2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

laurora laurora 16. Feb 2013, 22:26

o as alaus nemegstu. tik kai nescia buvau, labai norejosi. vien tas kvapas labai patiko, tai nealkoholinio kartais isgerdavau

16. Feb 2013, 17:39

Siandien su drauge leksim i kauna i gyva roko koncerta kazkioje kavineje. Ji bilietus gavo. Tai nors akirati pakeisiu. Siaip jis mane pasisedeti su draugem visad isleidzia 😀

16. Feb 2013, 17:29

As ir kai studijavai tai vazinejau traukiniu kiekviena diena, tai tokiu baliu neturejau. O siaip vidurinej kai i sokius vaiksciodavom tai ir uzteko atsigerti 😀 Is manes tokia gerike 2 alaus ir galva jau sukas 😃 As labai megstu martini su spraitu ir kegleviciaus kokteilius su vaisiais 😀 ir alu labai megstu 😀

16. Feb 2013, 17:22

Laura, as ir labiau kabinejuosi prie vyro pries tas dienas 😃 o siaip manau, kad uzsisedejau namie su vaikais. titas kai neina i darza tai labai pavargstu su abiem. Nes ir Benas kokius ozius prdeda rodyti, abu siunta, pesas tai namuose tvarkos nulis. Kai mazas buvo tai ramiau buvo, o dar kai Titas ir i darzeli nuiedavo. Tai laukiu jau pavasario, kai Tita jau isvesiu i darziuka ir siek tiek atsipusiu, pasitvarkinet galesiu. 😀 Plius sporto nelankiau, tai ir sau laiko neskirdavau. Tai vakar su vyru pasisnekejom, tai siule lankyt sporta, kad galeciau skirt sau laiko. 😀 plius papildomai isidarbins gal po savaites, kur rytines valandos 😃 😃 tai gal dienotvarke susitvarkys 😀

laurora laurora 16. Feb 2013, 00:40

mums irgi kartais buna barniu del smulkmenu. bet negerai dazniausiai man buna... pries "tas" dienas 😃

laurora laurora 16. Feb 2013, 00:39

va va, sandra, ir as atsibaliavojau studentaudama. dabar i stipriuosius isgeriu tik stikliuka del kompanijos ir stabdau . megstu tik skanius gerimus

15. Feb 2013, 21:48

Živile,tikiu,kad nervina jei ilga laika nerūkė ir dabar vėl pradeda,aš ir pykčiau,mes tai nei vienas nerūkom,o mano mama tai turėjo operacija,tulžy akmenys buvo,po tos operacijos pusmeti irgi nerūkė ir dabar jau vėl pradėjo,ai sako darbe visi rūko tai ir aš rūkau,nu negaliu kaip pikta,o maniškis tai anksti kelias ir savaitgali atsibunda 7 ir aišku mane turi prižadint,vaikai dar miega,galėčiau pamiegot iki 9,bet kur tau,tai irgi nervai kyla 😃 kartais tos smulkmenos svarbiausios atrodo,ai kai pagalvoju,tai mane irgi kartais užknisa,kai maniškis pavalgęs lėkštę palieka ant stalo,negi sunku į kriauklę nunešt,bet taip ir praeina,šiaip sako jei tokios smulkmenos pradeda erzint tai jau kažkas negerai

15. Feb 2013, 21:38

Živile,va ir šuniuka prisiminei 😃 tai gerai,kad yra kas parveža,ai aš dar prisiskaičiau,kad berniukam nelabai tinka pampersai,paskui su vaisingumu kyla problemu,tai ir pasiryžau daugkartines naudot ir gamta saugom tuo pačiu 😀 mes su vyru tai irgi visur kartu važiuojam ir draugai bendri,tik irgi pas mus daugiau važiuoja,nes kiti dar vaiku neturi 😀 pas mus irg tik pasisėdėjimai būna su šašlykais,alučiu,mes kokio vyno išgeriam ir tiek,aš tai nemėgstu stipresnio alkoholio,matyt,studijų laikais atsibaliavojom 😃

15. Feb 2013, 14:01

Sandra, gerai kai sutariat 😀 Maniskis tai nei geria, nei gastroliuoja, iskyrus penktadieni krepsini i mokykla vaziuoja pazaisti. O is salies gal atrodo pykstames del smulkmenu, bet jos mane erzina. Jis megsta panaktineti, tai ryte ir ilgiau pamiegoti. Darbo laikas jam tokia galimyme leidzia 😀 bet nevisada 😀 Na tai tada ir vakare grista apie astunta. Paskui buna, kad po migdymo vaiku tai vel kur i garaza islekia, tai zidiniui apsauga daryt, tai masinos tepalus keist ir t.t. O jei buna namie tai prie kompo daznai sedi. O dar ir ilgai nerukes pradejo parukineti, tai sunku su tuo susitaikyti. Tai va musu pykciu priezastys 😃

