Vienatvė. Ar bijote jos?

Vienatvė. Ar bijote jos?

15. Feb 2011, 09:00

Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)

 

Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?

 

Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..

 

Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..

 

O ar jūs nebijot vienatvės?

15. Feb 2011, 15:03

va tas ir yra,kad nemoku 😃 is tevo maikiu ir sortu kazka galvosim

15. Feb 2011, 15:03

gerai kad moki siut

15. Feb 2011, 15:03

kovo 8 man rods

15. Feb 2011, 15:03

nu va pasibaiginejau darbelius popierinius,reik eit ta boxininko kostiuma konstruot,ale nepatenkintas dickis ,kai pasakiau,kad nepirksiu o siusim

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 15:02

aš tai vos susidėliosiu, sodinsiu salotas vazonėliuose ir kitus žalumynus

15. Feb 2011, 15:02

o kada bus tu zyduku diena

15. Feb 2011, 15:02

o aš noriu žydais varyt, varėm vienais metais vien bobikės ot pasitūsinom, gryžau kaip tikra žydelka ir i lova 🎉

15. Feb 2011, 15:02

tai ir as ieskojau ieskojau neroodo visos geles

15. Feb 2011, 15:01

reiks kitos ieškot žydiškos, juk žydukai ateina...........

15. Feb 2011, 15:01

JAU noriu pavasario labai i zeme rankas sukist,gele,salotas pasiset

15. Feb 2011, 15:01

prasiskietęs bet nesimato ant tos foto. 😃

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 15:01

Oi kokia Laimonda pavasariu padvelkė iškarto 😉

15. Feb 2011, 15:01

aš aptyngau ka tik iš virtuvės žiūriu nenusipirkau džiuveselių, tai vel teks važiuot prekintis kai vyras gryš

15. Feb 2011, 15:00

va JUrga ir tavo ziedas dar neprasiskleides 😃

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 15:00

Giedre niekaip 😀 vis gal prigulus bandysiu įlyst per telefą, nes manau užtruks kol internetą įvesim

15. Feb 2011, 15:00

padedat rimai morališkai kraustytis 😀

15. Feb 2011, 15:00

as sia savaite pasidriau valgymo,rijimo,apsivalgymo savaite 😃

15. Feb 2011, 15:00

o man patink ispakuot

15. Feb 2011, 14:59

tikiu 😀 as turiu dar kelweta deziu, kurios jau 2 m. neispakuojamos 😃 nekyla rankos 😀

15. Feb 2011, 14:59

tik ziurek per tas dezes mus nepamirstum 😃

1 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 37