2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

laurora laurora 03. May 2013, 23:40

zivile, ir as noriu leliuko. bet nezinau,ar eivilte i priims. biski gaila dukrytes butu. kai pradejaudirbt, tai atrodo mazai jai laiko skiriu, o jei mazylis dar butu, tai eivilte gali ir uzpavydet. dabar tai gauna demesio is seneliu labai (kai neina i darzeli, o as dirbu), bet visada per iseigines taip glaudziasi prie manes, taip visur seka ir nenori paleisst manes. seneliai (mano tevai) labai ja lepina,nes tai pirmoji ir kol kas vienintele ju anuke. sesei, kurei jau tuoj bus 24 metai, sakau, kad eivilteiju reiketu pusseseres ar pusbrolio, bet kol kas ji neskuba suvaikais. dar ir neistekejus. turi drauga, bet dar gal nesiruosia tuoktis. net ir nezinau. su eivilte tai ji labai zaidzia, bendrauja, duksta, sako, kad noretu vaiko, bet kol kas dar gal neskuba. ir jos draugas labai eiviltei patinka 😀 vis laukia, kada i utena atvaziuos is panevezio,betretai kada atvaziuoja. jo vardas zigmas, bet eivite juokingai ji vadina - cipkas 😃

laurora laurora 03. May 2013, 23:07

labukas.kaip laikotes? pastaruoju metu retai bunu prie kompo. kai orai pagerejo, tai stengiames per mano iseigines atsigriebt uz ilgai trukusia ziema. vaikstom po parka, renkam gelytes, maitinam antis ir t.t. vakar rinkom salpusnius. kaip jie praverte nuopernai isdziovinti. tiesa, gal kuri turit namie inhaliatoriu? pries savaite eivilte sirgo. gerkle raudona buvo ir auksta temp. aisku, be antibiotiku neapsiejom. tada ir susigundziau nusipirkt inhaliatoriu. pirkau internetu, tad eiviltei nelabai ir teko kvepuot. pati kvepavau, kai buvo po darbo gerkle sueme (vel slapias i saldytuva siunte), bet po 1 karto negaliu nieko vertint. kvepavau mineralini negazuota.sunku ir patiket, kad jis galejo padet

02. May 2013, 10:27

Labuka,nu jo tie virusai ne kas ☹ nu maniškiai tfu tfu neserga 😀 tik pačia buvo pertraukęs vėjas,krūtinės uždegimas buvo tai siaubas temperatūra aukščiausia,tai visokius kompresus dėjau masažavau tai raėjo,gerai,kad mama kaip tik išeiginėse buvo galėjo vaikus pažiūrėt,nes sveikatos tai visai nebuvo ☹ jau galvojau ir pienelis dings,tai kažkaip pergyvenau,nors jau ne toks mažiukas bėra,bet vėl atsirado jo ir valgom sau 😀 dar mūsų kompas dar buvo išveštas taisyt visa savaitę tai taip ir nebepasirodom 😀 šiandien kokia graži diena atrodo,nei vėjuko nieko reiks į lauką keliaut 😀

28. Apr 2013, 16:40

kur prapuolusios?

22. Apr 2013, 22:43

Bet cia pas mus kazkoks siaucia virusas, kiek pazystamu apsirgo! Temperaturos, slogos, kosuliai, tai berimai. Pasekmes prasitesusios ziemos. O Titas pasigavo jauciu, kad po antibiotiku susilpnejes organizmas. Tai dabar dar kai isvargino, tai vargsas mano vaikiukas.

22. Apr 2013, 22:40

Sveikos. Sandra, kai skaiciau apie tavo vaikuciu isdaigas tai atrodo, kad skaitau apie savus 😃 Su kelnem lygiai tas pats 😀 O sesei aisku idomu, kad brolis ,,peliuka,, turi, o ji ne 😀 Na o mes tai zinokit vel lb sergam. Darzelin nuejom 3 dienas ir pasiemiau su temp Tita. Tai nuo ketvirtadienio karsciuoja net iki dabar. Virusa kazkoki pasigavom. Darem kraujo tyrima. Nieko neskauda, bet temp iki 40 kyla. Tai svaltgali taip buvo neramu kai jau net ir diena uzkilo beveik 40, tai veziau i primamaji. Vel pakartojo kraujo tyrima, nieko bloga tik rodo ta pati virusa. Gerkle gera, tik kad sloga islindo ir kosina sausai. Tai snd ryte jau atsikele be temp, bet diena vis buvo 38, o vakare jau vel lb uzkilo, kad reikejo vaistu ☹ Nega to, snd nakti brolis sukarsciavo. Tai jau vakare ir 39,5 temp

16. Apr 2013, 21:09

Atsinaujinome! www.vietaskelbimams.lt talpink neribota skelbimu skaiciu nemokamai!

