2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

laurora laurora 06. Sep 2013, 02:04

atostogavom ir mes, kol vyras buvo namie. pastoviai kaime budavom. as vaikus priziuredavau (savo ir kaimynu, kurie ateidavo pas eivilte pazaist), o vyras su uosviene dirbo. eivilte visai laukine pasidare. tetis taip islepino ja, kad net parduotuvej ima rekt, jei ko neperkam. prie manes taip nebudavo. niekada nera rekus, nes jei kazko isinoredavo, pasakydavau, kad cia yra brangus daiktas ir norint ji nupirkt reikia pataupyt pinigelius. ji ta puikiai suvokdavo ir nerekdavo. o kai tetis grizo, pasidare betvarke. zino, kad jei reks, tai tetis bijodamas zmoniu demesio nupirks jai viska. greitai suprato, kaip kovot uz save. del tolabai pykausi su vyru. jam rekiantis vaikas yra tragedija, o as jam aiskinu, kad visi vaikai rekia. pati kai dirbau fotoatelje prekybos centre, tai ne tokiu maziuku rekianciu prisiziurejau. vieni tevai panikuodavo, o kiti nekreipdavo i ozius demesio.
prie tecio ir namie daznai pykdavo - daiktus ismetydavo uzpykus, ko pas mane nebudavo. po tokiu ilgu lepinimo atostogu nezinia, kaip bus darzelyje :O

laurora laurora 06. Sep 2013, 01:55

labukas . ziuriu, griztat is atostogu 😀 ruduo man siemet su daug kuo sutampa: siandien vyra isleidziau reisan; siandien uzdare biuleteni, tad sekmadieni jau i darba keliausiu; eiviltei darzelis prasides po ilgu vasaros atostogu...
kad zinotumet, kaip tuscia namuose, kai vyras isvaziavo. taip nejauku. buvo namie nuo joniniu, tai net negaliu patiket, kad siandien isvaziavo. miegas net nebeima, nors rytoj anksti reikes keltis. daug darbeliu laukia. suvaziuos giminaiciai, nes uzpirktos misios uz mirusius tevo tevus, broli ir seseri. o kiek dar visko sutvarkyt, nes vyras besiruosdamas toki bardaka padare namie... dar irremontus koridoriaus darem, tai kuoptis man paliko.
jetau, sandra, kaip tu sugebejai toki ankstyva rudeni apsirgt? sveik greiciau irneapkresk vaikuciu. mums tai pavasari su eivilte labai padedavo inhaliatorius. antibiotiku nei vienai nereikejo. net ir mama sirguliuodama kvepavo juo ir dziaugesi, kad pasveiko be vaistu. vyras tai labai pyko del inhaliatoriaus, kad pirkau, bet pamatys ir jis (tikiuosi), kad siemet nereikes eiti pas gydytojus mums su eivilte. bent jau pavasari tai eivilte su tempe buvo ir kosejo, betinhaliatorius padejo.
kaip jums faina, kad turit 2 vaikucius. mes su vyru nusprendem irgi antro susilaukt. tik deja, bedu turiu. jau 3 menesius nesergu menesinemis. ir ne nestumas man. tiesiog susilauzius koja priaugau svorio, o bet koks virssvoris man atsiliepia per menesiniu velavima ar dingima 😕

04. Sep 2013, 14:36

Labuka,su rudenėliu jus irgi 😀 o aš pačia pirma rudens diena apsirgau gerkle skauda,temperatūra,tikiuos vaikai neužsikrės,daba pradėjau vitaminus gert,nes jaučiu organizmas nusilpęs,matyt,todėl,kad vis Mantą maitinu 😀 o jis jau vaikšto jo,po kambarius ir lakstyt nori 😃 ant lovų jau visų užsilipa ir išlipt išmoko 😀 Živile,tai tu gal kokia sesele dirbi? aš tai va buvau nusiplikius koja,kai obuolių sultis kaitinom,dugnas stiklainio trūko ir tiesiai ant pėdos,oi kad skaudėjo,nu bet gerai,kad spėjo išgyt kol orai atvėso,nes daba jau be batų lauke nekas vaikščiot 😀

