Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
😃
http://www.delfi.lt/news/daily/Health/nescioms-pacientems-medikai-sugalvojo-mokesti.d?id=47246639
padariau Ugnei prancuziska desraini, tai dalinasi su broliu....
joo aš tokia, žinai mano antrą vardą 😃
pas ką dar galima atvažiuot vyšnių, jau rašausi sąrašą 😃
mano mažiukas nei braškių nei kitų uogų nevalgo, o mėlynių tik spėk duot
nu ragana 😃
apseisit 😛
arba atvaziuok pas mus i svecius,turiu daug vysniu 😀😃
niaaaaaaaaam 😀 man pati skaniausia uoga - vyšnia
jau kaip tau iseina 😃 bet butu idomu pamatyti toki dalyka,as nesu maciusi 😀
daryk reportažą iš įvykio vietos, gal gausi puodu į kaktą 😃
vaziuojam pas mano uosvius, oj, prisiskanautumei 😀
jeigu ne į temą, tai labai noriu vyšnių.. Giedre, mano mažiukas visai uogų nevalgo..bėga iš tolo pamatęs 😃 šiaip ne taip pusę vyšnios suvalgė, o braškių tai ne
😃 👋
reportažą daryt? 😃
Į dienos temą, nekenčiu pažadukų, kurie nevykdo savo pažadų, o jais švaistosi.....
Labas rytas, laaaaaaaaaaaaabas rytas, laaaaaaaaaaaaaaaaaabas rryyyyyyyyyyyyyytas suraityyyyyyyyyyyyyyytas!!!!!!!!!
dideles tos duobes?nufotkink 😀
juokauju 😀 nepavydetina situacija...