2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

kristuliuuxx kristuliuuxx 27. May 2013, 15:01

sveikos 😀 na kaip besilaikot. Va jau pradedu galvot apie sunaus gimtadieni 😀 galva sukas kaip ka idomiau padaryt , kokiu idomesniu zaidimu sugalvot kad sweciai butu uzsieme ir taip toliau.... torta kaskaip galvoju bandyt ketp paciai bet dar tiksliai neapsisprendziau 😀

laurora laurora 25. May 2013, 09:36

eiviltes gimtadienio turbut nedarysiu, nes paskaiciavau, kad dar gipse tureciau but. o kol gipse, tai nesinori jokiu sveciu priiminet. pati psichologiskai blogai jauciuos, jei kas ateina ir mane su ramentais mato - tokia letai judancia, greit pavargstanciu ir pastoviai sedincia

laurora laurora 25. May 2013, 09:34

labukas. virtuvele eiviltei pries metus dovanojau. ten ji su svieciancia kaitlente, kepimo garsu. bet elementai kai nusedo, tai nebeidomu jai zaist. vis neprisiruosiu nusipirkt. o reikia butent duracell, nes su kitais neveikia

24. May 2013, 13:39

Sveikos 😀 Sandra, isivaizduoju kaip isigandai del Ligitos, kai tokias rankas pamatei, man ir kojos drebetu... Gerai, kad viskas gerai ir didesniu bedu nebuvo. Taip, gimtadieniai ne uz kalnu. Titas vis sneka, kad jo gimtadienis vasara, net menesi pasako 😀 Jau labai laukia ir sako teti padovanok man virtuvele 😃 Darius sako, o ka tu darysi su ja? Tai jis: valgyt tau virsiu 😃 Zinau, kad jos brangios, bet gal reiks pasidairyti 😉 Sandra, smagu kai savas kiemas tai supynes, ciuozyklos lb geros dovanos. Titui lb batutas patinka. Kai nueinu pas drauge, tai ne tik Tito, bet ir Beno negaliu nukelti 😃

laurora laurora 21. May 2013, 12:23

taigi va, sandrut, musu maziams gimtadieniai prasides. vyras tai zaisline skalbimo masina is reiso atves. kad ir deveta, bet veikianti. as tai daktaro rinkini labai noriu padovanot. tik ko gero sia dovana reikes atidet velesniam laikui.

laurora laurora 21. May 2013, 12:20

labukas. tai gal apmazes ligu vasara. nors kas ten zino... eivilte pasigavo sloga parduotuven su mano mama nuejus. lauke karsta buvo, o pro parduotuves duris einant salta ora pucia. pacioj parduotuvej irgi kondicionieriai ijungti, tai daug ir nereikejo eiviltei. tik tiek, kadgal greitai praeis tokia problemele.

20. May 2013, 09:28

Živile,nu bet jūs vargšiukai vis sergat,nu daba vasara,gal biški pailsėsit nuo ligų 😀 Ligitos jau gimtadienis greit,tai su sese žadam čiuožykla nupirkt 😀 tai vis ieškau kokios padėvėtos,nes naujos tai labai brangios,buvau galvojus ir apie batuta,bet jų kainos tai išvis,arba jei nebrangu tai visai toks mažiukas

20. May 2013, 09:26

Labuka,vajei Laura,kad nepasisekė ☹ nu tikrai abydna,kad taip ☹ o mes tai vis lauke būnam,Mantas jau atsistoja keturiom 😃 bet griūna ant pilvo arba pradeda pykt,tai vėl pasodinu,o jis vėl keturiom 😃 nesupranta dar,kad galima ropot 😃 bet jau vietoj nebenori sėdėt,juda kruta žiūri tik ką pačiupus,sukas sukas 😃 o Ligita į pirštą įsipjovus buvo,o kiek kraujo,galvojau,kad pirštą nusipjovė,abi rankos kruvinos,bet kai nuploviau tai tik biški tebuvo,bet pamačius tiek kraujo tai kojas pakirto

laurora laurora 18. May 2013, 13:19

jo. neapmokes. bandziau tartis su daktaru, bet pasake, kad jis nerizikuoja. apie 2 menesius biuletenis.

