2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

11. Jun 2013, 23:25

oi jei, Laura isivaizduoju. Tiek laiko nematyti vyro, kaip sunku.....Kaip tavo koja?

laurora laurora 10. Jun 2013, 23:03

ai, mane tai depresija kazkokia puola 😕 sitiek laiko namie, vyras dar negrizta. kaip isvaziavo po velyku, tai niekas dar jo nesiuncia namo.

10. Jun 2013, 17:27

kaip jus laikotes?

10. Jun 2013, 17:26

Labuka, man tai neleido vis prisijungti. Tai parasiau MK i facebook tai kazkodel parase visai kitokiu slaptazodziu prisijungti, tai ir pavyko. Na reik iprasti prie naujo dizaino. Reik pasistudijuoti, kol randi ka 😀

laurora laurora 08. Jun 2013, 00:20

sveikos. kur pradingusios? kaip naujas mk dizainas?

01. Jun 2013, 08:25

Labukės,nu mūsų kompa pataisė,kol Ligita neužtrumpins vėl 😃 reiks saugot labiau 😀 mes tai šiandien važiuosim į mini zoologijos sodą,dar nebuvom ten,manasis dirba tai su tėvais važiuosim,gal dar prie jūros nulėksim,jei šilta bus,nes dabar tai taip apsiniaukę,nu mes tai nesergam,tfu tfu tfu,Ligita per balas basom kojom laksto 😃 kaimynas sako tai ji taip basom ir bėgioja,nu jo sakau gi vasara,kiek mes lakstydavom ir nieko,gi grūdintis reikia,o jei saugosi kaip kiaušinį ir sirgs pastoviai 😃

01. Jun 2013, 08:31

Laura,tai tikrai spėsi išgyti kol vyras griš 😀 mes irgi žadam šašlykiukų išsikept,jau ketvirtadieni užmarinavau,tikiuos lyti nepradės 😃 aš vakar dariau du tortus jogurtinius,viena su vaisiais kita be,nes Ligita nemėgsta su vaisiais,nei jogurto nevalgo kai būna uogu gabaliuku 😃 kiekvienas vaikas skirtingai 😀 nuo Ligitos šokolado jau irgi nepaslėpsi,o kakavos galėtu visa maišeli jaučiu per diena išgert 😃 Živile,su sukaktuvėmis jus 😀 nors ir pavėluotai,bet sveikinam 😀 jau tikrai smagu prisiminti tokias akimirkas 😀

01. Jun 2013, 08:35

va mano panelė burbulus pučia 😀

01. Jun 2013, 08:38

va Mantukas jau stovi 😀 kur tik gali ten kimbas ir stojas 😃 ropoti nenori,pabūna keturiom ir sėdas 😃 arba ant pilvo griūna 😃 gal ir neropos sakau iškart pradės vaikščiot 😀 Ligita tokio amžiaus keturiom visur nueidavo 😀

01. Jun 2013, 08:40

ir viena torta parodysiu 😀 kita apipyliau su žele tai biški per anksti nelabai gražus gavos 😃

laurora laurora 02. Jun 2013, 10:49

labukas. grazus vaikuciai. ir kiemas, matosi, didelis pas jus, sandra. smagu vaikuciams bus siaust. o siaip mamytes, gal galit primint, kuriomis dienomis vaikuciu gimtadieniai? po metu kazkaip pasimirsta. eiviltes tai 15 d. tai dar beveik puse menesiuko.

laurora laurora 02. Jun 2013, 10:51

kaip norisi i lauka man. kaip atsibodo tarp 4 sienu sedet ir nieko neveikt. kad ir ka bedaryciau (siuvineju, neriu, origami lankstau), viskas taip greit nusibosta. norisi kazkur iseit, pajudet, o ne vienoj vietoj but 😕

02. Jun 2013, 13:50

Sveikos 😀 Sveikinam Ligituke su 3- uoju gimtadieniu!!!!! 😀 Kiek pamenu 1 diena svenciat 😀 Eiviltes irgi atsimenu, kad 15d. O Tito tai 21d. Sandra, jau koks Mantukas paauges, labai mielas 😀 Tortas ir super! Bus linksma Ligitai 😀 Aciu Sandra uz sveikinimus 😀 o kada jusu sukaktuves bus? ir kiek meteliu?

02. Jun 2013, 13:52

Titas ir kakava galetu gerti ir gerti. Sokolada ir suvalgyt jauciu ant karto galetu 😃 Bet va nutelos nevalgo 😀 Tetis norejo Titui pasigerinti, nupirko nutelos, o jis paragavo ir sako netinka 😃 tai ir nesuprantam kodel 😀

02. Jun 2013, 13:54

Laura, isivaizduoju, kad pabosta namuose sedeti, ypac kai grazus dar orai tokie. Sandra, kaip faina, kai jums jura arti, galima daznai nuvaziuoti. As ir planuoju Tita i zoologijos soda nuvezti, nes lb patinka gyvunai. Pasiima knyga enciklopedijos su gyvunais ir ilgai varto susidomejes 😀

