Vienatvė. Ar bijote jos?

Vienatvė. Ar bijote jos?

15. Feb 2011, 09:00

Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)

 

Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?

 

Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..

 

Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..

 

O ar jūs nebijot vienatvės?

15. Feb 2011, 18:56

elektrine turi drauge sake Š....

15. Feb 2011, 18:56

Su gimtadieniuku cia sveikinau "guzikelio"berniuka jai ka 😉paveluotai,bet irgi gerai😀

15. Feb 2011, 18:56

vet vet sitokios ir as noreciau tik nemaciau pirkti niekur, tik elektrines, kazin kaip sitos?

15. Feb 2011, 18:56

va tokia tarybine ir as turiu,vaikam patinka

15. Feb 2011, 18:55

Turiu,Mildut,dar ta ruskine is mamuko atemiau kai isejau su kraiciu issinesiau ir dabar vaikuciams kepu pati 😀

15. Feb 2011, 18:55

kaip atsinaujina😃 kaip cia taip pavyksta😛

15. Feb 2011, 18:54

Labas,Laimonda 👋aga Deimante rimtai 😃as dar pratinuos prie naujoviu 😛

15. Feb 2011, 18:54

vat sitie blynai labai skanus tik reikia keptuves cirvines o as neturiu, reiktu isigyti😛

15. Feb 2011, 18:52

Vis maziau laiko lieka prisest prie Jusu,mazoji reikalauja daug demesio,siandien kepsniukai pas mane buvo,vakarienei kepsiu blynu(sirdeliu)uzsiprase 😕

15. Feb 2011, 18:49

sveikute 😀

15. Feb 2011, 18:47

Su gimimo dienele 🌷 🌷 🌷

15. Feb 2011, 18:43

Sveikutes,kokios malonios naujoves MK 😀
vienatves tikrai bijau,nors priklauso kaip ji ateitu....

15. Feb 2011, 18:42

mes po vakarienės dukra pas močiutę iškeliavo, tai tryse vakarosim

15. Feb 2011, 18:42

😃

15. Feb 2011, 18:42

na kad jus pataikot 😀

15. Feb 2011, 18:42

kur bobos kas bobos???? nu nu idomu kokia tema varinėjat? 😀

sun sun 15. Feb 2011, 18:41

😃 😃 😃

15. Feb 2011, 18:40

Ot BOBOS is didziosios raides

15. Feb 2011, 18:40

tai taip😃

15. Feb 2011, 18:39

ar jau forume kalba

1 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 37