Vienatvė. Ar bijote jos?

Vienatvė. Ar bijote jos?

15. Feb 2011, 09:00

Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)

 

Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?

 

Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..

 

Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..

 

O ar jūs nebijot vienatvės?

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 14:58

malonu, bet kol dėžes supakuoji išpakuoji.. tai ir paverkt posmą galima 😃

15. Feb 2011, 14:58

lauksim 😀

15. Feb 2011, 14:58

nu grazios dienos visoms 🌷 veliau parodysu savo darbelius ka pagamnsiu 😀

15. Feb 2011, 14:57

nebliauk, gi malonu i savo nauja busta keltis 😉

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 14:57

aš būsiu apsibliovus tarp dėžių 😃

15. Feb 2011, 14:57

psiilgsim Rima

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 14:57

Na aš tai jūsų pasigendu, jei kokią dieną nepasirodot 😃

15. Feb 2011, 14:56

oi koks grazuolis 😃 gal ir yra, reiktu paieskoti 😃

15. Feb 2011, 14:56

oj, pasigesim, gerai, kad prasinesei.

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 14:55

na užsukau paskutiniam pasikalbėjimui, nes dingsiu iš eterio kokiai savaitei, tad neieškokit 😃

15. Feb 2011, 14:55

nu ir kas, kad vos nuo zemes matos? 😃 svarbu galima ka paveikti 😃

15. Feb 2011, 14:55

va, koks mano sunekas 😀kazin tokio dydzio kaliu guminiu ar yra?

15. Feb 2011, 14:54

dabar ir sunims buna gumines kales 😃 tai odeta ieskok pirkti 😃

15. Feb 2011, 14:54

mano kvartale ner, arba vos nuo zemes matos 😃

15. Feb 2011, 14:53

jetau gatvej mieste lakstanciu yra sunu 😃 😃 😃

15. Feb 2011, 14:53

gal kuriai reiktu pieno misinuko similac nuo 1metu? nepradarytas, atiduociau 😀

15. Feb 2011, 14:53

mano sunekui drauges reikia...

15. Feb 2011, 14:53

apie viska

15. Feb 2011, 14:52

😃 😃

15. Feb 2011, 14:52

kodel biski matosi 😃

1 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 37