Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

04. Jul 2011, 10:50

koks čia džiaugsmas, padėčiau jei galėčiau, bet žiūriu yra gerų žmonių vis bėga iš namo kaimynai ir padeda...vakar mano virusas irgi puolė traukt 😉

04. Jul 2011, 10:44

ir dziaugies?😃

04. Jul 2011, 10:44

dabar stebiu kaip ciocė kaip taksą traukia 😃

04. Jul 2011, 10:43

oi turiu kur akis ganyti nuo vakar vakaro, pas mus yra dvi smegduobės , mašinos krenta viena po kitos, o niekas neatvažiuoja tvarkyti, nors vakar skambinom ir mes ir kaimynai

04. Jul 2011, 10:43

👋

04. Jul 2011, 10:42

👋 👋 👋 👋 👋

04. Jul 2011, 10:41

bet kaip sunku, kai situacija visikai nepriklauso nei nuo manes, nei nuo vadovo... abu laukiam...

04. Jul 2011, 10:40

mano mama daro kompotus man, nes as cia sloviku neturiu, ogienes pasidarau pati 😃

04. Jul 2011, 10:39

uogiene daryk. priims 😉

04. Jul 2011, 10:38

laikysim kumscius, kad teigiama gautum atsakyma 😉 viskas bus ok.

04. Jul 2011, 10:37

as nemoku kompotu daryt, nusaudo, bandysiu sultis daryt.

04. Jul 2011, 10:37

siandien- ryt turiu gauti galutini atsakyma del darbo.

04. Jul 2011, 10:35

nuo ko nukreipinesi?atsitiko kas?

04. Jul 2011, 10:35

man vysniu kompotas patink

04. Jul 2011, 10:34

aha 😀

04. Jul 2011, 10:33

vaziuosiu pas uosvius i soda vysniu skinti. Nelabai ju man reikia, bet noriu nukriept savo mintis.

04. Jul 2011, 10:33

gerai paneles lekiu skalbiniu tvarkyti, lova kloti ir biski apsikuopti. prisesiu veliau 😉

04. Jul 2011, 10:31

nu tai jei leksit i musu puse duok zinoti. panos pazaistu 😉

04. Jul 2011, 10:31

pas mus tas pats, o jei dar filmas koks su gyvuliukais, tai gali ausu kistukus isideti 😃

04. Jul 2011, 10:31

ka ramybe baigiasi, nes teletabiai baigiasi😃

1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16