Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)
Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?
Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..
Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..
O ar jūs nebijot vienatvės?
elektrine turi drauge sake Š....
Su gimtadieniuku cia sveikinau "guzikelio"berniuka jai ka 😉paveluotai,bet irgi gerai😀
vet vet sitokios ir as noreciau tik nemaciau pirkti niekur, tik elektrines, kazin kaip sitos?
va tokia tarybine ir as turiu,vaikam patinka
Turiu,Mildut,dar ta ruskine is mamuko atemiau kai isejau su kraiciu issinesiau ir dabar vaikuciams kepu pati 😀
kaip atsinaujina😃 kaip cia taip pavyksta😛
Labas,Laimonda 👋aga Deimante rimtai 😃as dar pratinuos prie naujoviu 😛
vat sitie blynai labai skanus tik reikia keptuves cirvines o as neturiu, reiktu isigyti😛
Vis maziau laiko lieka prisest prie Jusu,mazoji reikalauja daug demesio,siandien kepsniukai pas mane buvo,vakarienei kepsiu blynu(sirdeliu)uzsiprase 😕
sveikute 😀
Su gimimo dienele 🌷 🌷 🌷
Sveikutes,kokios malonios naujoves MK 😀
vienatves tikrai bijau,nors priklauso kaip ji ateitu....
mes po vakarienės dukra pas močiutę iškeliavo, tai tryse vakarosim
😃
na kad jus pataikot 😀
kur bobos kas bobos???? nu nu idomu kokia tema varinėjat? 😀
😃 😃 😃
Ot BOBOS is didziosios raides
tai taip😃
ar jau forume kalba