15. Apr 2013, 15:52

Naujiena! VietaSkelbimams.lt

15. Apr 2013, 08:35

Pavasario ir aš laukiu 😀 penktadieni jau visai smgu buvo,jau ridikėlius ir salotas pasisėjau šiltnamy 😀 daba galvoju kaip čia alpinariumą pasidaryt 😀 man jie labai gražiai atrodo,tik va reik sugebėt pasidaryt 😃

15. Apr 2013, 08:33

Tikrai su tais darbais sunku,o norint daugiau gaut pinigėlių reikia ilgai dirbt,Darius daba vis į garažą eina,grįšta iš darbo ir į garažą,jo brolis grįžęs iš norvegų tai mašiną taiso,nes ant dienų vėl išvažiuos,tai Ligita irgi šaukia,kodėl tetis išėjo,noriu tečiaus,tai gerai,kad prie pat,aprengiu ja ir nueina pas tetį į garaža 😀 O Ligita jau savaitė kaip viena miega,parsivežė nuo tetos lėlytę-leliuką,tai dabar su juo miega 😀 nu vis zyzia kartais,kad nori su manim miegot,bet pasakau ne,ir tenka su leliuku miegot,bet užtat naktį atsibudus,nebešaukia,kad ateičiau,o taip tai kai lunatikė ir lakstaus nuo vieno prie kito 😃 bet va kelis vakarus tetuko prizyzė,kad pagulėtų su ja 😃

15. Apr 2013, 08:27

Negerai,kai tuos antibijotikus reikia gert,bet jai jau kitaip neišeina,ka padarysi,svarbu dabar jau Titui geriau ir praeis ta slogytė 😀 bet jūs ir sergat vis ☹ Ligita slogos kai turi nusičiaudėjus irgi ištysta iki žemės,taip juokingai atrodo aš ir sakiau tikras jūrų vėplys 😃 o ta dar bliaut pradeda ir šaukia mama saglys 😃

15. Apr 2013, 08:24

Labuka,tikrai Živile,smagu,kad vaikučiai sutaria 😀 Ligita tai su Mantu irgi pažaidžia,ir jis juokias iš tos sesės,kokia jam juokinga atrodo 😃 smagu žiūrėt 😀 Mantas tik atsibunda mažasis,Ligita sako ateinu aš,tai jai ką užsiėmus esu tai galiu pasibaigt,nes jis nebepyksta,o ji į lovytę pas jį atsigula ir žaidžia 😀 tik ateinu žiūriu abu be kelnių,pana sau nusimovė ir broliui numovė 😃 Mantas daba atradęs peliuką 😃 bet tik pliką palieki ir jau tempia jį 😃 tai juokingai atrodo,o Ligitai irgi įdomus daiktas,atėjus vis pačiupinėja,o brolis juokias 😀

12. Apr 2013, 00:04

P.S. jau maciau ir skrendanti gandra 😀

12. Apr 2013, 00:03

o Benulis ir vis pasloguoja, pakosti siek tiek. Bet tikiuos issikapstysim taip, orai jau vis gerokai siltes, tai gal ir susveiksim. 😀 Girdejot antradieni jau net iki +17 pranesa 😃 je, je!!! pasiilgau pavasario!!!! 😀

12. Apr 2013, 00:00

O Titas nuo antradienio geria antibiotika. Nes niekaip nesibaigia sloga ir pagerejimo nesimato, tik, kad sutirstejo sloga. Nieko neispucia beveik, o nosis visa uzgulus ir jokie net gelomirtoliai nepadeda. O kai is po pirmadienio nakties atsikele, tai jau akis buvo net uzpuliavusi. Tai ir prirase gyd. Nes faktiskai jam jau sloga tokia kaikosi menesi laiko. Tai jau treciadieni, kai pradejo veikti antibas, kai jis man pradejo ciaudeti!... Ir kai tik nusiciaudeja taip didziausi zali ir nutysta. Kai sakau kai koks veplys atrodydavo. 😀 Kai jam atidare tuos kamscius tai jau snd net zymus pagerejimas! 😀

