Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)
Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?
Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..
Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..
O ar jūs nebijot vienatvės?
atsijungiu greičiau siųsis, nes MK viską ima 😃
mane ir gripas puola
Dėl mano interneto Deimante, visada lėtai viskas eina 😕
Na ką veikinėjat ? 😀
aciu mildute 😀
nu ziurekit giedre sveikit greiciau, as ir prigriebta gripo, galva gerkle skauda, turbut sekmadieny misiose susalau nes baznycioj salciau nei lauke 😃
gerai begu😃 veliau gal parasyisu😛
sveikinam rasele😀
kosulys, tai temp atsiranda. siande antibiotikus pradejom gerti
baliukas sestadieny 😀
aciu 😀 kas per ligos giedre?
o tai baliuka darot
o tai su gimtadieniu 😘 🌷 o mes sergam ☹
pasigirsiu 😀 sendien mano suneliui metukai 🎉 🌷
visai patinka ir sypseneliu yra 😉 😉
kazi kodel taip. kaip naujove Rasa? 😀
as tai ne laso neemiau bet kazdkodel troskina. siande gimse o vaika nera kam palikt
sveikute, na pagaliau jau ir as galiu prisijungti prie pokalbiu, nes praitas dienas nekele mano komentaru ☹
as vakar sampano pora tauriu ir kaip smeige i galva😃😃
siande mane kazko troskin