Vienatvė. Ar bijote jos?

Vienatvė. Ar bijote jos?

15. Feb 2011, 09:00

Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)

 

Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?

 

Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..

 

Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..

 

O ar jūs nebijot vienatvės?

15. Feb 2011, 15:11

Bizni daryk, LT jau virs 4 Lt. 😀

15. Feb 2011, 15:11

ne 😃 su auto vaziuosiu

15. Feb 2011, 15:10

tipo temsi lėktuvu???????

15. Feb 2011, 15:10

o,kaip uzsimaniau steiko tokio midi ,mhhhhh

15. Feb 2011, 15:10

klausykit kam cukraus is DE i LT pas mane 65 ventai kilas 😛

15. Feb 2011, 15:08

mes is Kauno ji ir parsivezem pries 2 metus 😀 Domeikavoj pirkom 😀

15. Feb 2011, 15:08

fukokia neskani merild nauja kava rudam pakelį

15. Feb 2011, 15:06

😛

15. Feb 2011, 15:06

nespeju skaityt

15. Feb 2011, 15:06

🤣

15. Feb 2011, 15:05

kas? ko nesupratai apie zydukus

15. Feb 2011, 15:05

bet kaip greit siunčias dabar komentarai

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 15:05

ai gal tiek to 😃

15. Feb 2011, 15:05

čia rimai apie reportažus ........

15. Feb 2011, 15:05

????

15. Feb 2011, 15:05

???

15. Feb 2011, 15:04

tai tu ir kurk reportažų tiek kiek kursies 😀

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 15:04

Laura, tai ir vaikai užaugs iki to straipsnio 😃 įkurtuvės būna labai ilgas procesas 😃

15. Feb 2011, 15:04

ikurtuvių foto irgi 😀

15. Feb 2011, 15:04

jetau atsimenu kad koliudurej subildejo skambutis i duris vyras atidare ir uztrenke😃 sakau kam uzdariei

1 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 37