2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

20. Mar 2013, 11:34

Na ka pas mus snd vel ziema, sninga ir sninga 😀 Mes jau ant sakeliu pasikabinom kiausinukus, tai titas sako kokia grazi eglute 😃 😃 sakau cia sakeles, o ne aglute. Pasisodinau prieskoniuku, begalviu svoguneliu, baziliku ant palanges vazonelyje. Ir kitam vazonely Velyku zolyte, tai spekit, Titas ta visa vazoneli su zolyte suverte man ant prieskoniu vazono ir dali ant zemes, kol maitinau Benuka (ir nemaciau). Tai vyras sako nusiramink as sutvarkysiu, nes ka tik koja buvo izengias i namus 😀 tai as tik atsirinkau zemes vazone. Tai nezinau kaip man ten dabar Velyku zolyte sudigs, o ir prieskoniuose puse seklu zolytes liko 😃 ot su jais ka nors ir pasidaryk!

20. Mar 2013, 11:29

Laba, laba 😀 na smagoka, kad grisiu jau siek tiek i kitoki ritma 😀 ir del pinigeliu geriau, nes jau dabar nuo balandzio tai is vis kapeikas gausiu 😀 Tito tai dar sia sav nevesiu i darzeli, nes kazkaip rytais uzsikimsus nosis buna, net pakosti nuo slogos. Paskui diena nieko, bet jau taip nepraeina ilgai. Pagaliau jau Benukui mazeja slogyte, jau sia nakti ramiai ismiegojo ir net nereikejo atsiurbineti 😀 Sandra, pabandyk pagerti gelomyrtoli ilgesni laika, man jis labai padejo prie sunkios slogos kai turejau.

19. Mar 2013, 21:27

Labuka,Živile,tai smagu,kad jau grįši darban 😀 o tos bacilos tai greit prikimba,nu Ligita tai jau pasveikus,Mantukas irgi beveik,dar truputi pakosti,bet jau nieko 😀 tik man pačiai nuo tos slogos sinusitas mestis pradėjo,vakar galva skaudėjo tai nebežinojau nei ka daryt,ir vaistus gėriau,tai šiandien jau geriau 😀 o pas mus šiandien kokia šalta diena,tai siaubas,jau tokios gražios buvo,saulutė vis švietė,o šiandien ir į lauka baisu buvo išeit 😀

17. Mar 2013, 22:55

O as gi zadejau nuo rudens gristi i darba, tai savaitgali paskambino ir paklause ar anksciau sugrisciau, kokia liepa. 😀 tai sakiau, kad gerai, po biski isivaziuot reikia. Tai kol kas per vasara tik pora dienu i savaite dirbciau. 😀 jei kaip pagalvoju jau uz 3 men nusimato darbas, o namuose buvau 3 metus, negaliu patiketi, kad taip laikas greit prabego. Tai ta mergina, kuri mane isleido i dekreta, tai dabar as ja isleisiu 😃 laukiasi antro vaikiuko 😀

17. Mar 2013, 22:49

Tikrai Laura, smagu, kad vyras grista. 😀 o dar ir Velykos ant nosies, tai is vis faina, kai visa seima bus per Velykas 😀 Sandra, tai saunu, kad apsveikot, gaila tu maziuku, kai juos vargina, tos visos persalimo ligos.

17. Mar 2013, 22:45

Sveikutes 😀 na mes ir kaip ir sveiki, tik dar Tito tai neleisiu kuri laika i darzeli. O Benui pries pora dienu vel atsinaujino sloga. Atrodo jau buvo kaip ir pasibaigianti, ir vel i vakar ziuriu vandenelis begti pradjo. Jau va pora dienu, bet netirsteja. Kai nuvaziavom pas gyd ketvirtadieni pasirodyt tai ir vakare taip pasidare, matyt gal kur perpute, o gal nauja bacila pasigavo. ☹ Na bet svarbu, kad temp nera.

