kol kas daugiausia laiko jis ten praleidzia 😀 mes tai kol kas nesergam, Benukas tik biski slogyte turejo, bet dabar viskas gerai.
Sandra, na ir saunuole Ligita!!!! Mazai tokiu vaikuciu kur tokiu metu uztaiso danti taip ramiai ir dar nuskausminti leidosi!!! Saunu! cia is darbo patirties sakau 😀 O del skiepu tai kazakip negalvoju. Drauge mergyte paskiepino nuo pneumokoko, tai tokia reakciaj i antra para gavosi. 3d. su 40 temp buvo ir ranka visa istinusi. Tai kazkaip bijausi.

laurora laurora 24. Sep 2013, 11:24

labukas. na ir prasidejo ligu maratonai. is pradziu eivilte sirguliavo (tik kosejo), tada as darbe perkaitus atvesau ir susirgau, o dabar vel eivilte su sloga ir kosuliu ☹ kai issitraukiau inhaliatoriu is spintos, tai ir padet atgal nebera progos. turbut iki ziemos sitaip ir stoves jis pas mane naudojamas.
praejusia savaite daremes tyrimus. kraujas ir slapimas pas eivilte liux 👍 hemoglobinas 133. sake, labai geras kraujas. dantukai irgi sveiki. siaip ne taip apziurejo gydytoja eiviltei dantukus. tik priekinis sakandis blogas. sake, nuo soskes arba pirstelio ciulpimo. liepe imtis drastisku priemoniu, kad vaikas nebeciulptu pirsto. tad nupirkau kartaus lako (net 22 lt!). pirma diena graudziai verke ir klause manes "mamyte, kodel neskaniu vaistuku man nupirkai?". sunkiai uzmigo. bet po keliu dienu net pati atkisa savo pirstelius, kad patepciau. o dabar jau ne visada tepu nagucius ir nebeciulpia.
dar mums reikes nesioti i batukus idekliukus, nes pas eivilte ploksciapadyste yra. jau uzsisakiau, tai kita ketvirtadieni bus. pas akiu gydytoja dar nejom, nes eiles dideles. ziuresiu, gal privaciai nueisim. dar nezinau.

20. Sep 2013, 08:53

o nuo grynų obuolių sulčių Mantas suviduriuoja,o kur išspaudžiu su morkom tai normaliai daro 😀 tai Benukui jau greit visi dantukai išdygs ir jau bus ramu,o Mantui dar tik 6 tėra,kol sudaiginsim visus tai dar daug liko laukt 😀 jaučiu šiandien Ligita reiks vešt pas gydytoja,nes gerkle tokia raudona,vakar vakare ir kosėjo tokiu sausu kosuliu,o vaistuku nebeturim,oi kaip nemėgstu tokio rudens,kai nyku,drėgna,tai tik ligoms plisti,o tiesa negalvojat vaikučių skiepyt nuo gripo?nes nuo trijų metukų jau kaip ir galima pasiskiepyt,tai aš galvoju,kad reiktų Ligitą paskiepyt,mes dantų pastą irgi vaikišką naudojam,parašyta,kad galima ir nuryt,bet Ligita jau irgi moka išspjaut praskalavus burnytę,o Mantui tai be dantų pastos valom 😀