laurora laurora 15. Feb 2013, 13:43

labukas. mano vyras jei ir kur eina, tai mane vedasi. net ir su vaiku kaime susitinkam su draugais. kai eivilte ilgai nemiega, tai pavakarot galim. bet pas mus ne tai kad baliai, o tik pasisedejimai su alum (vyrams) ir sidru (moterims) ir saslykais. o namuose tai dazniausiai ne mes kur einam, bet pas mus ateina. mat draugu vaikai jau dideli, tai nereikia ju kartu vestis (pas mus labai idomiai - bendru draugu vaikai jau dideli, o vien tik mano drauges dar net nesusituokusios, tad ir vaiku neturi)

laurora laurora 15. Feb 2013, 13:43

labukas. mano vyras jei ir kur eina, tai mane vedasi. net ir su vaiku kaime susitinkam su draugais. kai eivilte ilgai nemiega, tai pavakarot galim. bet pas mus ne tai kad baliai, o tik pasisedejimai su alum (vyrams) ir sidru (moterims) ir saslykais. o namuose tai dazniausiai ne mes kur einam, bet pas mus ateina. mat draugu vaikai jau dideli, tai nereikia ju kartu vestis (pas mus labai idomiai - bendru draugu vaikai jau dideli, o vien tik mano drauges dar net nesusituokusios, tad ir vaiku neturi)

15. Feb 2013, 13:43

Sveikutes 😀 Sandra, tai tikrai pigiai pirkai sauskelnes. Reiks ir man pavartyti ta puslapi. As kai turejau suni, tai jo vardas buvo Dorsas, bet as ji daznai vadinau pupkiu 😃 tai toks malonus prisiminimas uzpludo, kai perskaiciau pavadinima 😀 I Lenkus vyro puskes vyras vaziuoja, tai mums parveza. 😀

15. Feb 2013, 10:15

Živile,o tai kas nors jums parveža ar patys važiuojat į Lenkus?nu jo kai taip varo tai daug reikėtų daugkartinių 😀 Mantukas tai dabar dažniausiai kartą dienoj daro,aš tai įdedu į skalbiankę ir skalbias,kita kart su rankom praplaunu,o tas daugkartines pirkau per interneta pupkis.lt ten kaip tik išpardavimas buvo po 17 lt gavau neperšlampančias daugkarines,tik dar kelias būtų neblogai dasipirkt,tai laukiu gal dar kur akcija kokia bus 😀 ten ir vadinamu atprastukių yra,ir kainos keik žiūrėjau tai mažiausios,visur kitur tai išvis brangu

15. Feb 2013, 10:06

Laura,tai jau tikrai ilgam vyras išvažiavo,kai tiek laiko nebūna,paskui grįžta jaučiu blogai būna,pripranti vienas viska darytis ir paskui turi taikytis su vyru,kaip maniškis grįžes iš darbo į garažą eina ir sėdi iki 8 -9 kita kart ir nervai ima 😃 sakau galėtum pabūt namie ir man padėt su vaikais,tai pasilieka tada 😃 bet gerai,kad nors ne visus vakarus garaže praleidžia 😀 o mes tai nesipykstam,kai pažiūriu aplink,kiti vyrai iš darbo grįžta girti ir išeina savaitgaliais su draugais gert,maniškis auksinis 😃 geriau lai garaže sėdi 😃

15. Feb 2013, 09:53

Labuka,o žyduku ir pas mus buvo atėję per užgavėnes 😀 bet ligita jų bijojo,nnubėgo į kambarį ir pasislėpė 😃 paskui dar buvo atėję,bet maitinau mantuką kaip tik,tai ligita matė,kad atėjo sako tetos atėjo,bet pastovėjo prie durų ir išėjo,Laura užjaučiu dėl tokios meistrės,kai studijavau viena dėstytoja buvo senmergė,bet taip visada šypsodavos,jei kas per paskaita nesiklausydavo,o per egzamina primindavo,kad nesiklausei 😃

laurora laurora 14. Feb 2013, 18:49

tai as ir emiau biuleteni. bet butent darbe pasijutau prastai ir norejau eit namo

laurora laurora 14. Feb 2013, 18:47

zinok ir mes pykstames. galbut todel, kad ilga laika bunam issiskyre, o kai atvaziuoja vyras, tada vienas prie kito adaptuotis reikia

13. Feb 2013, 23:19

Mes tai sauskelnes is lenku vezames, pokas nekainuoja net 30,- Dada tokios sauskelnes, man visai patiko. Mano Benas isivaizduojat tustinasi 5k i diena, kosmaras. Jauciu su daugkartinem nusikalciau, nes visai netureciau laisvos minutes. Gal kad berniukai abu. 😀 Saunuole Sandra, kad tu atrandi tam dar laiko. As jau Bena vis ant puodo pasodinu 😀 Bet noreciau tureti pora daugartiniu sauskelniu, kai grynai jau mokintumemes ant puodo. Sandra o tu pirkai internetu, ar kur paruotuvej?

