Vienatvė. Ar bijote jos?

Vienatvė. Ar bijote jos?

15. Feb 2011, 09:00

Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)

 

Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?

 

Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..

 

Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..

 

O ar jūs nebijot vienatvės?

15. Feb 2011, 17:04

as katik po atbatos gal 5 minutes😃

15. Feb 2011, 16:59

tai pasiseke.as su arbata kas su manim

15. Feb 2011, 16:58

ir dar ant akcijos uztaikiau tik 8 lt sumokejau 🤗

15. Feb 2011, 16:57

o as mazajai uzsakiau gertuve, tommee typ tai kokia faina, siandien gavom patiko labai😀 👍

15. Feb 2011, 16:57

jauc ir as einu arbatos pasidaryt

15. Feb 2011, 16:56

beje nemaisykime vienatves ir vienisumo..
as einu po karstu dusu,jau man norisi silumos,dar pasidarysiu kazka karsto su medum 😀

15. Feb 2011, 16:53

o manoji vel miega. taip tai nemiega antro miegelio

15. Feb 2011, 16:48

ka kalbat😀 as virtinuku privalgiau, maze pasibudo ko tais pikta. 😪

15. Feb 2011, 16:32

iki laurad 😀

15. Feb 2011, 16:32

atsimenu mano klasiokei ir buvo uzesys,bet tik papildo kazjkokio gere

15. Feb 2011, 16:30

as su vaiku ir vezimu nesu 😃 vaikas sed patenkinta vezimely o as nesu

15. Feb 2011, 16:24

ka kalbat mamytes?visa diena uzimta buvau... 🤓|

15. Feb 2011, 16:23

nu tik tais. mano vaikui isgirdo silpna uzesiuka. kad nebutu genai..

15. Feb 2011, 16:20

kartais gerai pabut vienai

15. Feb 2011, 16:16

mano be lopsio buvo. ir vezimelis lankstosi nereik atskirom dalim nest.

15. Feb 2011, 16:10

laurenza,tikiu,kad nebusiu.. 😀 ateis ir i mano kiema sventes 😃

15. Feb 2011, 16:08

as cia mokejau 500 ir plius su autokedute

15. Feb 2011, 16:05

ir mano panasus vezimelis 😀

15. Feb 2011, 16:01

nu fainas jūsų tai kiek sumokėjai ? aš išvažiuoju i parduotuvę dar kart 😃

15. Feb 2011, 15:57

nu va aš ir tokio noriu, tavo aišku brangus 😉

1 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 37