Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)
Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?
Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..
Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..
O ar jūs nebijot vienatvės?
ZINOMA,o tu i MK ane ir visi zino 😃
bet man pranesi kada busi😀
nu gi i LT skridau negaila tu islaidu 😃 tevynes kvapas svarbesnis 😃
kokiom dovanom??Gele ten 😀
tai kiek tas balius tau kainavo liamonda jai su tokiom dovanom atvarei????/plius kelionė ir visa kita
Š nėra raidės tai nesigaun 😛
cia lapeliai dar...😃
oi MK
kas tas KM ? kumele nors sikti 😃
😃 😃 😃 😃 😃 😃
kelias dienas nemačiau KM
kur laura buvai dingus?????????
pilk
nemalonumu..yra ne tik jos ,bet yra MK ir ju 😃
nu i ka jos padarys jei sužinos kad tu lT??????????????
nesakysiu,daug SEKLIU morku MK
😃 tai kada vel atvarai
man ir aptinka dabartinis MK 😃 Mano kompas net per letas sugaudyt visus komentarus 😃
tai va ir galvoju,vaziuoju su vienu bizniu galvoju ir kita bizni prikabinti 😀
yra to cukraus nesiruošiu durniuot irpirkt kaip kiti