20. Sep 2013, 08:46

Laba,o mes vakar pas dantistę puikiai laikėmės,Ligitai dabar uždėjo vaistuku,kita kart uždės plomba,užmarino dantuką,tai ir grežė viską darė ka reikia,o ji sėdėjo kuo puikiausiai,nu aišku kai vaistus leido ji nematė,nes prišnekino gražiai,iš pradžių kažkokios košytės patepė,davė pauostyt pačiai,kad kvepia braškėm 😀 paskui sako užlašinsiu vaistuku,kad kirminukas užmigtų,bet turėsi užsimerkt,kad į akytes neprisitaškytų 😀 tai ji ir išbuvo užsimerkus,kol leido vaistukus,kai pasakė atsimerkt jau buvo po visko 😀 tik biški lūpytę pakramtė,nors atrodo žiūrėjau,kad nekramtytų,bet visalaik nepastebėsi jos,nu burokėlių sulčių dar nemėginau,nebeturiu darže,vakar iš mamos pamiršau pasiimt,bet vakar nusipirkau granatų,išspaudžiau šiek tiek sulčių ir sumaišiau su kubuš sultimis,kur jis labai mėgsta jas,tai žinok nelabai gėrė,vienų irgi pora gurkšnelių teįsiūliau,nors tos granatų sultys tai visai nėra bjaurios,nu daba reiks mėgint burokėlius 😀 bet daba Matas tai pradėjęs biški valgyt,ar čia geležis padeda,bet jau daugiau valgo,anksčiau pora šaukštelių ir lekia šalin,o dabar jau daugiau košytės suvalgo 😀 ir žandukai atrodo parausvėję,o taip tai toks perbalęs vaikas buvo,nu nieko atsistatysim į vėžes 😀 Živile,su Ligita man problemų juk nebuvo dėl valgymo,suvalgydavo košės kiek padarydavau,bet ji pagrinde daržovių košes valgydavo,kruopų ne,o Mantas nei daržovių košės nenori,matyt,vienas vaikas turi būt valgus kitas nelabai 😀 tai kaip tokiam mažam patikrina akis,mes tai nebuvom,nes pas mus su vyru abiejų akys geros,tai nepagalvojau patikrint

20. Sep 2013, 00:47

Rugsejo pradzioje buvom su Benuku pas akiu, tai liepe po pusmecio pasirodyti, nes siek tiek per didele toleregyste (ji buna visiem vaikam), virsina norma. Tai tikrins po pusmecio ar dar nedideja, nes tipo kai dideja, tai kazkaip vaikai tada pradeda zvairuoti. Na ir Tita vesiuos po pusmecio, nes sake kuriu tevai blogai mato, rekomenduojama tikrinti kas metus. Tita kai tikrinau metu laiko, tai viskas gerai buvo. 😀

20. Sep 2013, 00:39

Labuka. 😀 Ne su treciu teks palaukti, nebent bus kitokia Dievo valia. Reik atsikvepti, paauginti padauziukus ir paciai padirbeti. Gal veliau dar labiau atsiras tas noras arba dings 😉 Laura, tai Eivilte tirai labai didele mergaite! Mano Titas tai nera labi valgus, o va Benas tai apvalgo Tita 😃 Isivaizduoju Laura, kaip sunku dirbti su tokia koja. Reiks laiko kol atsistatyts. O as naudoju Weledos dantu geli, kuris yra nekenksmingas nurijus, kai dar vaikutis nemoka ispjauti. Titas tai jau moka. Man tas gelis super jau 3m. neiskeiciau i nieka. Sandra, o gal Mantukas gertu jei burokeliu sultis su obuoliu sultim praskiestum? 😀 Na o su tais viduriukais visko gali buti, kiekvienam vis kitaip. Pvz kai dygsta dantukai vaikutis paviduriut gali. O mano Titui atvirksciai kaip tik kietedavo, baige dygti dantys viduriai susinormalizavo. O va Benas tai daznai paviduriuodavo. Dabar jau apstojo dygti. Laukiam sekanciu 😀

18. Sep 2013, 12:22

pas Ligita tai krūminukai šiek tiek pagedę,tai ryt važiuosim užtaisyt,tik galvoju kaip duosis,aprodyt tai leidos,o kai taisyt reiks kaip bus neaišku,Živile jei noris trečio tai ko gi ne,o gal bus mergaitė 😀 aš tai irgi visada norėdavau trijų,bet kai antra reikėjo gimdyt,šaukiau,kad jau nereikia daugiau 😃 bet viskas pasimiršta,ir vis pagalvoju gal kada ir sugalvosim pagranduka 😀

