Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)
Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?
Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..
Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..
O ar jūs nebijot vienatvės?
malonu, bet kol dėžes supakuoji išpakuoji.. tai ir paverkt posmą galima 😃
lauksim 😀
nu grazios dienos visoms 🌷 veliau parodysu savo darbelius ka pagamnsiu 😀
nebliauk, gi malonu i savo nauja busta keltis 😉
aš būsiu apsibliovus tarp dėžių 😃
psiilgsim Rima
Na aš tai jūsų pasigendu, jei kokią dieną nepasirodot 😃
oi koks grazuolis 😃 gal ir yra, reiktu paieskoti 😃
oj, pasigesim, gerai, kad prasinesei.
na užsukau paskutiniam pasikalbėjimui, nes dingsiu iš eterio kokiai savaitei, tad neieškokit 😃
nu ir kas, kad vos nuo zemes matos? 😃 svarbu galima ka paveikti 😃
va, koks mano sunekas 😀kazin tokio dydzio kaliu guminiu ar yra?
dabar ir sunims buna gumines kales 😃 tai odeta ieskok pirkti 😃
mano kvartale ner, arba vos nuo zemes matos 😃
jetau gatvej mieste lakstanciu yra sunu 😃 😃 😃
gal kuriai reiktu pieno misinuko similac nuo 1metu? nepradarytas, atiduociau 😀
mano sunekui drauges reikia...
apie viska
😃 😃
kodel biski matosi 😃