Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)
Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?
Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..
Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..
O ar jūs nebijot vienatvės?
🤓|
Nu kas as galiu pasakyti,MK sutiktuvese prisigerem pijokes,ot pijokes 😃 ot ta MK elitas koks jis 😃 grietinele olialia ,kad ir visas forumas turi ka kalbet....
DE iki 67 vyram
vyrams pas mus iki 65metu, o moterims iki 62 metu berods..cia neseniai pakeitimai buvo.
as naisiu vasara ziuriu😀
na 50 tikrai,kad nesenatve,na jauniem visad taip atrodo 😃 senatve manau nuo 70 metu...nes iki 65 dar dirbti reikia 😀 o moterim zydejimas prasdided tik nuo 40 😛
vaikas nei kiek neleidzia prie kompo pasedet lipa an keliu ir nors tu ka
nu 50 metu tai dar visas jegu zydejimas baik tu mano mamai beveik 50 boba kaip tankas varo😃 vat 65-70vat cia senatve...
nuo 50. vieni zmones gerai jaucias o kitiem jau prastai
o nuo kada jau skaitai yra senatve?
nenoriu tos senatves
na kol jaunas esi vienatve nebaisiu,bet va senatveje kai netenkama artimo ir lieko vienas...,bet tik dabar jauniem taip atrodo,kai senti baimes pradeda isnykti 😀
mes sendien rukytu nusipirkom tai uzkirtom gerai, kepu vista tik nezinau kas valgys 😃
noreciau rukytu lasinuku dar garstycios
as neuosciau o tik ''makt'' ir uzkandau lasinuku 😃
vien kvapas samagonu jau siurpas paeme pagalvojus 😀
o atsakant y dienos tema tai vienatves as labai bijau, as toks zmogus man reikia bendraut man reikia prisiglaudimu.... ui nenoriu net galvot apie vienatve
as jau emiau čerka samagono su berzo zieve ir kavos pupelem tai tik nudegino gerkle ir galvos jau nebeskauda 😃 reiks dar viena vakare imt tada arbatos ir y lova ryt busiu sveika
isivaizduoju skoni.fui 😀 degtines turiu o avieciu arbatos tai ne tik liepziedziu ir ciobreliu 😀
avieciu arbata su degtine ryt nieko nejausi 😉