Vienatvė. Ar bijote jos?

Vienatvė. Ar bijote jos?

15. Feb 2011, 09:00

Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)

 

Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?

 

Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..

 

Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..

 

O ar jūs nebijot vienatvės?

15. Feb 2011, 17:34

atsijungiu greičiau siųsis, nes MK viską ima 😃

15. Feb 2011, 17:34

mane ir gripas puola

15. Feb 2011, 17:33

Dėl mano interneto Deimante, visada lėtai viskas eina 😕

15. Feb 2011, 17:29

Na ką veikinėjat ? 😀

15. Feb 2011, 17:27

aciu mildute 😀

15. Feb 2011, 17:26

nu ziurekit giedre sveikit greiciau, as ir prigriebta gripo, galva gerkle skauda, turbut sekmadieny misiose susalau nes baznycioj salciau nei lauke 😃

15. Feb 2011, 17:22

gerai begu😃 veliau gal parasyisu😛

15. Feb 2011, 17:20

sveikinam rasele😀

15. Feb 2011, 17:19

kosulys, tai temp atsiranda. siande antibiotikus pradejom gerti

15. Feb 2011, 17:17

baliukas sestadieny 😀

15. Feb 2011, 17:16

aciu 😀 kas per ligos giedre?

15. Feb 2011, 17:16

o tai baliuka darot

15. Feb 2011, 17:15

o tai su gimtadieniu 😘 🌷 o mes sergam ☹

15. Feb 2011, 17:14

pasigirsiu 😀 sendien mano suneliui metukai 🎉 🌷

15. Feb 2011, 17:13

visai patinka ir sypseneliu yra 😉 😉

15. Feb 2011, 17:10

kazi kodel taip. kaip naujove Rasa? 😀

15. Feb 2011, 17:10

as tai ne laso neemiau bet kazdkodel troskina. siande gimse o vaika nera kam palikt

15. Feb 2011, 17:10

sveikute, na pagaliau jau ir as galiu prisijungti prie pokalbiu, nes praitas dienas nekele mano komentaru ☹

15. Feb 2011, 17:07

as vakar sampano pora tauriu ir kaip smeige i galva😃😃

15. Feb 2011, 17:05

siande mane kazko troskin

1 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 37