18. Sep 2013, 12:18

Labuka,nu šiaip aš visada žiūriu tuos galiojimus,bet čia tas pyragas sveriamas buvo,kažkaip nepagalvojau,kad kas galėtų būt,nu bet šiąnakt jau gerai miegojom,vakar vakare abi su temperatūra pakilusia buvom,šįryt Ligitai snargliukas tyst pradėjo,nu žodžiu viskas iš karto 😕 Ligta tai leidžias valyt dantukus ir kažkaip greit priprato,o Mantas tai nenori,šaukia verkia,nu bet gaus priprasti,o vitaminu sirupiuka Ligita tai irgi geria,sako jeigu Mantas nenori tai man duok 😃 čia tokie saldūs,iš pradžių pasiimdavo vandenuko užsigert,dabar jau nebereikia 😀 o Mantas nenori,sakau tik pamato,kad su šaukštuku ateinu ir bėga šalin,Laura,įsivaizduoju kaip sunku visa para dirbt,bet paskui laisvu būna daugiau 😀 o su koja,kažin ar nebus blogiau kai tokį krūvį iškart gauna,Živile,tai dabar spaudžiu aš jiems vis obuolių - morkų sultis,Ligita nelabai geria,bet Mantas vis išgeria,apie špinatus girdėjus aš irgi,kad gerai,bet pas mus kaimuky nėra,nu ryt žadu į miesta važiuot,tai reiks nusipirkt,dar burokėlių sultis gerai gert,bet kad jos bjaurios tai nemanau,kad gers,o pas Manta irgi juodos išmatos,bet mums tai vis suskystėja,tai geriam dar ir gerąsias bakterijas

laurora laurora 18. Sep 2013, 01:16

labukas. na ir kaip sekiojasi? ziuriu, daug priraset 😀 as jau dirbu. kol kas neblogai sekasi. slubuoju, koja labai tinsta ir su raudonom melynem buna, bet dirbu. siandien atejau po paros darbo. vel prasidejo bumas, kada i rusija daug produkcijos ruosiam, tad reikia eit naktimis. kadangi antradienis-ketvirtadienis mums iseigines prieina, liepe ateit papildomai nakti dirbt. puse pamainos sianakt dirba, o kita puse pasirinko para. dar geriau para atidirbt, mat tada 3 dienos iseiginiu ir nebereikes sukt galvos del darbo. o nuovargis,ziuriu, toks pat ar po nakties ar po paros darbu.
zivile, jeijau pagalvoji apie trecia, tai ko gi ne? as irgi visada norejau 3 vaikuciu. alia kol kas Dievas dave 1 po ilgu pastangu ir persileidimu, o dabar vel nebesergu 3 men.
sandra, sunku ir pagalvot, kaip gali vaikutis nevalgyt. eivilte toki apetita turi, kad daug kas stebisi. vakar buvo pas daktare del darzelio, tai svere ja, matavo ugi. sveria ji 18 kg, o ugis 102 cm. sake, didele mergaite. o gime tik 50 cm ugio. zodziu, mes visa seima megstantys valgyt 😃 apetito retai kada neturim. hemoglobimas eiviltei kazkada buvo pakrites, bet ne iki tiek, kad vaistus reiketu gert. o dabar tai uogas valgo kaip niekas kitas. visas valgo - net ir bruknes ir spanguoles vienas. ir net nesirauko. praso dar.
keista,kad ir sirupo vaikuciai negeria,nes eiviltei tikduok tokius visokius saldesius.
sandra, mums irgi reikes pas odontologa, bet neisivaizduoju, kaip eivilte tikrins kas nors. nesiduoda ji niekam list prie jos burnos, o dar kai svetimas zmogus bus,tai neapseisim turbut be rekimu.
sandra, tose parduotuvese reikia labai ziuret prekiu galiojima. ne tas zodis, kiek slamsto galima prisipirkt, nuo kurio blogavimai buna. uzjauciu del tokiu negalavimu. sunku matyt bloguojancius vaikus, o dar kai paciai negera, tai is viso sunku 😕
zivile, as tai pirmiausia duodu eiviltei valytis dantukus, o tada jau pati valau. valytis dantukus jai labai patinka. mat vaikiska pasta saldi. bet jos labai mazai dedu ant sepetelio. galima sakyt tik padazau, nes spjaut po valymo eivilte nenori ir viska praryja.

