Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

04. Jul 2011, 11:10

nieko gero nenuveikei?😃

04. Jul 2011, 11:10

pas uosvius sode😀

04. Jul 2011, 11:10

as tai kai gryztu is kaimo paskaitau tavo maniau penktadienu bus, bet ziuriu sestadieni

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:09

rimtai nėr ką parašyt

04. Jul 2011, 11:09

nu kai neturesiu ka pasakot nerasysiu kas savaite😃 tu tai visa knyga rasai😃

04. Jul 2011, 11:09

o mums tokie blynai siandiena bus vakariene 😀

04. Jul 2011, 11:08

nu jau tu vargše neturėsi 😃

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:08

va kaip faina..mano vyras nemėgsta visai

04. Jul 2011, 11:08

čia mano vyrui tokie blynai desertas

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:08

nenusibodo dar kas savaitę dienoraščio rašyt?
aš šįkart neturėsiu ką papasakot 😀

04. Jul 2011, 11:08

maniskis mato kad ner ka valgyt tai vlgo blynus😃

04. Jul 2011, 11:08

vyras labai megsta,ypac tuos vaflinius-cirvinius 😀

04. Jul 2011, 11:08

kur čia uogausi?

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:07

gerai, kad pas jus valgo kas blynus 😀 pas mus tik bulvinius

04. Jul 2011, 11:07

melynes saldytos man neskanios

04. Jul 2011, 11:07

jetau jetau drug namasi duobe...😃

04. Jul 2011, 11:07

as ne uogiene daba virsiu o trinsiu ir saldysiu,bus skanu su kokio kose,ar blynais 😀

04. Jul 2011, 11:07

geru pasnekesiu, lekiam uogauti 😀

04. Jul 2011, 11:06

va vysniu noreciau... bedni metai...

04. Jul 2011, 11:06

aa,kaip cia mandrai 😃 nu reiks kazkaip bandyt 😃

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 16