Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
cia klabejot apie tai,jei vyras paliktu...as sakiau koki baisu sapna sapnavau? sapnuoju,kad mane vyras paliko del kitos moters,o man taip sirdi skauda,o taip stiprei verkiau,taip stiprei... tai net atsibudau nuo kukciojimo ir verkimo,apsikriokus visa,siaubas tokie sapnai... as tikiu,kaip sakai vyrui lengva,zmona vaikus uzaugina,jam tik belieka džiaugtis 😀
as jau apie apsauga pagalvociau 😃
bet pamišęs tavo vyras 😃
o jezau kokios kainos
o mano vyras vakar pareiškė, visada žinojau kad būsiu daugiavaikis, o jei dar tinkama moteris šalia, tia nors ir ketvirtas ir penktas...
nu aišku, galvoju, labai lengva kai išvažiuoji, vaikų nematai, atvažiuoji, jie jau paaugę..jokio vargo
greičiausiai tada,kai Evelina prades eiti i darza 😀
tai kada antras 😀
as siuo metu taip manau,o ir vyras sutinka 😀
sakai norėtum trijų vaikų? 😉 aš niekada nemaniau, kad tris turėsiu, visada norėjau tik dviejų..
reiktų ir man iškrovos dienos 😃
cia drage rado kas dirbs uz 2lt
pas mus įvairiai, turbūt nuo 6 iki 10
pas mus 3-4 lt val
mano vyras is daugiavaikes tik 2tenor, na sako jei negims daba berniukas gal po 5metu 3vaika galvotume
kiek auklems val.mokama
aišku būna ir net nėščias palieka..........
as rigi noriu kokiu 3 vaiku 😀 siandiena man iskrovos diena,visa diena valgysiu salotas su pasukom 😀
na taip, bet visko gyvenime būna 😉
nu jei galvosim, kad vyrai paliks, tada iš vis negimdykim 😀
mes visi galim 😀 bet kad labai sunku tuos vaikus augint, o kada apie save pagalvot.. nedirbt, tik su vaikais suktis, o jei vyrui kas nors užplauktų ir palieka su visais trim ar keturiais vaikais.. o moteris dirbo prieš 10 metų paskutinį kartą..kas tada
nu žinok galiu daugintis, bet sakau finansai neleidžia 🤔