18. Sep 2013, 00:09

Na zinok, Sandra, kazkaip nepamenu, kad butu istrige pajuode adntukai. Mes gerem berods Ferum lek, tai gal nedaze mums. Bet va, mums nuo gelezies lb viduriukai kietejo ir tamsios ismatos buvo. Pabandyk kas vakara ant pirsto merles ar binto gabaliuka uzsideti, sudrekinti su vandeniu ir pavalyti dantukus. Nei jei ant dantuku yra minksto apnaso, tai ji labai nudazo. O jei dantukai bus slidus, be apnaso turetu nedazyti bei zinoma ir negesti 😀 Titui tai sveiki dantukai. As daznai namuose apziuriu bevaldydama ar nera ko itartino. Na ir Titulis jau iprates, kad dantis valao jam mama ar tetis 😀 pats valosi tik po musu 😀 O va Benulis tai nelabai ziojasi dantuku valyti, tik pasta nuciulpti nori,tai tenka pakovoti su juo 😀 Titas mazesnis labiau leidosi. Sandra, tai matyt, kad apsinuodijot. Mano Benas sestadieni buvo apsinuodijes skranduka ir temp buvo net sukilus. Bet kaip apsinuodino! Isgere piena ir po kokiu 10 min. is Tito pasieme sulciu buteliuka ir atsigere sulciu. Na ir po kurio laiko varske tokia viska isveme ir visai dienai pasidare ligonoukas. Tikiuosi jau geriau miegosit sia naktele. Tiesa, labai daug Fe turi granatos ir spinatai. Pabandyk po sauksteli i diena pagirdyti granatu isspaustu sulciu. Mesyte valgykit, kepeneles. Atsigerkit sulciu, nes Fe pasisavina geriau su vit C. Bet manau visa ta pati zinai 😀 Teks jau pavargti kol atsistatys.

17. Sep 2013, 19:10

Mantas dar nemoka išspjaut,tik labai supyksta kai sugirdau,o tiek ilgai reiks gert ☹ nu bet ka darysi,svarbu pagerėtų,o Titui dantukai nebbuvo pajuodę?nes žiūriu mes tik savaitę geriam ir pastebėjau,kad dantukai juodesni pasidarė ☹ šianakt tai be miego esam su Ligita,nes ji nuo trijų nakties iki aštuonių ryto pravėmė,bet jau atrodo gerai viskas užsnūstam ir vėl šaukia vemsiu,tai lakstėm ir lakstėm į tualetą,ryte ir pati vėmiau,kogero būsim apsinuodijusios su pyragu kur iš IKI pirkom,nes daugiau tai nieko tokio nevalgėm,nu bet šianakt jau turbūt bus gerai,o Mantas vis paviduriuoja,galvoju ar nebus čia nuo tos geležies toks poveikis,o Titas tai irgi šaunuolis,kad parodė dantukus 😀

16. Sep 2013, 19:20

Mano Titulis ir labai nemego gelezies gerti, turejom toki seilini, kur ji naudojom tam reikalui, nes labai noredavo viska ispjauti 😀 Taip mes ir pagerem ir kartojom tyrima, pamenu buvo siek tiek pagereja. O Ligita saunuole, kad nebijojo dantuku rodyti 😀 Reik tiketis, kad nebijos ir plauti dantuko 😀 Mes ir darzeliui kai tikrinomes tai reikejo tokio vizito. Bet mes poliklinikoje. Tai ten dar kedes tokios posenovines tai Titas bijojo ilipti i ja, bet paragianus ilipo, parode dantukus ir labai graziai isiziojes. 😀

16. Sep 2013, 18:37

Ligita vežiau pas dantų gydytoja,kad dantukus pažiūrėtų tai ji nei biški nebijojo ir gydytoja apžiūrėjo,leido jai pačiupinėt instrumentus tuos,tai patenkinta buvo,tai krūminuką reikia užtaisyt vieną,o taip tai geri dantukai 😀

16. Sep 2013, 18:31

aha geriam geležies sirupiuka,daba liepė tris mėnesius gert ir paskui kartot kraujo tyrima,daba ir vitaminus geriam ir gerųjų bakterijų,gydytoja sako turėtų apetitą pakelt,bet kol kas tai niekas nesikeičia,aš daba pati pradėjau gert vitaminus,o pas mane piene gal ir per mažai tos geležies,nu nieko vaistukų pagersim ir pasikelsim kraujuką,tik jis nelabai nori gert,pamato,kad su šaukštuku ateinu iš kart bėga šalin 😃 o dėl maitinimo tai aš irgi galvoju,kad neturėtų turėt įtakos,juk mišinuką jei gertų irgi tas pats būtų,tai sakiau dar maitinsiu,kad pieno yra,o paskui matysim,gal kaip ir Ligita pats atsisakys 😀

