Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)
Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?
Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..
Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..
O ar jūs nebijot vienatvės?
nu aš turiu ta toki kur išsivarto i sedima bet labai jis sunkus man, man pabodo tampyt o vasara kai kur keliausim lengva pasiimt, juk dar pavargs betipendamas, tai gal savo parduosi 😃
turguose bun padevetu parduod. bent jau cia
nu kartais būna bet reik pataikyt 😉
o komisuose nera pirkt? as nezadu pirkt pas mane vezimelis sportinis ir lengvas
nu 100 bet tokie netvirti man jie rodos
o tai kokia kaina maziausia naujo
as apsiejau be to
kainos žiaurios naujų
ieškau intike kokio vežimo skėtuko vasarai pavasariui,
duodu gert ta taizinau kad reik
duok gerti daug
jetau mazoji nieko nevalgo, kelis saukstus ir viskas
čia bandau
😃 ir nesupras kiek dienu lietuvelej pabuvojei.
ot gele 😃
tai kai jau busiu vel DE pasakysim 😃
baik juokus. jei slapta tai neisduodu
zodziu iki sakau,prisesiu vakarop 😉 😪
matai ji kaimyne panasiia i ten kur atvaziuoju visad
o kas tu per gėlė kad tau pranešt giedre 😃