2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

08. Apr 2013, 23:24

Atvelykio zuikis 😀

08. Apr 2013, 23:23

Na o mes vakar Benuko gimtadieni atsventem, stai kaip smagiai plojo katuciu mazius 😀

08. Apr 2013, 23:22

Laura, tai tikrai vyras neilgai pabuvo, as tai jauciu negaleciau taip gyventi su tokiais ilgais issiskyrimais. Sakyciau, kad kita darba ieskotu. Na bet zinoma darbai nesimeto. Ir Eiviltei sunku, neklausineja po to kur tetis? Titui jau vakare toks poreikis tecio, tai vis klausineja kur tetis, kada gris. 😀 O kaip ten Laura, nelabai supratau, Eivilte viena autobuse vaziuos?

08. Apr 2013, 23:15

Sveikutes 😀 Sandra, oi kokie fainuoliai abu ir labai panasus 😀 Mantuka sveikinam su pusmeciu 😀 O mes tada kai uzsibaigem pazyma tai rasiau, kad vakare jau man toks itartinas, na ir ka nakti kokia sloga prasidejo. Tai skambinau gyd ir vel tesim pazyma 😀 na o po paros Benas su sloga. Ir viena nakti 38 temp turejo. Nu vienu zodziu 😀 Tai dabar dar vis sloguojam, bet jau tirsteja slogos, bet pasikimsusios abieju nosytes ir pakosti.

08. Apr 2013, 23:15

Sveikutes 😀 Sandra, oi kokie fainuoliai abu ir labai panasus 😀 Mantuka sveikinam su pusmeciu 😀 O mes tada kai uzsibaigem pazyma tai rasiau, kad vakare jau man toks itartinas, na ir ka nakti kokia sloga prasidejo. Tai skambinau gyd ir vel tesim pazyma 😀 na o po paros Benas su sloga. Ir viena nakti 38 temp turejo. Nu vienu zodziu 😀 Tai dabar dar vis sloguojam, bet jau tirsteja slogos, bet pasikimsusios abieju nosytes ir pakosti.

08. Apr 2013, 12:51

Labuka,Laura,ačiū už pagyras mano zuikiams 😀 šviesiaplaukiai abu jo,nes aš šviesi,o Ligita jau daba tamsėt pradėjus,anksčiau išvis geltoni plaukučiai buvo 😀 tikiu,kad liūdna atsisveikint ☹ nu bet ka darysi,tenka kai toks darbas,turi veiklos,eini į darbą,dabar greičiau laikas eina 😀 o Eiviltė nebijo viena į autobusą lipt?Ligita net nėra važiavus su autobusu 😃 jei reiktų įsodint ir dar vieną tai nežinau kaip būtų 😃 o Ligita juk buvo užsirakinus vonioj,gerai,kad pirmam aukšte,tai prirašėm langą atidaryt,ir įlipo vyras,o tai būtume galėję duris laužt 😃

laurora laurora 06. Apr 2013, 22:40

per velykas dirbau. siomis dienomis irgi dirbu, tai net nebuvo kaip vyra isleist tinkamai. bet gal taip ir geriau - maziau liudesio issiskyrus. nezinau, kiek laiko sikart bus reise. tada tai apie 2,5 men. isbuvo. o namie lygiai 2 savaites pabuvo. labai jau trumpai, bet jei butu pasilikes, tai apie pora men.butu namie teke but. o tai jau negerai, nes visa remiasi i pinigus. eivilte pas mano tevus isvezta. rytoj kai vaziuosiu namo is darbo isodins man mama pakeliui namo i autobusa ir parvaziuosim abi su eivilte. tik gaila, vyras velykines nuotraukas su savo fotoaparatu issiveze reisan. buciau ikelusi bent kelias. kiausinius daziau su paprastais dazais, o tuos, kurie verdant skilo, apklijavau kiausiniu lipdukais. radau kioske labai graziu su drugeliais, tai eiviltei buvo patys mieliausi. svest velyku tai nesventem, nes man darbas buvo. pirmaja velyku diena leido i darba nuo pietu eit, tai papusryciavom visa seima, tada pakeliui i darba pas tevus uzsukom. eiviltei jau is reiso tetis dideli sokoladini kiski buvo parvezes, tai tik per velykas padovanojom, dar nuo seneliu ir mano sesers daug kinder kiausiniu ir mazukiausinuku-saldainuku gavo. kadangi jau i saldumynus nebenorejo ziuret, tai parvaziavus namo isidejo visus i savo zaislini puoda ir vire ant savo virykles (kazkada gavo dovanu) ir dalijo savo lelems ir meskinams. o kai tetis pasiule sudauzt tikrais marguciais, tai paeme po kiausini i abi rankas ir trenke viena i kita. kaip juokiausi 😃 kaip pasiule tevas, taip ir padare vaikas 😃