17. May 2013, 23:14

Laura, o kaip suprast baltas biuletenis? ta prasme neapmokes? Na tikrai nepasiseke. O tu pijoku tai nieks neima, kai sako velnias pagalve pakisa. Tai kiek dar laiko busi biuletenyje?

laurora laurora 17. May 2013, 18:48

va, pijokai vaiksto diena is dienos girti ir jiems jura iki keliu, o cia perkelis metus isvaziavau gamton ir parsiveziau trauma 😕

laurora laurora 17. May 2013, 18:45

su kolektyvu gamtom lekem. pabaliavojom, tada sokom. sokant kryptelejo koja ir viskas ☹ bet blogiausia, kad baltas biuletenis bus, nes isgerus buvau ☹ kaip abydna, tai ne tas zodis. nuo studiju laiku nesu baliavojus ir sokus. tik pasisedejimai su draugais budavo. o kai pagaliau islekiau kazkur, iskart trauma. ir svarbiausia, tik sampano geriau, nes degtines nemegstu. esme buvo sokiuose.

17. May 2013, 09:23

o mes tai laikomes neblogai. Ejom jau i darzeli sav laiko, na ir is darzelio parsinese svelnu roto vir. Na tai as ir Benas po Tito persirgom. paskui po roto sloga islindo tai sav namie buvom. Jau snd vaz pazyma uzdaryti. Daznai bunam lauke, einam i svecius pas drauge, ji nuosavam kieme gyv. Tai ten turi ir batuta 😀 tai Titui ir Benui labai tinka 😉

17. May 2013, 09:20

sveikutes. Laura, o jei! tai kaip tai atsitiko? Darbe ar kur tai ivyko?

laurora laurora 16. May 2013, 17:26

labukas. As ligoninej. Koja susilauziau ☹

06. May 2013, 20:53

Labuka,Živile,tai gerai,kad jau pasveikot 😀 o nuo slogos mes irgi vibrocil naudojam,bet daba benu vaistinėj buvau nusipirkus vaistų su jodu tai labai greit praėjo 😀 tik va jie viena mėnesį tegalioja 😀 o inhaliatorių aš irgi pažiūrinėju nete,nu bet vis pagailiu pinigų ir nenusiperku 😀 tai vaikams gi visalaik reikia to žaislo kurį kitas turi 😃 šiandien kaimynas Ligitai įkando į ranką,kad net kraujas bėgo ☹ nu bet nesikandžiodavo,Ligita tempė jį už rankovės,o tam nebėjo apsigint ir įkando

04. May 2013, 16:02

Snd buvom gimtadieny zaidimu kambary tai kada ikelsiu foto. Abiem patiko labai, o Benas tikras dalyvis buvo, net nesitikejau ! 😃

04. May 2013, 16:02

O Benukas po tu ligu, jau 5 naktis kai nakti nebevalgo. Mat temp kai turedavo tik arbatas gerdavo troskuli numalsinti. Na ir misinio nereikdavo, nes jei pasiulydavau mazai isgerdavo, tai nakti daviau arbatas nesaldintas. Na kai sako nera to blogo kas neiseitu i gera 😀 Atsikelia tik apie puse 6 atsigerti misinio. Ir iki 8 vel miega. O tada pusrycius jau valgom 😀 Na kai ilgesni laika jau ismiegos nevalges ir ramiau miegos, tai kelsiu pas Tita. Titas sake nori su broliu miegoti ir jau daznai nueina pas mane i lova ir abu susikabina, Benas isikimba Titui i plaukus ir uzmiega. Titas tik supyksta kai Benas jo meskuti atimineja, tai pakisa kita toki. Bet Benui reikia buten Tito 😃

04. May 2013, 15:57

Benas dar nemoka pusti, dar per mazas. 7d. bus tik 1,1men 😀 As ir mokinu ji pusti, kartais kazkaip sukvepuoja, tai kai spaudineji nosiuka tai kazkiek ispucia 😀 Mes tai vibrocili lasinam, kai nosis uzsikimsus, kazkuriam laikui padeda 😀

04. May 2013, 15:53

Mano pazystamos ir turi inhaliatoriu, pati buvau jau susigundzius pirkti, netu ir ziurinejau koki pirkt. Bet kazkaip nenusipirkau. Siaip labai patenkintos mamos. Man viena gyd sake, kad su mazais vaikais reik toki turet namie. 😀

04. May 2013, 15:52

Sveikos 😀 Laura, ne mums buvo pasirodo paragripo virusas, kuris pasireiske be gerkles skausmo ir raudonumo. Kraujas kuo puikiausias, rodo tik virusa. Titas karsciavo 6 dienas, Benas maziau, nes pradejom gerti Tamiflu nuo viruso. Jis labai kartus, tai po pirmos dozes abu apsiveme ,mat tuscias skrandis, nuo aukstos temp nieko nevalgydavo. Bet maisiau su skysciais, misiniu ir paskui nieko. Na ir issikapstem. Bet jau gydytoja turejo tokiu minciu abu i ligonine guldyti, jei dar kart butu isveme vaistus. Na dabar jau issikapstem, bet kol kas i darza neleidziu. Noriu kad imunitetas siek tiek atsistatytu.

