Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

04. Jul 2011, 10:59

😃

04. Jul 2011, 10:59

padariau Ugnei prancuziska desraini, tai dalinasi su broliu....

04. Jul 2011, 10:59

joo aš tokia, žinai mano antrą vardą 😃

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 10:59

pas ką dar galima atvažiuot vyšnių, jau rašausi sąrašą 😃

04. Jul 2011, 10:59

mano mažiukas nei braškių nei kitų uogų nevalgo, o mėlynių tik spėk duot

04. Jul 2011, 10:58

nu ragana 😃

04. Jul 2011, 10:58

apseisit 😛

04. Jul 2011, 10:58

arba atvaziuok pas mus i svecius,turiu daug vysniu 😀😃

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 10:58

niaaaaaaaaam 😀 man pati skaniausia uoga - vyšnia

04. Jul 2011, 10:58

jau kaip tau iseina 😃 bet butu idomu pamatyti toki dalyka,as nesu maciusi 😀

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 10:57

daryk reportažą iš įvykio vietos, gal gausi puodu į kaktą 😃

04. Jul 2011, 10:57

vaziuojam pas mano uosvius, oj, prisiskanautumei 😀

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 10:57

jeigu ne į temą, tai labai noriu vyšnių.. Giedre, mano mažiukas visai uogų nevalgo..bėga iš tolo pamatęs 😃 šiaip ne taip pusę vyšnios suvalgė, o braškių tai ne

04. Jul 2011, 10:56

😃 👋

04. Jul 2011, 10:56

reportažą daryt? 😃

04. Jul 2011, 10:56

Į dienos temą, nekenčiu pažadukų, kurie nevykdo savo pažadų, o jais švaistosi.....

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 10:55

Labas rytas, laaaaaaaaaaaaabas rytas, laaaaaaaaaaaaaaaaaabas rryyyyyyyyyyyyyytas suraityyyyyyyyyyyyyyytas!!!!!!!!!

04. Jul 2011, 10:55

dideles tos duobes?nufotkink 😀

04. Jul 2011, 10:54

juokauju 😀 nepavydetina situacija...

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 16