Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)
Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?
Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..
Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..
O ar jūs nebijot vienatvės?
va tas ir yra,kad nemoku 😃 is tevo maikiu ir sortu kazka galvosim
gerai kad moki siut
kovo 8 man rods
nu va pasibaiginejau darbelius popierinius,reik eit ta boxininko kostiuma konstruot,ale nepatenkintas dickis ,kai pasakiau,kad nepirksiu o siusim
aš tai vos susidėliosiu, sodinsiu salotas vazonėliuose ir kitus žalumynus
o kada bus tu zyduku diena
o aš noriu žydais varyt, varėm vienais metais vien bobikės ot pasitūsinom, gryžau kaip tikra žydelka ir i lova 🎉
tai ir as ieskojau ieskojau neroodo visos geles
reiks kitos ieškot žydiškos, juk žydukai ateina...........
JAU noriu pavasario labai i zeme rankas sukist,gele,salotas pasiset
prasiskietęs bet nesimato ant tos foto. 😃
Oi kokia Laimonda pavasariu padvelkė iškarto 😉
aš aptyngau ka tik iš virtuvės žiūriu nenusipirkau džiuveselių, tai vel teks važiuot prekintis kai vyras gryš
va JUrga ir tavo ziedas dar neprasiskleides 😃
Giedre niekaip 😀 vis gal prigulus bandysiu įlyst per telefą, nes manau užtruks kol internetą įvesim
padedat rimai morališkai kraustytis 😀
as sia savaite pasidriau valgymo,rijimo,apsivalgymo savaite 😃
o man patink ispakuot
tikiu 😀 as turiu dar kelweta deziu, kurios jau 2 m. neispakuojamos 😃 nekyla rankos 😀
tik ziurek per tas dezes mus nepamirstum 😃