Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)
Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?
Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..
Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..
O ar jūs nebijot vienatvės?
as katik po atbatos gal 5 minutes😃
tai pasiseke.as su arbata kas su manim
ir dar ant akcijos uztaikiau tik 8 lt sumokejau 🤗
o as mazajai uzsakiau gertuve, tommee typ tai kokia faina, siandien gavom patiko labai😀 👍
jauc ir as einu arbatos pasidaryt
beje nemaisykime vienatves ir vienisumo..
as einu po karstu dusu,jau man norisi silumos,dar pasidarysiu kazka karsto su medum 😀
o manoji vel miega. taip tai nemiega antro miegelio
ka kalbat😀 as virtinuku privalgiau, maze pasibudo ko tais pikta. 😪
iki laurad 😀
atsimenu mano klasiokei ir buvo uzesys,bet tik papildo kazjkokio gere
as su vaiku ir vezimu nesu 😃 vaikas sed patenkinta vezimely o as nesu
ka kalbat mamytes?visa diena uzimta buvau... 🤓|
nu tik tais. mano vaikui isgirdo silpna uzesiuka. kad nebutu genai..
kartais gerai pabut vienai
mano be lopsio buvo. ir vezimelis lankstosi nereik atskirom dalim nest.
laurenza,tikiu,kad nebusiu.. 😀 ateis ir i mano kiema sventes 😃
as cia mokejau 500 ir plius su autokedute
ir mano panasus vezimelis 😀
nu fainas jūsų tai kiek sumokėjai ? aš išvažiuoju i parduotuvę dar kart 😃
nu va aš ir tokio noriu, tavo aišku brangus 😉