16. Sep 2013, 14:23

Laba, ne Benukas neina i darzeli. Atvaziuoja mano mama pabuti, paskui Tita dar pasiima is darzo. Sandra, o geria Mantukas gelezi? Mano Titui ir buvo per zemas Hb, tai vartojom gal apie 4-5 men gelezies sirupiuka. Na jei tavo pienelyje yra pakankamai gelezies tai per ji dar jis gauna. Nes mano kraujyje ir buvo sumazejes Fe, tai gyd sako su misinuku jis daugiau gautu jos. O siaip jei turi pienelio tai zinoma saunu, kad maitini, tik tiek, kad kuo toliau, tuo sunkiau bus atpratinti. O tas, kad geria tavo piena ir nevalgo, tai manau itakos neturi tam. 😀

16. Sep 2013, 14:10

Labuka,Živile,tai šaunuolis Benukas,kad jau ant puoduko daro 😀 tai Benas jau irgi į darželį eina kai į darbą eini?mano Mantukui mažakraujystė ☹ labai jis nevalgus,nieko nevalgo,tik sriubytės kai išverdu tada dar dar suvalgo šiek tiek,o taip nei kokios kruopų košės,nei mėsytės nieko nenori,sakau nors verk atsisėdęs kaip nevalgo ☹ kažkas dar įkando,tai ant pilvuko tokia žaizda didelė pasidarė ir užsikrėtė,tai visas pilvukas išbertas buvo,vežiau pas gydytoja,prirašė tepaliuka tai per kelias dienas užgijo,kaimynė sako nebeduot savo pieno ir pradės valgyt,bet kažkaip bijau dar atimt,o jei nevalgys,daba bent mano pienuko atsigeria,o jei nebeduosiu tai išvis vien arbata gers 😕 su Ligita tai nebuvo tokių problemų,daržovių košes valgydavo patenkinta 😀 o Mantui neįkiši

09. Sep 2013, 23:37

Laura, kaip smagu, kad nusprendet susilaukti antro vaikiuko. 😀 Susitvarkys tos bedos, atsigausi ir dvasiskai, ir fiziskai, ir viskas pasiseks 😀 tikiu, kad tuscia namuos, na bet gerai, kad turi Eivilte, tai vaikai labai uzpildo ta tustuma. As tai save pagaunu pagalvojancia apie trecia, bet veju tokias mintis. Nes su jais man susitvarkyti tai sunkus reikalas. Titas pasiutes, o brolis viska daro ka Titas. O kai abu pradeda gaudyniu zaisti, tai neina ju nuraminti. Smagu ziureti, bet kai isiduksta, tai ir smagu su jais susitvarkyti 😛 Sandra, as dirbu odontologo padejeja. Turiu licencija ir burnos higienistei. Mano Benulis jau pradejo ant puoduko daryti 😀 Tai namie bunam be pampio, bet reik vis paraginti, kad sestu. Jei uzsizaistu tai ir pasisiotu ant grindu ir ateitu pasakyiti. Rodo pirstu ir sako: ssss... 😀

09. Sep 2013, 23:17

Labuka, tai jau tikrai, kad grizom is po atostogu 😀 Sandra, gerai, kad sveiksti. O del kojos, tai oi kaip baisiai skamba tas stiklainio trukimas, gerai, kad vaiku salia nebuvo. Nelinksma situacija. As tai pastoviai su vaikais geriu zuvu taukus, bet taip sistemiskai. Antra menesi jau taip, ziuresiu ar pades organizmui atsilaikyti. kaip mums tokiems sirgaliukams 😀

06. Sep 2013, 09:17

Labuka,nu ka vasara tesiasi 😀 Laura,tai ilgokai vyras išbuvo namie,tikiu,kad dabar tušti namai atrodo,nu bet vėl isivažiuosi,pradėsi į darbą eit nebus kada galvot,kad viena esi,ir tas laikas iki vyro gryžimo greit pralėks 😀 nu smagu,kad nusprendėt antro mažiuko susilaukt 🤗 bet,kad bėdelių yra tai nefaina,nu bet padirbėsi svoris nukris,gal viskas susitvarkys savaime ir nereiks labai ilgai laukt mažo angeliuko 😀 kaip faina tokie leliukai 😀 nu sugebėjau,praeita šeštadieni pas vyro močiute buvom,po lauka vaikščiojau ir taip šalta pasidarė,tik neturėjau megztinio,tai matyt ir užteko peršalt, bet jau baigiu pasveikt,tfu tfu vaikai neapsikrėtė 😀 tai gal jau ir nesirgs,šyvakar eisim į Mantuko kūmos gimtadienį,tai biški baliavosim 😃

1 2 3 4 ... 78