11. Apr 2013, 23:53

Mano vyras jau trys paros kaip apsivertes darbais. Anksti iseina, kai mes dar miegam, velai grista, kai jau ir miegam. ☹ Tai Titas ir labai pasiilgo tecio, tai vis klausia kur mano tetis 😀 taip sunku su tais darbeliais, jei ka nori geriau tureti, tai turi labai dirbti, ar per kelis darbus, ar kazkur isvaziuot 😀

11. Apr 2013, 23:49

Sveikutes 😀 Sandra, Benukas dekoja uz sveikinimus 😀 Laura, taip gerai sutaria, jau nuopat gimimo Titas lb prieme broli. Dabar tai jau uzrankytes pradejo vedzioti, saugo ji, atima pvz smulkius daiktus ar popieriu jei Benas nusistvere. Jau darosi mano pagalbininkas 😀O Benas ir visur seka akimis Tita 😀 Zinoma buna momentu, kad ir pasipesa, ir sunkoka sujais. Bet jei gyvenime kada galeciau atsukti laika atgal, tai vis tiek pasirinkciau ta pati - pametinukus 😀

11. Apr 2013, 16:14

Labuka,Laura,tai ne taip supratau,galvojau,kad Eiviltė viena važiuos 😀 su tais darbais sunku dabar,jei ir yra koks tai moka minimuma,tai tenka arba į užsienius važiuot,arba su fūra ☹ nu bet gal kada susiras ir vietoj neblogai apmokama darbuka 😀

laurora laurora 09. Apr 2013, 19:40

zivile, fainos nuotraukytes. linksmuoliai broliukai. turbut neblogai sutaria? eivilte daznai mini teti. vis galvoja, kad atvaziuos tuoj. arba kai bunam kur isejusios, galvoja, kad tetis laukia musu namie

laurora laurora 09. Apr 2013, 19:31

ieskotis kito darbo neimanoma. vietoj dirbant daug neuzdibsi ir paskolu neismokesi. nors ir as isidarbinau, bet sunkokai mums su pinigais

laurora laurora 09. Apr 2013, 19:13

zivile, tos ligos ir mus kartais pakankina. betjau gal baigsis tos slogos ir kiti negalavimai. silteja orai. gal jau pavasaris pagaliau ateis

laurora laurora 09. Apr 2013, 19:13

labukas. sandra, eivilte ne viena vaziavo. as vaziavau is darbo ir pro autobuso duris is mamos ja paemiau.

09. Apr 2013, 13:54

Labuka,ačiū Živile,taviškiai išdykėliai irgi gražūs fainuoliai ir panašūs kokie,šiek tiek į mamytę panašumų yra 😀 sveikinam Benuką su pirmuoju gimtadieniu 😀 tai kur jau nebus Titui įdomiau,juk vyresnis,daugiau supranta 😀 mes jau irgi pagaliau pasveikom,tos slogos atsibodo,o žiemiški orai tai išvis,jau noriu pavasario 😀 Ligita irgi kosėjo,kaimynė turi inhaliatorių tai pasiskolinau,pasigarinom ir labai greit praėjo mums kosulys,Mantukui laringitas irgi raėjo kai pagarinau,jei nebutų buvę iš kur pasiskolint gydytoja būtų guldžius į ligoninę,bet daba gerai neprireikė 😀

08. Apr 2013, 23:36

Na ir musu keptieji keksiukai, pats maloniausias procesas - degustacija 😉

08. Apr 2013, 23:34

Nepatenkintas, kad atemiau burbulu putimo koteli is burnos 😃

08. Apr 2013, 23:33

Kasvakarines maudynes 😀

08. Apr 2013, 23:32

o cia abu valge saldytas vysnias 😃

08. Apr 2013, 23:30

Ne cia jau ne is gimtadienio. Mano katinelis 😀 as daziausi ir Titulis prase, kad ji papaisyciau 😀

08. Apr 2013, 23:28

Tinka dovana 😀 ir jau nusistveres mikes pukuotuko galva valgo, kaip ir jam priklauso 😃

08. Apr 2013, 23:26

Titui didesni ispudziai buvo nei Benui 😀 ir net uz broli zvakute uzpute 😃 tekom kartoti 😃

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 78