01. Sep 2013, 16:51

Sveikutes 😀 su rudenelio pirma dienele! 😀 kaip laikotes? Jau Mantukas gal vaiksto? 😀 mes tai vis mazai namie buvom, vis kur nors islekiam, zinoma dazniausiai i soda. Bet buvom ir pajuryje ir zoologijos sode ir pan. 😀 norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje. Titas jau 2 sav kaip eina i darzeli, lb nori. Jau nuo ruytojaus bus savo grupeje 😀 o as tai ir vis pora dieneliu padirbineju, turejau menesiuka atostogu, nes mano gyd.atostogavo. O dabar jau vel kibome i darbus. Parasykit kaip jus gyvenat? 😀

30. Jul 2013, 16:24

Labuka,jau jo Mantuka daba jau reik saugot,sakau kai vaikščiot pradės išvis bus reikalų 😃 jam irgi patinka po šiukšliadėžę raustis,viena diena ateinu į virtuvę,o jis jau išvertęs šiukšles,dar jeigu ko neleidi jis pyksta 😃 nu tas išlepinimas tai neįgerą,paskui baisu kur vaiką išsivest,nu bet taviškis retai vaiką mato tai matyt nori kompensuot,bet kad tas išlepinimas nelabai gerai,turbūt,nesupranta pats,jai Ligitai viską leisčiau tai irgi nelabai eitų susitvarkyt,nes ir taip ji pas mane ožkytė,mėgsta poperiukus išmėtyt,tai liepiu susirinkt,aišku nenori,tada pasakau,kad jokių ledų,jokių saldainių nebegausi,tai greit susirenka,nes žino jai jau pasakau tai taip ir būna 😃 oi šiąnakt kokia perkūnija buvo su žaibais tai siaubas,antra nakties dingo elektra ir nesenai tik atsirado

laurora laurora 29. Jul 2013, 00:12

tai dabar jau reikia saugot mantuka, kad ko nepridirbtu ar kad kur nenukristu uzsilipes. is spinteles turbutlabai domina? 😀 eiviltei tai siuksliadeze buvo labai idomi. laimei, vis pastebedavau, kad jau atsidarius ir ruosiasi siukslininkaut 😃 ir kiek savo zaisliuku buvo ismetusi. kai vaiksciot igudo, tai pampius savo nesdavo ir taip patikdavo jai 😀
dabar tai islepo visiskai, kai tetis grizo. parduotuvej nebesusitvarkom, nes rekt pradeda, kad kazko nori. su manim taip nebuvo, o tetis kai pradejo viska pirkt, ko tik isigeidzia, tai islepo. kaprizu pilna. kaime specialiai geles drasko ir siukslina. zodziu, paasikeite vaikas i blogaja puse visiskai 😕

laurora laurora 29. Jul 2013, 00:05

labas. taigi va, kad dabar ir sedim kaime. uosviene savais darbais uzsivertus, o as kur nors seslesnius darau.tiesa, pomiska jauir as vazineju. brukniu vakar 10 litru pririnkau. jau be lazdu vaikstau slubuodama. o ta vieta, kur bruknes atradom, labai gera - vyras priveza prie pat jos ir tada per samanas vaikstau atsargiai. sausaten, tai ir klupomis rinkau. visai atsitiktinai ja suradom. pries kokia savaite vaziavom del pramogos eiviltei. melyniu su sakelem skynem, nuo kuriu eiviltei labai patinka valgyti uogas, tai ir uzradom ta vieta. ji nedidele kaip sodo sklypelis, o bruknes net nepaliestos, tadlengvaiprisirinkau kibira