laurora laurora 06. Apr 2013, 22:28

sveikutes. su praejusiom velykomir ateinanciu atvelykiu. nebesergam jau. bet siandien vyra isleidau reisan, tai jauciuosi kaip sirgdama ☹ sandra,kokie grazus tavo vaikuciai. abu tokie sviesiaplaukiai. mano eiviltes tai oranziniai plaukuciai, nors nei 1 su vyru nesam raudonplaukiai, turbut is vyro tetu kazkoki pavelda gavo, nes is mano giminaiciu nera raudonplaukiu. ai, bet kai panele bus, jei nepatiks, gales dazytis palukus kaip nores. nesuku del to galvos. dziaugiuosi, kad sveika ir protinga auga.

05. Apr 2013, 09:44

abudu telpa lavinimo kilimėly 😃

05. Apr 2013, 09:41

su sese 😀

05. Apr 2013, 09:41

Živile,tai smagiai laika leidžiat 😀 o aš ir galvoju kur čia dingusios 😀 o mes jau pusmetuką šventėm 😃 va parodysiu kokie paaugę 😀

05. Apr 2013, 09:36

Su praėjusiom Velykom 😀 tos velykos kažkokia nesamonė,dar tiek sniego ☹ dar vaikai sirgo tai kažkaip nelabai jutau šventinės nuotaikos,bet buvom prasirgę,nuėjom pas kaimynę,ten prisikūrenus,visi bordiniais žandais sėdėjom,tai išėjom į lauką ir matyt pertraukė ir Ligitai sloga,kosulys,Mantas iš paskos ☹ aš tai irgi su kiaušinių lukštais dažiau kiaušinius,tai bent natūralū dažai,o tuos cheminius teta atsivežė tai irgi išmečiau lauk,nei vieno nelupau,Ligita pasiėmus žaidė tai visi pirštai žali liko 😃

05. Apr 2013, 09:32

Labuka,nu jo 12 šilumos nekas 😃 pas vyro močiute būna 7 o ji sako man šilta,praeita žiema išvis kambary kibire vanduo užšalo,o ji bijo kūrent,kad neužsidegtų,bet dėdė atvažiavęs kai iškūrena tai jau šilta būna,pas mus irgi pečiais kūrenamas namas,bet pasikūrenam,kad 23 būtų ir normaliai,kai per daug karšta vėl negerai,bet pas mus žiema per šalčius ryte dar 19 šilumos būna 😀

02. Apr 2013, 23:56

Laura, kaip jusu sveikateles? 12 silumos, tai kosmaras! Tai kur cia nesusirgsi. Jauciu sedeciau su paltu ir pirstinem 😀 Pas mane jei jau nukrenta 21,5 tai man jau salta! 😀 o mano Titui tai vis ta dar keista sloga. Bet uzbaigiau snd pazyma. Tai snd kaip tycia su viena puse neprakvepuoja ir paumejo sloga.

02. Apr 2013, 23:52

Mes su Titu Velykom kepem keksiukus, puosem visokiais pabarstukais ir sokoladu. Ir darem zelinius kiausinius 😃 na o dabar ruosiames po truputi brolio gimtadieniui 😀 Vel nusimato daug sveciu!

02. Apr 2013, 23:52

Mes su Titu Velykom kepem keksiukus, puosem visokiais pabarstukais ir sokoladu. Ir darem zelinius kiausinius 😃 na o dabar ruosiames po truputi brolio gimtadieniui 😀 Vel nusimato daug sveciu!

02. Apr 2013, 23:49

Sveikos 😀 su praejusiomis sventemis! 😀 As tai labai uzsiemusi buvau. Ir sveciu daug turejom. Ir sia savaite busiu uzsiemusi. Kaip atsventet? as tai kiausinius dazau su vasku ir svogunu lukstais. Nuo mamos ismokau, visa gyvenima taip darem ir as taip darysiu 😀Titas ir margino su vasku, tik nelabai supranta dar kad reik vis padazyti i vaska po kiekvieno potepio. O jis pamirko ir piesia ilgiausiai 😃 Sveciai atsiveze kiausiniu dazytu zaliu, matyt dazuose, tai visus ismeciau. Baltymas visas zalias ir pirstai nusidaze zaliai kol nulupau 3 kiausinius 😃 Tai net citrina nepanaikino zalumo. Siaubas tai kaip galima valgyti tokius kiausinius!

laurora laurora 29. Mar 2013, 14:36

kada dazysit kiausinius? su kuo dazot? as tai su kiausiniu dazais dazau. dar kai kuriuos lipdukais apklijuosiu. gal siandien dazysiu, nes rytoj man darbas. ir velyku abi dienas dirbt reikes.

laurora laurora 29. Mar 2013, 14:35

sveikutes. kur taip dingusios? mes tai pries savaite sulaukem tecio. bet nuvaziavom kaiman ir susirgau as, tada eivilte truputi, o dabar vyras sirguliuoja. be temperaturos visi sirguliuojam, bet vis tiek nefaina. uosviene durniuoja - vosne invalidais isvadino, kad susergam vos tik atvaziuojam. bet pas ja tik 12 silumos,kad ir kaip kurenama bebutu. nekreipiu demesio i ja. sena, tai ir nusisneka.

