Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
koks čia džiaugsmas, padėčiau jei galėčiau, bet žiūriu yra gerų žmonių vis bėga iš namo kaimynai ir padeda...vakar mano virusas irgi puolė traukt 😉
ir dziaugies?😃
dabar stebiu kaip ciocė kaip taksą traukia 😃
oi turiu kur akis ganyti nuo vakar vakaro, pas mus yra dvi smegduobės , mašinos krenta viena po kitos, o niekas neatvažiuoja tvarkyti, nors vakar skambinom ir mes ir kaimynai
👋
👋 👋 👋 👋 👋
bet kaip sunku, kai situacija visikai nepriklauso nei nuo manes, nei nuo vadovo... abu laukiam...
mano mama daro kompotus man, nes as cia sloviku neturiu, ogienes pasidarau pati 😃
uogiene daryk. priims 😉
laikysim kumscius, kad teigiama gautum atsakyma 😉 viskas bus ok.
as nemoku kompotu daryt, nusaudo, bandysiu sultis daryt.
siandien- ryt turiu gauti galutini atsakyma del darbo.
nuo ko nukreipinesi?atsitiko kas?
man vysniu kompotas patink
aha 😀
vaziuosiu pas uosvius i soda vysniu skinti. Nelabai ju man reikia, bet noriu nukriept savo mintis.
gerai paneles lekiu skalbiniu tvarkyti, lova kloti ir biski apsikuopti. prisesiu veliau 😉
nu tai jei leksit i musu puse duok zinoti. panos pazaistu 😉
pas mus tas pats, o jei dar filmas koks su gyvuliukais, tai gali ausu kistukus isideti 😃
ka ramybe baigiasi, nes teletabiai baigiasi😃