27. Jul 2013, 09:13

Labuka,oi kaip senai čia bebuvau,bet daba tai mažai laiko,tai uogaut,tai kokius agurkus marinuot,o kai laiko yra Mantas neleidžia sėdėt,atėjęs jau laidus tempia,mygtukus spaudinėja 😃 kai mūsų tas kompas vargšas,geriau visai nesėdžiu,Mantas jau labai nori eiti pats,kelis žingsniukus paeina ir paskui jau sėdas,vis bijo ir skuba labai 😃 Ligita vis brolį neša dabar ir į lovą įsikelia,tai žaidžia paskui susisėdę,o į Ligitos lovą Mantas jau ir pats įlipa,nes ji tokia žemesnė ir jam kaip laiptai gaunas,nes dar čiužinys yra 😀 tik va išlipt nemoka,o laiptais tai jau lipa kaip didelis 😃 Živile,nu būna kartais kai neapsižiūri ir važinėji be TA 😀 rimtai gerai,kad jūsų policija nesustabdė,tai būtų nekas,vyras su priekabike važinėjo be TA tris mėn,paskui sako kažin ar nepasibaigus,pasižiūri,rimtai,o jis sau važinėjas be baimės 😃 Laura,tai kur jau ir bendrausi su tokia uošviene,tik blogai,kad dar reikia važiuot pas tokia,aš nenorėčiau nei važiuot

laurora laurora 19. Jul 2013, 14:35

labas. mes kaiman daznai vaziuojam. vyras ten dirba, o as eivilte su jos draugem ganau 😀 su uosviene mazai bendrauju. o kai beveik nebendraujam tai ir nesipykstam. ji ten po laukus, darzus vaiksto, tai kieme beveik ir nebuna

17. Jul 2013, 11:56

Sveikos 😀 dingusios visos. Vasara... ner laiko prie kompu 😀 Kaip laikotes? Laura, kaip tavo koja? As del operacijos dar susilaikius, klausinejuosi ivairiu nuomoniu. musu tai masina pradejo labai gesdineti, o dar pries tris dienas apsiziurejau, kad TA pasibaigus geguzes gale 😀 o taip visur vazinejom, gerai kad policija nesustabde 😀

laurora laurora 05. Jul 2013, 23:29

labukas. smagu uogaut. manvisada patikdavo. jei tik pas uosviene nusiveza vyras, kad maziau barniu butu, isvaziuoju miskan. tokia ramybe ten. o darkokias motereles sutinku, sukuriom pakalbam. prisiuogaudavau irsau, ir pardavimui. bent jau pinigeliu turedavau, kol be darbo sedejau.

05. Jul 2013, 09:20

Labuka,nu jo,Laura jau nėra žodžių apie tsvo uošvienę 😕 džiaugiuos,kad maniškė gera,savaitgalį paliksim jai vaikus,eisim į vyro pusbrolio gimtadienį,tik kažin kai mantukas miegos 😀 Živile,aišku,darykis ta operacija,nebereiks su akiniais vargt 😀 aš tai irgi buvau mėlyniaut,tik be vaikų,nes pas mus uodų kiek tai siaubas

laurora laurora 03. Jul 2013, 13:17

senokai beskaiciau akiu operaciju puslapius. is tikruju galima issimokejimui operuotis. kaip fainiai. tada neprandu vilties, kad galesiu operuotis ir as. jau taip seniai apie tai svajojau, bet kai sumos tokios (anksciau brangiau buvo), tai beviltiska buvo

02. Jul 2013, 23:47

Renkuosi dabar daug info is visur, domiuosi. Na pirmiausia reik konsultacijai uzsirasyti 90 lt kainuoja tada pasakys ar tinkamas mano lesiukas operacijai ar ne per plonas. Gal sakys, kad negaliu tai ir nereiks galvoti. As ir labai noredavau sios operacijos, bet kai pinigeliai atsirado, atsirado galimybe su ja ir baime kazkokia. Beja, Laura, sia procedura galima daryti ir isimoketinai. Puse sumos sumoki is kart o kita puse kas menesi. 😀 Pas mane tai po gimdymu kapiliaru sutrukinejusiu atsirado, tai ir vis pagalvoju, kad faina butu panaikint. O dar kai drauge pasinaikino su lazeriu tai is vis sugunde. Na bet ji sau gali ta leisti, beja jos ir akys geros.

laurora laurora 02. Jul 2013, 18:24

labukas. zivile, kaip seniai as noriu pasidaryt akiu operacija. nuo 3 metu nesioju akinius ir regejimas nekinta. kiek as ju esu sulauzius... tavo vietoj nedvejociau ir pasidaryciau. netikiu, kad bus blogiau. be to greitai gyja su lazeriu operuotos vietos. mano svajone su lazeriu operuotis akis ir issipletusias venas (po nestumo issiplete)

