Vienatvė. Ar bijote jos?

Vienatvė. Ar bijote jos?

15. Feb 2011, 09:00

Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)

 

Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?

 

Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..

 

Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..

 

O ar jūs nebijot vienatvės?

15. Feb 2011, 18:36

🤓|

15. Feb 2011, 18:34

Nu kas as galiu pasakyti,MK sutiktuvese prisigerem pijokes,ot pijokes 😃 ot ta MK elitas koks jis 😃 grietinele olialia ,kad ir visas forumas turi ka kalbet....

15. Feb 2011, 18:18

DE iki 67 vyram

15. Feb 2011, 18:17

vyrams pas mus iki 65metu, o moterims iki 62 metu berods..cia neseniai pakeitimai buvo.

15. Feb 2011, 18:14

as naisiu vasara ziuriu😀

15. Feb 2011, 18:11

na 50 tikrai,kad nesenatve,na jauniem visad taip atrodo 😃 senatve manau nuo 70 metu...nes iki 65 dar dirbti reikia 😀 o moterim zydejimas prasdided tik nuo 40 😛

15. Feb 2011, 18:11

vaikas nei kiek neleidzia prie kompo pasedet lipa an keliu ir nors tu ka

15. Feb 2011, 18:09

nu 50 metu tai dar visas jegu zydejimas baik tu mano mamai beveik 50 boba kaip tankas varo😃 vat 65-70vat cia senatve...

15. Feb 2011, 18:04

nuo 50. vieni zmones gerai jaucias o kitiem jau prastai

15. Feb 2011, 18:02

o nuo kada jau skaitai yra senatve?

15. Feb 2011, 17:58

nenoriu tos senatves

15. Feb 2011, 17:56

na kol jaunas esi vienatve nebaisiu,bet va senatveje kai netenkama artimo ir lieko vienas...,bet tik dabar jauniem taip atrodo,kai senti baimes pradeda isnykti 😀

15. Feb 2011, 17:51

mes sendien rukytu nusipirkom tai uzkirtom gerai, kepu vista tik nezinau kas valgys 😃

15. Feb 2011, 17:49

noreciau rukytu lasinuku dar garstycios

15. Feb 2011, 17:48

as neuosciau o tik ''makt'' ir uzkandau lasinuku 😃

15. Feb 2011, 17:47

vien kvapas samagonu jau siurpas paeme pagalvojus 😀

15. Feb 2011, 17:46

o atsakant y dienos tema tai vienatves as labai bijau, as toks zmogus man reikia bendraut man reikia prisiglaudimu.... ui nenoriu net galvot apie vienatve

15. Feb 2011, 17:42

as jau emiau čerka samagono su berzo zieve ir kavos pupelem tai tik nudegino gerkle ir galvos jau nebeskauda 😃 reiks dar viena vakare imt tada arbatos ir y lova ryt busiu sveika

15. Feb 2011, 17:40

isivaizduoju skoni.fui 😀 degtines turiu o avieciu arbatos tai ne tik liepziedziu ir ciobreliu 😀

15. Feb 2011, 17:35

avieciu arbata su degtine ryt nieko nejausi 😉

1 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 37