23. Mar 2013, 11:20

Bet kaip sunku jaučiu Eiviltei,vis kiekviena kart turi pratintis prie tečio,nors vaikai juk greit pripranta,truputi pažaisk su jais ir jau gerai 😀 Mantukui daba dantukai kalasi,apačioj 1 pradygęs ir trys iš paskos,jau per smegenėles matosi,kad baltuoja,bet niekaip nepralenda 😃 tai piktukas biški yra ir graužia viska kas papuola 😃

23. Mar 2013, 11:17

Labuka,nu va kaip smagu,kad jau visi išgiję ir šventėms sveiki būsim 😀 su tais vaikais tai sunku tikrai ka nors turėt 😃 aš tai gėlių turiu pasisodinus visokių,paskui kai atšils nešiu į lauką pasodint ir pomidorų kelis pasodinau 😀 reiks dar ir svogūnų pasisodint kažkaip pamiršau 😀 o gėlytės pradygusios jau,Ligita atėjus ir pešioja lauk po vieną 😃 nu sakau ką čia dirbi 😃 gerai,kad pamačiau,o tai jau būtu viska išpešiojus 😃 nu gal ir ilgesnį laiką reiktų pagert nuo sinusito vaistus,o aš kai jau gerai būna ir nebegeriu,tai išgėriau tik viena lapelį

23. Mar 2013, 09:00

o i darzeli as ir dar iki Velyku nevesiu, nes ryte jam buna pasikimsus nosis. Tai galvoju, kad neatkristu. O Eiviltei zinoma bus smagu su teciu pabuti 😀 As ir kaip tik maciau ta laida svajoniu sodai. Tai ir galvojau taip pasidaryti, bet kazkaip i vazona pasisodinau. 😀

23. Mar 2013, 08:55

Sveikutes. Laura, pas Tita tai seniai visi dantuliai isdyge,kazkaip jam dygo be slogos. Bet zinau, kad kitiems taip buna. Bet kaip jums tada liudna, kad per sventes reiks tau dirbti... ☹ as tai pamenu, kad tu buvai labai apsirgus. As tai po ligu tada kai sirgau, tai jau pora men kiekviena ryta geriu citrina. 😀

laurora laurora 22. Mar 2013, 18:06

as tai nesu sodininke ir su darzovem (kad ir ant palanges) man labai nesiseka. tiksvogunelius pasodinau pagal "svajoniu sodus", tai kaip isaugo kupstas... eivilte laiskus pati skinasi ir valgo

laurora laurora 22. Mar 2013, 18:03

as tai nuo sinusito net antibiotikus geriau. susidejo man i kruva sinusitas+bronchitas, tai su temperatura pas daktare savo teko eit ir biuleteni dave. betcia gal pries pora savaiciu buvo taip. o dabar kol kas nesergam. ir darzelyje vakar buvo, bet tik 1 diena. tetis grizo,tai nebeves turbut darzelin, nes jis labai pries darzeli del kazko.

laurora laurora 22. Mar 2013, 17:44

pas mus tai siandien labaiprastas oras - nors saule sviecia, bet vejas didziulis. bet kai tetis jau yra, tai visi i parduotuve pavaziuosim.

laurora laurora 22. Mar 2013, 17:41

nebusim kartu per velykas, nes man reikes dirbtabi velyku dienas

laurora laurora 22. Mar 2013, 17:40

zivile, eiviltei tai buvo kazkadasloga, kai dantys dygo. tokia skysta, bet pastoviai tekedavo, o kai prasikale dantukai (dygogal kokie 3 vienu metu), tai slogytes kaip nebuta

laurora laurora 22. Mar 2013, 17:40

zivile, eiviltei tai buvo kazkadasloga, kai dantys dygo. tokia skysta, bet pastoviai tekedavo, o kai prasikale dantukai (dygogal kokie 3 vienu metu), tai slogytes kaip nebuta

laurora laurora 22. Mar 2013, 17:39

labukas. pagaliau siandien sulaukiau vyro 😀 tik eivilte dar nelabai jo pripazista - po truputi pradeda su juo bendraut. stebisi maniskis, kad labai paaugus, daug sneka, savo nuomone turi.

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 78