04. May 2013, 12:57

Ligita tai juk tūtės niekada neėmė,piršta čiulpdavo,bet atprato kai 7 mėn kažkur buvo ir dabar tai nesugalvoja,kad reiktų čiulpt 😀 aš tai galvoju Mantui kai metukai bus irgi iškelt į kita kambarį galės su Ligita vienam kambarį miegot,jei tik paisduos iškeldinimui 😃 Ligita jau senai kitam kambary miega,o dabar kai su leliuku-lėle savo miega tai išvis pas ją nebereik eit,ir naktį atsibudus įsijungia savo leliuką ir toliau miega 😀

04. May 2013, 12:52

nu dėl temperatūros tai nežinau iš tikro,vieni sako galima maitint,kiti,kad ne,tai aš maitinau kai nukritus temperatūra buvo,o dėl antibijotikų tai mūsų gydytoja sakė galima maitint,nes labai mažai į piena patenka,bet antibijotikų tai negėriau,išgijau ir be jų 😀 inhaliatoriaus mes neturim,bet kaimynė turi,tai kai reikia pasiskolinam,nu iš tikrųjų tai geras daiktas,Ligita kai kosėjo pora dienų pagarinau ir kosulio kaip nebūta,ir Mantui laringitas kai buvo gydytoja buvo prirašius adrenalina garintis,tai išgijom irgi,nei antibijotikų neprireikė,o mineralinis juk su druska tai ir padėjo,mes druskos vandeni su brontex tirpalu garinom nuo kosulio Ligitai

04. May 2013, 12:42

Labuka,nu žinok dėl Ligitos ir man neramu buvo,nes ji juk maminukas buvo,jokio kito vaiko negalėdavau paimt apart jos,bet prisitaikė ir jau išmokus dalintis,o taip tai jai viskas gi būdavo,nu aišku reikėjo biški laiko,kad priprastų prie brolio,sakydavo,kad vešt atgal į ligoninę 😃 bet dabar tai jau niekam neatiduoda brolio ir nenori,kad kas kitas imtų be manes ir tečio 😃 vaikai juk greit prisitaiko 😉

laurora laurora 04. May 2013, 00:11

sandra, o su temperatura negalima vaikucio maitint? kai kur buvau skaicius, kad ir antibiotikus vartojant galima maitint

laurora laurora 04. May 2013, 00:08

zivile, nebuvo kartais tavp vaikuciams 3-diene karstine ? eivile pries 1,5 metu sirgo - auksta temperatura (be jokiu skausmu), kuri po 3 dienu kaip niekur nieko isnyko ir prasidejo berimas. mes su sia liga gulejom ligoninej, nes labai prastas kraujo tyrimas buvo, o kai nukrito temp, iskart kraujas atsistate

laurora laurora 04. May 2013, 00:02

eivilte tai vis dar salia musu miega. dar nedristu iskeldint jos i kita kambari. maza to, tas kambarys ziema saltas buna, tai neiskeldinu jos. nors jau reiketu keist lovyte i lova. ne del to, kad 3 metai sueis, bet del to , kad lovyte jau gerokai suluzus. ... vis pataisom kazkiek, betpasokineja, ir vel luzta

laurora laurora 03. May 2013, 23:54

eivilte snarglio irgi nepakencia. rekia, kad duociau servetele. kartais ilasinu jai atskiestu "paleistuves" sulciu. tai labai ciaudo nuo ju ir juokias. galvoju, kiek turiu geliu namie, tai puse is ju vaistines- alijosius, paleistuve, jeronimas. labai patinka tos geles, kurios ne tai kad grozi suteikia, bet duoda naudos

laurora laurora 03. May 2013, 23:49

sandra, eivilte kai darzelyje pamate berniuko "peliuka", tai sako:pas mane yra dziunze, o pas martyna kirmele. kaip juokas sueme 😃

laurora laurora 03. May 2013, 23:46

zivile,o benas nemoka dar pusti nosies? eivilte 1,5 metu buvau ismokius pust nosi, bet po to ilgokai nesirgo ir pamirso, kaip reikia pust, tai dabartik traukia. visaip mokau as ja, bet ji traukia. o jei uzsikimsus nosis buna, tai, neuzmiega. tenka tada vaikiska galazolina lasint. laime, kad retai labaitaip buna, nes galazolinas nerageras vaistas, nors ir pramusa sloga tam kartui. ir nesinori jo labai lasint, bet ji miegodama pirsta ciulpia, o kai uzgulus nosis, tai negali ciulpt ir rekia.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 78