Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)
Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?
Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..
Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..
O ar jūs nebijot vienatvės?
Bizni daryk, LT jau virs 4 Lt. 😀
ne 😃 su auto vaziuosiu
tipo temsi lėktuvu???????
o,kaip uzsimaniau steiko tokio midi ,mhhhhh
klausykit kam cukraus is DE i LT pas mane 65 ventai kilas 😛
mes is Kauno ji ir parsivezem pries 2 metus 😀 Domeikavoj pirkom 😀
fukokia neskani merild nauja kava rudam pakelį
😛
nespeju skaityt
🤣
kas? ko nesupratai apie zydukus
bet kaip greit siunčias dabar komentarai
ai gal tiek to 😃
čia rimai apie reportažus ........
????
???
tai tu ir kurk reportažų tiek kiek kursies 😀
Laura, tai ir vaikai užaugs iki to straipsnio 😃 įkurtuvės būna labai ilgas procesas 😃
ikurtuvių foto irgi 😀
jetau atsimenu kad koliudurej subildejo skambutis i duris vyras atidare ir uztrenke😃 sakau kam uzdariei