02. Jun 2013, 14:00

va mano tortas kai dariau mamos dienai, tai smaliziu neatsigyniau 😉

02. Jun 2013, 14:04

Mano druckiai ant batuto duodasi 😀

02. Jun 2013, 14:06

Benas zaidimu kambary

02. Jun 2013, 14:09

Titas 😀

02. Jun 2013, 18:28

Labuka,oi tikiu Laura,kad atsibodo namie sėdėt,ypač kai tokie gražūs orai,Živile,aha,Ligitos gimtadienis 1 d 😀 tavo tortas irgi gražiai atrodo,manau,kad skanus turėjo būt 😃 nu aš du dariau,bet nei vieno neliko 😃 Ligita gavo pinigėlių tai šiandien užsakėm batutą,galės šokinėt 😀 Titas su Benu kokie jau paaugę vyrukai,smagiai duotis jiems abiems 😀

02. Jun 2013, 18:31

nu mes susituokę tai neilgai,gruodį bus keturi metai 😀 o kaip kartu jau visi devyni metai 😀 o Ligita kažkaip irgi nelabai valgo nutelos,kakava tik su pienu,kitaip negeria 😀

laurora laurora 02. Jun 2013, 19:18

prisidedu ir as prie sveikinimu ligitai (H) nepykit, kad tokia uzuomarsa esu.

laurora laurora 02. Jun 2013, 19:24

tai kad abieju jusu mazyliai jau dideli. o atrodo dar visai neseniai lauketes. mestai su vyru kaip ir svarstem apie mazyli, bet dabar turbut kuri laika nebus imanoma. reikes dar daktaru paklausinet, ar ploksteles kojoje gali itakot nestuma. mat jas kazkada reikes isimt, o tai irgi siokia tokia operacija su apmarinimais iki puses

laurora laurora 02. Jun 2013, 19:28

batuta ir eivilte megsta, bet mes neturim galimybes ji laikyt, tad visada laukiam kur kokios karuseles atvaziuoja, tada paislaidaujam batutams ir karuselems, nuo kuriuneimanoma vaiko atgint

laurora laurora 31. May 2013, 12:54

na jus ir saunuoles... kepat tortus. as tik 1 karta esu iskepus - si pavasari, kada sveikinau tevus. eivilte net neparagavo. ji tortu jokiu nevalgo vos tik pamato, kad su pertepimais. jai geriau tada batona valgyt 😃 keista ta mano panele. ir kakavos negeria. nera gyvenime ragavus kakavos. klausiau, kodel negeri, tai sake todel, kad ruda 😃 nors sokolada tai kerta - niekur nepaslepsi 😃

laurora laurora 31. May 2013, 12:49

sveikos. kaip sveikateles busimu torto valgytoju? gal jau nebesergat? vis gi vasara 😀 eivilte buvo pradejus koset, bet inhaliatorius padejo. po 3 d. pakvepavimu dingo kosulys. gimtadieni, speju, bent pora savaiciu nukelt reikes. eiviltes kriksto mama nores pasveikint. jau gal be gipso busiu, tai galima bus sode su saslykais pasisedet. na, dar nieko konkretaus nezinauir negalvoju. dar vyras negrizes is reiso. kaip isvaziavo po velyku, taip ir iki siol sedi reise. siaip ,man gal dar ir geriau, kad jo nera, nes noretusi kur nors su juo islekt, o kai gipse esu, tai niekur nesinori. o kai gris, gal visi i zoologijos soda nuvaziuosim. labai noriu eiviltei parodyt gyvunus. dabar toks amzius, kai tikrai turetu patikt visokie gyvunai😀

30. May 2013, 15:07

Laura, tai jau tikrai butu su sveciais sunku suruosti gimtadieni, ir zinoma psichologiskai sunku. Jau tik savam rate su tortu is zvakutem pamineti.

30. May 2013, 15:05

Sveikos. As ir vis suku galva su tuo gimtadieniu, kaip cia padarius paprastai ar idomiau. Niekaip neapsisprendziu. 😉 Torta ir as zdu pati padaryti, tik gal sakiau, kokiu figureliu pas kepeja uzsisakysiu, kad Titui idomiau butu. Nu dar ziuresiu. 😀 Siandien musu linines ar kitaip vaisines sukaktuves 😀 Pavarciau nuotraukas, tai smagu prisiminti ta diena, pakartociau dar karta!!! 😃

kristuliuuxx kristuliuuxx 28. May 2013, 12:51

na mes irgi ketinom pirk nauja batuta bet va nusipirkom padeveta jis nei suplysei nei ka tik va apsaugu nebuo tai vyras sukonstravo 😀 tai kiemas pilnas vaiku 😃 o seip batutas labaj smagi pramoga vaikams ir netik 😃

28. May 2013, 11:34

Labuka,pas mus dabar kompas sugedo ☹ tai nežinau ar šita mėginsim taisyt ar kita pirksim,bet dabar be kompo sėdžiu ☹ Živile,aš tai irgi pagalvoju apie batuta,nu bet jie labai brangūs,ai nebežinau jau ka čia padovanot 😃 bus matyt 😀 o tortas tai žadu pati iškept 😀 kažko daug nedarysim,biški pasėdėsim ir viskas 😀 Laura,tikiu,kad nefainai dabar su ramentais ir dar vienai paskui Eiviltę lakstyt

1 2 3 4 5 6 7 ... 78