16. Mar 2013, 20:11

Laba,nu jo kai abu vaikai serga tai ne kas,o kai dar pati susergi tai išvis blogai,nu bet Ligita jau pasveiko tik Mantukui laringitas,tai dabar garinamės vaistukus,o pačiai jau irgi visai gerai,žodžiu baigiam išsikapstyt iš ligų 😃 Laura,tai smagu,kad jau neužilgo vyro sulauksit 😀 Živile,tai taviškis tikrai šaunuolis,kad mokina vaikus gėlytes dovanot 😀

laurora laurora 15. Mar 2013, 10:16

sveikutes. pagaliau vel iseigines. vyras dar negrizta. treciadieni jau isvaziavo jo kolega su fura vyro keist, bet kol nuvaziuos iki prancuzijos, kol krovini i LT suras, kol gris... visa savaite ar net daugiau praeis. kaip nuoboduleist iseigines su nepilna seima. o ir orai prasti kaip tycia, tai nei laukan su eivilte iseit, nei kur taip nueit. tiknamie sedet. o namie apsitvarkau ir nebera ka veikt.

13. Mar 2013, 22:53

Laura, kovo 8 tai kai visada vyras grizo su gelytem 😀 Viena roze dave Titui, tas atlekia is koridoriaus, sako mama ,,zek kokia didenia gele turiu,, ir dauzo man per nugara kaip su vanta kokia 😃 paskui jis ateina su Benuku uz rankytes paemes ir Benukas man viena padovanojo, o kita vyras 😀 man tai smagu, kai vyras mokina savo sunus dovanoti geles 😀 o vakare atejo vyro mama su pyragu, tai pasedejom su arbata ir viskas, ir ejom vaiku migdyti 😀

13. Mar 2013, 22:47

Sveikutes 😀 na mes ir sergam! kaip taisykle po Tito Benas, o po paros laiko as, man tai sloga labai ir pradzioje gerkle maude. O Benas temp turejo, dabar tai jau ne, bet ir sloga. O Titas tai ir sloguoja ir toks pakimes. Vyras kol kas sveikas 😃 O dar ziema niekaip nesibaigia. Kai taip daznai sergam tai man si ziema labai prailgo. 😀 Sandra, tai ne kas ar ne kai abu serga? O kai dar ir pati apsergi...

13. Mar 2013, 10:13

Laba,mes tai nešvenčiam kovo 8 😀 kažkaip nesureikšminu,pinigu leidimas tik 😃 o mes tai sergam,vyras išėjo atostogų ir susirgo ir aišku mes iš paskos ☹ oi baisu tos ligos ☹ laura,aišku ne striokas,jau viena turint 😉

laurora laurora 09. Mar 2013, 09:32

na, del vaikucio dar palauksim siek tiek. neuztesim gal labai. juk 1 turim, tai jau ne striokas 😀

laurora laurora 09. Mar 2013, 09:30

sveikos. su praejusia kovo 8d. kaip paminejot? manovyras tai dar vis reise. tik sms atsiunte. dirbau, tai tik vakare nusipirkau sidro, pyrago ir pasedejom su mama vakare.

09. Mar 2013, 09:04

Tai tikiu,kad dūks abu 😃 vaikams gerai,kai nedidelis metų skirtumas 😀 o pas mane dienelės jau vėluoja tris savaites,bet sakau jaučiu dėl to,kad maitinu dar,jei būčiau nėščia tai jau turėčiau pajaust ka nors,o dabar nieko,nu kai baigsiu maitint turbūt susinormalizuos

09. Mar 2013, 09:00

Labuka,Živile,žinok ir man laikas greit bėga,jau mums mėnesio pabaigoj pusmetis bus 😀 tikrai atrodo su Ligita lėčiau ėjo,o dabar tai siaubas,matyt,ka su dviem daugiau daugiau veiksmo ir atrodo,kad greičiau eina 😀 bet kaip man gražu dvynukai 😀 bet jau vargo tai dvigubai 😃 o kaip rodė,kad nesenai ketvertukas gimė 😃 tai išvis kaip reik susitvarkyt su tiek 😃 tai nesmagu,kad vėl apsirgot,nu bet jei atveda sirguliuojančius,kiek čia trunka užsikrėst vaikai,jei dar imunitetas pasilpęs tai išvis

07. Mar 2013, 23:00

Sandra, pamtysi veliau ,kai paauges tai ir jie duks jau kartu, nes pas mane ir titas pasigesdavo brolio, o Benas gaudydavo akimis kur Titas 😃 oi as tai ir kai dziaugiuosi, kad auginu juos abu tokius pypliukus 😀 Net vienodus megztukus numezge tokia mezgeja, kad atrodytu kai dvynukai 😀