01. Jul 2013, 20:16

Vakar kai grizau vyras sako pasidaryk lazerine akiu operacija, seniai sako nori. Ir man duoda pinigu jai 😀 (pasiskolino is mamos). Tai nakti ilgai galvojau apie ja, kazkaip ir bijot pradejau. O snd ryte kaip tycia Benas nulauze mano akiniu kojele. Tai paskui kaskaip pagalvojau kaip tarsi koks sutapimas, zenklas, kad nedvejociau. Gal ka jus girdejot ar is pazystamu atsiliepimu girdejot. Snd daug nete skaiciau, lb daug zymiu zmoniu pasidare sias op. Mano 2 pazystamos pasidariusios, viena 2 gimdymus turejo, kita 3 ir pacios gimde. Ir su akimis viskas gerai, lb patenkintos.

01. Jul 2013, 20:03

Mes tai vakar buvom mano tecio teviskei, prienuose. Ten jis gyvena tokiuose miskuose, lb man patinka ten. tai buvom valandziuke pamelyniaut 😀 uogyciu yra 😀 o jau Benulis kaip kirto vos spejom deti, tai beskubedamas ir i pirsta ikasdavo 😀 ir pats saujom stvere 😀 zemuogiu taip pat buvo.

01. Jul 2013, 20:01

labuka 😀 oi Laura, vargelis tau tikras. Isivaizduoju kaip jauteisi, kai tavo namuose kazkas valdzia rodo ir tave visaip vadina. Jei ji su savo mama taip elgiasi, tai ner ko noret, kad ir su marcia taip elgiasi.

laurora laurora 30. Jun 2013, 17:27

labas. pagaliau issinezdino uosviene. neisivaizduojat, koki siaubo vakara turejau vakar. vyras trumpam isvaziavo garazan detales pasiimt. likom mes su eivilte ir uosviene. buvau isvadinta ne tik islaikytine, bet ir pijoke, kad negaunu pinigu uz biuleteni. nebeistveriau ir pradejau ant jos saukt,kad mano namuose atvaziavo aiskint. tai pasijuto negerbiama pas sunu atvaziavusi pavieset. nebeistveriau ir isejau apsiverkus laukan. taip susinervinau, kad nebezinau, kaip ir laiptais nulipau. kai grizo vyras namo, atejo pas mane prie mokyklos, kur buvau nuejus, pakalbejom. sake, kad nekreipciau demesio i ja, kad nusileisciau. jis jai nieko nesako, nes ji serga (su sirdies voztuvais ten kazkas jai). nu bet tai ir mano nervai ne geleziniai. taip jau jautri pasidariau guledama lovoj 1,5 men be normalios veiklos, o cia dar atvaziavus i mano namus puldineja.be to ir nesirgdama ji visaip replikas laidydavo. nei viena mano vyro panele jai neitiko. prie sunaus auksine buna, o pasilikus dviese ragana tampa. su buvusia vyro panele (dar studentai buvo tada, kai draugavo) esu bendravus. klause manes, kaip istveriu uosvienes ispuolius. tai reik suprast, kad ne man vienai sitaip su uosviene yra buve. vyro draugu zmonos irgi sakydavo, kad valdinga boba

laurora laurora 30. Jun 2013, 10:40

labukas. visada mano uosviene tokia buvo. is pradziu tylejau ir kentejau, o kai pratrukau ir pradejau atsikirtinet, tada bloga, oi kokia bloga tapau jai. o siaip tai labai manes nemego nuo pat pradziu. vien del to, kad is miesto esu ir kad isvaziuodavo jos sunelis pas mane. prie manes sakydavo "ka, negalejai vietines susirast? kiek kuro isvazineji". o kai pamaciau, kaip su savo 92 metu motina elgesi, tai prarado ji mano pagarba. ta senute siuksliu maisu vadino. neisivaizduoju, kaip savo motina taip vadint. o kai prase valgyt, tai susinervinus sumete duonos kriauksles i kibira, nunese jai ir sako "ryk". kaip kiaulei... kaip man gaila tos mociutes buvo. sakiau jai, kad jei taip jos nemegsta, tegul seserims atiduoda ar i seneliu namus, bet jai labai gerai buvo naudotisjos pencija, tai niekam neatidave

