Vienatvė. Ar bijote jos?

Vienatvė. Ar bijote jos?

15. Feb 2011, 09:00

Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)

 

Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?

 

Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..

 

Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..

 

O ar jūs nebijot vienatvės?

15. Feb 2011, 15:20

ZINOMA,o tu i MK ane ir visi zino 😃

15. Feb 2011, 15:19

bet man pranesi kada busi😀

15. Feb 2011, 15:19

nu gi i LT skridau negaila tu islaidu 😃 tevynes kvapas svarbesnis 😃

15. Feb 2011, 15:19

kokiom dovanom??Gele ten 😀

15. Feb 2011, 15:18

tai kiek tas balius tau kainavo liamonda jai su tokiom dovanom atvarei????/plius kelionė ir visa kita

15. Feb 2011, 15:17

Š nėra raidės tai nesigaun 😛

15. Feb 2011, 15:17

cia lapeliai dar...😃

15. Feb 2011, 15:16

oi MK

15. Feb 2011, 15:16

kas tas KM ? kumele nors sikti 😃

15. Feb 2011, 15:16

😃 😃 😃 😃 😃 😃

15. Feb 2011, 15:16

kelias dienas nemačiau KM

15. Feb 2011, 15:15

kur laura buvai dingus?????????

15. Feb 2011, 15:15

pilk

15. Feb 2011, 15:14

nemalonumu..yra ne tik jos ,bet yra MK ir ju 😃

15. Feb 2011, 15:14

nu i ka jos padarys jei sužinos kad tu lT??????????????

15. Feb 2011, 15:13

nesakysiu,daug SEKLIU morku MK

15. Feb 2011, 15:12

😃 tai kada vel atvarai

15. Feb 2011, 15:12

man ir aptinka dabartinis MK 😃 Mano kompas net per letas sugaudyt visus komentarus 😃

15. Feb 2011, 15:11

tai va ir galvoju,vaziuoju su vienu bizniu galvoju ir kita bizni prikabinti 😀

15. Feb 2011, 15:11

yra to cukraus nesiruošiu durniuot irpirkt kaip kiti

1 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 37