Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
nieko gero nenuveikei?😃
pas uosvius sode😀
as tai kai gryztu is kaimo paskaitau tavo maniau penktadienu bus, bet ziuriu sestadieni
rimtai nėr ką parašyt
nu kai neturesiu ka pasakot nerasysiu kas savaite😃 tu tai visa knyga rasai😃
o mums tokie blynai siandiena bus vakariene 😀
nu jau tu vargše neturėsi 😃
va kaip faina..mano vyras nemėgsta visai
čia mano vyrui tokie blynai desertas
nenusibodo dar kas savaitę dienoraščio rašyt?
aš šįkart neturėsiu ką papasakot 😀
maniskis mato kad ner ka valgyt tai vlgo blynus😃
vyras labai megsta,ypac tuos vaflinius-cirvinius 😀
kur čia uogausi?
gerai, kad pas jus valgo kas blynus 😀 pas mus tik bulvinius
melynes saldytos man neskanios
jetau jetau drug namasi duobe...😃
as ne uogiene daba virsiu o trinsiu ir saldysiu,bus skanu su kokio kose,ar blynais 😀
geru pasnekesiu, lekiam uogauti 😀
va vysniu noreciau... bedni metai...
aa,kaip cia mandrai 😃 nu reiks kazkaip bandyt 😃