29. Jun 2013, 23:00

Mano Titas tai ir neklauso, zaislus sutvarkyt tai tik kartais priprasau ir tai liezuvi atmusu 😃 Bunu as jau neapsikentus aptvarkyt einu zaislus. Tai ka as i dezes Benas is deziu ar paima pinta krepsi iskelia ir isvercia 😀 tai pasijuntu, kad laika vejais leidziu 😃

29. Jun 2013, 22:54

Laura, o tai smagu, kad jau taviskis grizo! 😀 o del anytos tai nepavydziu tau 😕 o kai ruosetes tuoktis tai ji kitokia buvo ar ir su savo replikom?

29. Jun 2013, 22:51

Sandra, jau koks grazutis Mantukas 😀 toks ideges vaikinukas 😉 Mes tai fotoatelje fotkinomes ,ten maniskiams tiko 😀 Taip laikas greit bega, vaikai akyse auga, pasiziuriu pazystamu ka tik gimusius leliukus atrodo, kaip faina, kokie maziuliukai 😀 O pas mus namie per tuos karscius tai po pietu lb karsta buna namie. O nakti miegoti normalu, nes mes atidarom visur langus iki galo tai is kart vesuma taip eina ir isvesta kambariai.

29. Jun 2013, 22:46

Sveikos. Aciu uz sveikinimus Tituliui 😀 As tai ketv ir penkt dirbau. Ir pasigavau sloga ☹ nuo kondiko darbe. Nors ne istisai jis ten eina, bet atpratus esu. Anksicau kai dirbau tai buvau prie jo ipratus. Tai taip nervuoja ta pradzia. Tiesa vakar pirti buvau ir ezere maudziaus gal dar pridejo savo.

laurora laurora 29. Jun 2013, 14:29

laba. na ir nesekminga diena. uosviene sumaste atvaziuot. tiknesuprantu, ko, jei viena kitos negalim pakest. prades prie progos priekaistaut, kad nedirbu, kad koja susilauziauir t.t. jau kaisu eivilte 2 metus nedirbau, islaikytine mane vadino. tada taip isiutau, kad vos nepasiunciau jos. pasakiau, kad aukle reikejo samdyt ir buciau ejusi dirbt. o per nestuma tai irgi visaip ji kalbejo. sake, kad per vaika mes liksim biedni. nesuprantu, ko tada vaziuot ir dar nervus kazkam gadint. blogiausia, kad niekur negaliu iseit. taip tai su vaiku pas tevus isvaziuociau, kol ji viesetu

laurora laurora 28. Jun 2013, 16:52

kai buvo eiviltes krikstynos, ir as norejau daugiau nuotrauku, bet eivilte pikta ir verksminga buvo, tai daug ir neteko fotkintis. lauke tada ir oras nebuvo geras, tai greit visi pasifotkinom ir perrengem vaika.

mes irgi nevaziuosim pajurin. i zoo soda gal kada nuvaziuosim, kai apgysiu

laurora laurora 28. Jun 2013, 16:49

labukas. grazios foto. mantukas koks jau didelis. kaip greit laikas bega. rodos dar visai neseniai buvot su zivile nescios. stebiuosi, kaip greit eivilte sulauke 3 metu. kartais paziuriu jos mazos nuotraukas ar filmuota medziaga ir keista pasidaro, kad buvo tokia mazyte. o sliauztinukai kokie mazumo. gal tik katei arlelytei tiktu 😃

28. Jun 2013, 10:34

tik reikėjo vieną Mantuką daugiau nufotkint,kažkaip nepagalvojau,ne mes nevažiuosim prie jūros

28. Jun 2013, 10:33

Labuka,nu tikrai Laura,gerai,kad dabar,o ne kai mažesnė Eiviltė buvo taip atsitiko,nu bet vargšiukai judu,tikrai abu ligoniukai,nu bet ka darysi,sukatės vistiek 😀 va ikelsiu kelias nuotraukytes 😀

27. Jun 2013, 22:51

Sveikos mamytes, gal kuri is jusu sia savaite vaziuojate prie juros ? 😀

1 2 3 4 5 ... 78