07. Mar 2013, 22:56

Siandien mano Benuliui 11 men. Tai buvom svertis. Eina sau kai pagalvoju, kaip laikas bega, jau uz menesio ir 1-aji gimtadeini svesim! Su Titu taip greit nebego, kaip su Benu. O nuo vakar Benas labai pradejo vaikscioti, tai kaip smagu ziureti 😀 o Titas sako mama ziurek bolis eina! O kai snd buejau pasiimti Tito i darza, tai jis man sako gerkle skauda, tai kartu su juo tada vaziavau sverti Beno, prie to pacio ji galvoju parodysiu. Na tai sergam! Ryt krauja vaziuosim padaryti, o temp tai kol kas nera didele 37,7. Bet ot ilgai paejom i darza! Bet ziuriu, kad ten ir sirguliuojancius veda.

07. Mar 2013, 22:48

Sveikutes 😀 na jo su tom petraukom tarp vaikiuku daznai nusitesia nei planuoji. Tai pati galvoju, kai praeis kokie 3 meteliai tai tada ar jau noresiu vel ryztis treciam. 😀 As cia anksciau kai ir rasiau, kad trecio noreciau, tai tuo metu mano dienos velavo jau sav. Rasau jums ir mintyse galvoju o jei jau ir yra! tai net baisu buvo pagalvoti, prasiausi i darba rudeni, o dabar sakyciau ups negrisiu dar 2m 😃 Bet ir labai saugomes, tad vis tikejau, kad ne. Na ir sulaukiau savo dieneliu 😀 O snd ryte vyras sako sapnavau, kad tu nescia ir, kad laukiesi dvynuku. 😃

07. Mar 2013, 09:53

Živile,pas tave tai vieni baliai 😃 smagu 😀 maniškiai dar nežaidžia kartu,bet ir tai gražu pažiūrėt kaip Ligita atėjus apsikabina broli,kai miega brolis,Ligita jau pasigenda,o kur Mantukas,eina ieškot 😃 o kai pradeda Ligita lakstyt,jam taip juokingai atrodo,juokias visu balsu 😀 aš tai sapnavau,kad nėščia buvau 😃 bet nenorėčiau dabar,o sapnavau todėl,kad daba tos mėnesinės man nesusireguliavusios,gruodi viena diena patepliojo,sausi savaite,vasari išvis nebuvo,tai vis pagalvoju,gal nėščia 😃 bet negali būt,nes saugojomės 😀

07. Mar 2013, 09:46

Labuka,Laura,nu tai pagal galimybes žiūrėsit kaip jums geriau,bet žinai kaip buna,kuo toliau atidėlioji tuo blogiau būna ir vis atrodo,kad dar ne laikas,dar palauksim,o paskui žiūri,kad jau po laiko,ir pačiam metų per daug ir skirtumas tarp vaikų didžiulis,viena bendradarbė pirmo vaiko labai anksti susilaukė,o paskui vis atidėliojo,vis pinigų nėra ir t.t.o dabar gailisi,antro susilaukė 35 metu,nu sakyciau normaliai,bet va tarp vaiku jau 16 metu skirtumas,ir kiekvienas atskirai auga,kai tarp manes ir mazosios seses 20 metu skirtumas tai isvis,pamirstu,kad ta sese turiu 😃 nu bet cia netyciukas tevams buvo 😃

laurora laurora 05. Mar 2013, 11:57

laba. mes tai kol kas dziaugiames vienturtele lepunele 😀 ilgai laukem jos. buvo man 2 persileidimai, sunkiai pastojau. 3 kartas nemelavo 😀 aisku, vyras noretu ir sunaus. bet kad kazka planuotume, kol kas snekos net nebuvo. mat is pinigu biski issimuse esam. daug skolu, lizingu, as bedarbe buvau, tai tik menkas pasalpeles gaudavau. o mazuliukui visko reikia. o jei dar savo pieno vel netureciau, tai misinukus pirkt reiketu+pampiai. gal kada issimokesim lizingus (kalbu ne apie buto), bus mums lengviau ir jei as toliau dirbsiu, tai gal kazka ir planuosim.