13. Feb 2013, 23:11

Jau tikrai labai ilgam vyras isvaziavo ☹ bet va kaip sunku taip. Bet kai gristata jauciu visai nesipykst? Nes taip kai mes kiekviena diena matomes tai vis pykstames. Ar cia mus kasdienybe veikia ar santuokos krize arteja 😉

13. Feb 2013, 23:07

Na siaube kai dar tokiu zmoniu yra.... na bet zinau kokios senmerges yra 😀 zinoma Laura, neik pas ja daugiau po is kart nedarbinguma pasiimk, zinau maziau gausi, bet manau tavo sveikata brangesne. O zinai kai sako nuvarytus arklius nusauna 😉

laurora laurora 13. Feb 2013, 22:00

musu meistre senmerge. tai kaip ir visos tokios, su savo keistenybem. ir budo labai bjauraus. labai engia darbuotojus. prie jos visos pasimetam. jai gal patinka stebet, kai nuo jos repliku lakstom kaip vistos. bet tai ir bijok kaskart jos. net i wc moterys neina, jei ji ceche yra. o koseti ciaudeti ir viduriuoti tai pagal viska mums negalima - turi isleist namo, nes juk su maisto produktais dirbam. o ka jau kalbet, kai tikrai negera buvo. ir taip vos prisiverciau pas ja nueit ir prasytis namo, bet kai sitokia ji yra, tai kitakart jau nebeisiu pas ja, kad ir kaip sirgciau

laurora laurora 13. Feb 2013, 21:56

eiviltei vakar darzelyje irgi svente buvo. kadangi jie dar maziukai ir kauketu pabaisu gali issigast, tai aukletojos vaises suorganizavo su blynais ir saldumynais.

laurora laurora 13. Feb 2013, 21:55

zivile, ilgam... ☹ sausio pradzioj isvaziavo ir tik apie viduri kovo atvaziuos ☹

13. Feb 2013, 14:05

Laura, ar seniai vyras vel reise? Gal si kart neilgam?

13. Feb 2013, 14:00

Vakar pas mama buvau, tai Titas su pussesere ejo uzgavenioti. Issipaisem katinuko nosi ir usus. 😃 Tai prisirinko saldainiu ir patenkinti grizo. Titui patiko, kai juokingai pasakojo, kad kai jiems duru kiti neatidare 😉

13. Feb 2013, 13:58

labuka 😀 oi uzjauciu Laura, sveik! Na bet jau kokia meistre tai jau tikrai. Dabar kai taip gripai siaucia, tai pati dar pasiulytu, kad gal pora dieneliu namo, kad kuo maziau kitus apkresti. Mes tai be antibiotiku pasveikom, tik nuo viruso gerem, tai dar nors tiek gerai. Gerai, kad mama Eivilte pasieme, nes artimas kontaktas nieko gero nezada.

laurora laurora 13. Feb 2013, 13:52

kaip gerai, kai mama gyvena tame paciame mieste ir turi galimybe priziuret vaika. pailsesiu, issimiegosiu viena. nera jegu visiskai, o dar galva svaigsta ir visa kaip apkiautus jauciuos. senokai sitaip sirgau ☹ tik kazkaip keista, kai namai tokie tusti. net nejauku

laurora laurora 13. Feb 2013, 13:49

sveikutes. o as tai apsirgau ☹ darbe perkaitau, o tada staigiai atsalau. tai jau pirma diena prastai pasijutau, antra diena dar prasciau, o vakar (trecia diena) jau prasiausi namo. bet meistre tokia bjauri pas mus. neisleido, nes temperaturos neturejau, nors kosulys ir sloga labai stiprus buvo, tai kaip siutas paeme, nes bernus, kurie pagirioti ateina darban ir skundzias, kad bloga, namo isleidzia, o kai tikrai zmogus apsergi, tai ir stipk darbe - niekam nerupi. vakare po darbo jau pajauciau, kad pradejo kilt temp, o siandien pirmu reisu pas daktare. israse stipriu antibiotiku, mat umus persalimas ir sinusitas. mano mama eivilte pas save pasieme, nes bijom, kad neuzsikrestu nuo manes.

12. Feb 2013, 20:01

Nu aišku būtų smagu į svečius,bet labai jau toli gyvenat 😀 o Mantukas tai gerai auga 😀 jau 4 su puse mėn 😀 viska nori čiupti 😃 ir dėmesio jau daugiau reikalauja,vienas nebenori būti 😀 daba pradėjau naudot daugkartines sauskelnes kitaip sakant vystyklus 😀 nu bet visai normaliai ir pinigėlių turėtų susitaupyt 😀 o pavasario jau ir aš laukiu,nors ir ptinka man žiema 😀

12. Feb 2013, 14:20

Sandra, o kaip Mantukas auga? Mums tai jau buvo 7d. 10 menesiuku. Bet nebuvom dar svertis, nes kai tie gripai siaute tai gyd sako siek tiek veliau. Paskui apsirgom, o dabar gyd vaikas serga tai jos nera. Mums dar reikia Hb pakartoti, nes buvo ant ribos. Tai dabar viskas vel nusikels. Mums pro langus matosi Tito darzelis, tai snd vaikai ir aukletojos lauke uzgaveniojo su kaukem, lauza degino. Tai Titas ziurejo ir prase, kad vesciau ji i darzeli 😃 O taip po poros men pertraukos visai jau nebenori eiti i darza.

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 78