Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

04. Jul 2011, 11:42

cia klabejot apie tai,jei vyras paliktu...as sakiau koki baisu sapna sapnavau? sapnuoju,kad mane vyras paliko del kitos moters,o man taip sirdi skauda,o taip stiprei verkiau,taip stiprei... tai net atsibudau nuo kukciojimo ir verkimo,apsikriokus visa,siaubas tokie sapnai... as tikiu,kaip sakai vyrui lengva,zmona vaikus uzaugina,jam tik belieka džiaugtis 😀

04. Jul 2011, 11:40

as jau apie apsauga pagalvociau 😃

04. Jul 2011, 11:39

bet pamišęs tavo vyras 😃

04. Jul 2011, 11:39

o jezau kokios kainos

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:38

o mano vyras vakar pareiškė, visada žinojau kad būsiu daugiavaikis, o jei dar tinkama moteris šalia, tia nors ir ketvirtas ir penktas...
nu aišku, galvoju, labai lengva kai išvažiuoji, vaikų nematai, atvažiuoji, jie jau paaugę..jokio vargo

04. Jul 2011, 11:37

greičiausiai tada,kai Evelina prades eiti i darza 😀

04. Jul 2011, 11:36

tai kada antras 😀

04. Jul 2011, 11:35

as siuo metu taip manau,o ir vyras sutinka 😀

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:33

sakai norėtum trijų vaikų? 😉 aš niekada nemaniau, kad tris turėsiu, visada norėjau tik dviejų..
reiktų ir man iškrovos dienos 😃

04. Jul 2011, 11:32

cia drage rado kas dirbs uz 2lt

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:31

pas mus įvairiai, turbūt nuo 6 iki 10

04. Jul 2011, 11:27

pas mus 3-4 lt val

04. Jul 2011, 11:25

mano vyras is daugiavaikes tik 2tenor, na sako jei negims daba berniukas gal po 5metu 3vaika galvotume

04. Jul 2011, 11:24

kiek auklems val.mokama

04. Jul 2011, 11:22

aišku būna ir net nėščias palieka..........

04. Jul 2011, 11:21

as rigi noriu kokiu 3 vaiku 😀 siandiena man iskrovos diena,visa diena valgysiu salotas su pasukom 😀

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:21

na taip, bet visko gyvenime būna 😉

04. Jul 2011, 11:20

nu jei galvosim, kad vyrai paliks, tada iš vis negimdykim 😀

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:19

mes visi galim 😀 bet kad labai sunku tuos vaikus augint, o kada apie save pagalvot.. nedirbt, tik su vaikais suktis, o jei vyrui kas nors užplauktų ir palieka su visais trim ar keturiais vaikais.. o moteris dirbo prieš 10 metų paskutinį kartą..kas tada

04. Jul 2011, 11:17

nu žinok galiu daugintis, bet sakau finansai neleidžia 🤔

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 16