04. Mar 2013, 15:37

As tai ir dziaugiuosi, kad turim du mazylius 😀 grazu ziureti kai jie abu kartu duksta ar susiglaude kaip kurmiukai miega 😀 Noriu ir as lb triju, bet kol kas, kaip ir tu Sandra, po kokiu 2-3 meteliu. 😀

04. Mar 2013, 15:33

Sveikos 😀 Laura, mano tecio 14d gimtadienis 😀 As tai vaistu nebijau suleisti, kadangi medicina baigiau, tai teko per slaugos paskaita visko ismokti 😉 Titas tai snd jau norejo eiti is darzelio, nes Kaziuko muge darzeli buvo, tai aprengti turejau kaip Kaziuka 😀 o penktadeini kai reikejo pasiimti is darzo tai vos iskrapsciau, nenorejo eiti 😃 Snd vakare leksim i mini gimtadieni, mano kriksto sunaus 😀

03. Mar 2013, 13:35

Labuka,Laura,gerai,kad nebijai suleist vaistu,nu aš gal irgi suleisčiau jei jau kitos išeities nebūtų 😃 bet man taip baisiai,pati bijau tų adatų,o čia kitam išvis baisu 😃 tai pamėgink ir tų padaryt pyraga ir proga yra 😀 jau su nugara kai bėdų yra kogero bet koki darba dirbt sunkoka,nu maniškiui dabar praėjo,nebeskauda,kol vėl kokio sunkesnio darbo nepadirbs jaučiu ☹ aš tai džiaugiuosi,kad turim du kleckiukus 😀 tas Mantukas toks fainas,geras vaikas,o galvojau kaip susitvarkysiu,nes su Ligita tai reikalų buvo 😃 aš tai irgi noriu trijų,bet daba galvoju,kokia pora meteliu tikrai reik palaukt 😃

laurora laurora 02. Mar 2013, 23:15

kaip jums faina, kad turit po 2 mazylius. ir as noreciau antro, bet dar nedristu. is viso tai noreciau 3 vaikuciu

laurora laurora 02. Mar 2013, 23:14

torta kazkoki reikes ir man bandyt daryt, nes arteja tevu gimtadieniai - tevui 7d, o mamai 14d. tai gal savaitgali (per iseigines) sveikinsiu juos. visada sveikinam abu kartu ir ispuola taip, kad sveikinam tarp abieju tevu gimtadieniu (apie 10 d), nes vis tiek tevai daro bendra gimtadieni.

laurora laurora 02. Mar 2013, 23:11

labukas. sandra, uzjauciu tavo vyra. manajam irgi su nugara problemu buna, betju yra nuolatos.mat kazkada miske dirbo,daug rastu tampe ir isvarza gavo. o ir tas kratymas furoj nera gerai. kai mankazkada perpute nugara,tai prisiverciau susileist pati vaistus. preis veidrodi bandziau ir gerai gavosi. o kitiems tai jau nuomokyklos laiku leidziu. kazkaip visiskai nebijau suleist vaistus.

01. Mar 2013, 10:33

Tai kur jau norės vaikas į darželį,kad su mamyte ir broliuku namie geriau 😃 tai Titui tikrai daug džiaugsmo,kad močiutė nakvojo 😀 smagu savaitgali turėjot 😀 o maniškis šeštadieni išvažiavo į miška malkaut,tai susisuko nugara,nu prieš tai jau buvo pasisukes,bet tepė vaistų ir atrodo praėjo,sunkiai pakėlė ir vėl tas pats,tai vos iš lovos išlipo,tai uošvienė leido vaistus,sako man galėsi suleis,o man tai baisiai kažkaip tai ji leido,tai dabar jau nieko

01. Mar 2013, 10:30

Labuka,Živile,aš ir nusipirkdavau biskvitus kol mieste gyvenom 😀 o kaime tai nebūna pirkt jo,tai reik pačiai kept 😃 o tortas tai tikrai skanus gavos ir visiems labai patiko 😀 mama turėjo dar nusipirkus torta,bet pirmiausia visi manaji suvalgė 😃 kaip smagu,kad Benas jau vaikščiot pradėjo ir daug išmoko,šaunuolis 😀 maniškis tai kojytes daba atradęs 😃 tai pastoviai pasičiupes jas 😃 prieš tai ausytes vis temdavo šalin 😃

28. Feb 2013, 10:22

Savaitgali mano mama nakvojo, tai Titui buvo dziaugsmo! Ypac kai atsikele ryte ir rado mociute 😃 O sekmadieni su vyru buvome islekia i kina i ta filma ''Valentinas Vienas'' 😀 Na tai prisijuokem 😃 Na o jau ryt Titas keliauja i darzeli. Vis man sako as noriu but namie su tavim, nenoriu i darzeli 😀

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 78